Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Facella,troszkę późno piszę ale dopiero doczytałam Twój kierunek studiów. Przemyśl to dobrze bo to kierunek po którym absolutnie nie ma pracy. Złożyło się na to wiele czynników ale najważniejszy to taki, że radiolodzy przeszli ostatnio z 5 godz. trybu pracy na 7.35 h. I zrobiło się ich teraz za dużo. I to o wielu za dużo. Wielu będzie zwolnionych i myślę, że na wiele lat w tym zawodzie nie będą przyjmowane nowe osoby. A nawet jakby zwolniło się gdzieś miejsce to każdy z radiologów pracuje na dwa etaty i z automatu bierze taką pracę. I takie regulacje miały miejsce w całej Europie więc nawet za granicą mogą być problemy z pracą w tym zawodzie. Przemyśl to dobrze  :kwiatek:
Frania, nie wiem, czy jeszcze potrzebujesz, ale o 15:20 jest bezpośredni regio. Wcześniej 14:26 IR z przesiadką w Krzyżu (regio). E-Podróżnik niezawodny 😀
Dzięki bardzo!  :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 lipca 2015 07:43
Frania,



Edit: Widzę, że się zdublowałyśmy z maiiaF 🙂
Ile zazwyczaj ida paczki droga lotnicza z USA?
rybka   Różowe okulary..
16 lipca 2015 13:42
Ile zazwyczaj ida paczki droga lotnicza z USA?

Normalne ok 3 tyg. expres do 7 dni.
busch   Mad god's blessing.
16 lipca 2015 19:25
Chyba że zamówisz w Amazonie i dopłacisz za ekspres, paczka wtedy przychodzi w 3 dni robocze  😜
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 lipca 2015 19:41
galopada, dzięki! 🙂
Lata nam obok domu jakiś dziwny gołąb. Od kilku dni. Ewidentnie jest chory, jedno oko ma takie wybałuszone a drugie tak opuchnięte, że w ogóle tego oka nie widać. Na dziobie jakieś dziwne ciemne plamy i na pazurach jakieś szarawe narośle. Oprócz tego jest całkiem niepłochliwy, siada na parapecie i nie działa stukanie w szybę, kot już szaleju dostaje że straszy a ptak nie ucieka. Boimy się już okna otwierać, żeby jakiejś choroby nam nie przyniósł. Gdzieś to zgłosić? Gdzie? Co z nim zrobić?

Edit: już znalezione 🙂
Chyba że zamówisz w Amazonie i dopłacisz za ekspres, paczka wtedy przychodzi w 3 dni robocze  😜
niestety w Polamerze , narazie status jest , ze kontener opuscil USA i jest w drodze do Polski, hmmm juz od 3dni...to co ten samolot leci przez australie? 😁
ovca   Per aspera donikąd
18 lipca 2015 19:56
[/quote] niestety w Polamerze , narazie status jest , ze kontener opuscil USA i jest w drodze do Polski, hmmm juz od 3dni...to co ten samolot leci przez australie? 😁


ale kontenery to jest transport morski, a nie lotniczy- nikt nie lata z kontenerami. Jeśli paczka płynie to poczekasz jeszcze z 3 tygodnie 😉
Ale ponoc wyslano lotnicza...
Czy mając papiery IRR i terapeuty zajęciowego mogę prowadzić hipoterapię bez kursu hipoterapii?
ovca   Per aspera donikąd
18 lipca 2015 22:20
Ale ponoc wyslano lotnicza...


no to jak wysłano lotniczą to około tygodnia 🙂
Czy mogę łączyć NoSpę z Solpadeine? Od pół godziny chce mi się wyć z bólu, a dwie tabletki rozpuszczalne Solpadeine, które wzięłam, nie chcą zacząć działać
jasne, że tak
[quote author=rosek0 link=topic=20.msg2393651#msg2393651 date=1437245918]
Ale ponoc wyslano lotnicza...


no to jak wysłano lotniczą to około tygodnia 🙂
[/quote]
Dzieki! 🙂
Ile zazwyczaj ida paczki droga lotnicza z USA?


Zalezy od tego jaka opcja zostalo wyslane i jak szybko przejdzie przez odprawe celna. Nie ma reguly.
Gdzie najlepiej szukać mieszkań do wynajęcia w Poznaniu? Na razie szperam na olx.
Gillian   four letter word
21 lipca 2015 12:43
co dokładnie się robi z butelkami zwrotnymi? mam kilka po piwku i w sumie nie wiem.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
21 lipca 2015 12:59
Odnosisz do sklepu i oddają Ci kaucję (tylko niektóre sklepy żadają paragonu). Możesz też oddać butelki i wziąć drugie piwko.
Monika228, może gumtree?
Dlaczego popicie ogórka surową wodą skutkuje sensacjami żołądkowymi?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 lipca 2015 09:38
Pod jaką nazwą na eBayu mogę szukać modeliny, z której robi się takie cuda? :kwiatek:

Moze FIMO?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 lipca 2015 10:19
Ale cudo, chciałabym takie do kluczy 😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 lipca 2015 10:25
JARA obczaj profil tej dziewczyny 😍 http://dragonsandbeasties.deviantart.com/
A tu same kucyki 😍 http://dragonsandbeasties.deviantart.com/gallery/27058830/Ponies-and-Unicorns

Buyaka bingo! Dzięki :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 lipca 2015 10:26
CzarownicaSa, przepadnij! Jakie cudne liski! 😍
Pod jaką nazwą na eBayu mogę szukać modeliny, z której robi się takie cuda? :kwiatek:


W FAQ autor(ka) pisze, że używa Premo Sculpey 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 lipca 2015 18:18
O, dzięki! :kwiatek: W sumie już zamówiłam... zobaczymy jak dojdzie 😉
(A co to..? 👀 Jakiś specjalny rodzaj tej modeliny? 🤔 )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się