moda, ciuchy etc...

mils   ig: milen.ju
17 lipca 2015 13:34
Któraś z Was kupowała w internetowym sklepie H&M? Przy płatności kartą oni sami od razu ściągają z konta pieniądze? Nie sprawdziłam jaki miałam stan konta przed zakupem, a w transakcjach nic nie mam i nie wiem czy oni już sobie sami poradzili czy może mam płacić kartą przy odbiorze. 😡
A wpisywalas nr karty iitd? Bo jeśli tak to oni sami ściągają. Tak samo jest w stradivariusie zarze itd
mils, jeśli byłaby opcja płatności przy odbiorze, nie musiałabyś zaznaczać, czym chcesz płacić 😉 Może masz to gdzieś w transakcjach nierozliczonych?
mils   ig: milen.ju
17 lipca 2015 14:49
alnama wpisywałam, dlatego też uważam, że sami ściągają. 🙂 Dzięki!
widziałyście gdzieś długie jeansowe koszule na długi rękaw? Coś jak na zdjęciu.

[img]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRa9npys0hBfEfQlJT78Lgt90oiSzGg1RUPlIedQCtROE69fZYN[/img]
http://www.dybcia.pl/ czy ktoś kupował coś w tym sklepie? 🙂
  hanexxx -  dorwałam  taką , ostatnio w lumpexie za 5zł  😁
Pod koniec sierpnia idziemy na wesele i wczoraj popełniłam sukienkę. Ogólnie mi się podoba, ale nie mogę sobie poradzić z dodatkami i fryzurą, bo sukienka ma ciekawy tył i nie chciałabym go kompletnie zakryć. Buty i żakiet będą czarne. Kolor sukienki jak na moim zdjęciu (wybaczcie pozę jak krowa, ale chciałam tylko kolor i kontrast dobrze oddać, bo na zdjęciach katalogowych wygląda to zupełnie inaczej)

I jeszcze zapytam jaką koszulę i krawat do garnituru w mniej więcej takim kolorze jak na foto? Tak żeby do mnie pasowało :P
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 lipca 2015 08:54

I jeszcze zapytam jaką koszulę i krawat do garnituru w mniej więcej takim kolorze jak na foto? Tak żeby do mnie pasowało :P



Moim zdaniem do garnituru najbardziej pasuje biała koszula, zwłaszcza jako strój oficjalny
orientujecie się jak jest ze zwrotem przecenionych rzeczy w stradivariusie i diverse, oddają pieniądze czy zwrot jest tylko na kartę podarunkową?
cavaletti, fajne, duże kolczyki i niskie upięcie 😉 A dobieranie koszuli i krawatu faceta pod swoją sukienkę powinno było wyginąć 20 lat temu... Ja uważam to za straszny kicz. Jak pisze safie, najlepiej biała 😉
Koszula może być biała, nie musi być pod sukienkę. Ale i tak wolałabym żeby chociaż minimalnie nasze stroje były zgrane
Koszula może być biała, nie musi być pod sukienkę. Ale i tak wolałabym żeby chociaż minimalnie nasze stroje były zgrane


Eeeee tak się już nie robi  😉 Biała na upały najlepsza.
A widziałyście gdzież w necie jakieś fajne marynarki/żakiety, bez udziwnień, zwykłe klasyczne?  :kwiatek:

Podbijam.
Nikt nic nie widział? 🙁
orientujecie się jak jest ze zwrotem przecenionych rzeczy w stradivariusie i diverse, oddają pieniądze czy zwrot jest tylko na kartę podarunkową?


nie wiem jak w diverse, ale w całym inditexie zwracają tak, jak się płaciło, chyba że życzysz sobie na kartę podarunkową albo jeżeli nie masz ze sobą karty, którą płaciłaś (musi być ta sama)
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 lipca 2015 14:56
cavaletti, zdecydowanie tak sie nie robi 😉

Ewentualnie pokusiłabym się o ciemnogranatowy krawat z małymi kropeczkami w kolorze sukienki albo krawat gładki a ładna poszetka?
[quote author=Milla link=topic=168.msg2392169#msg2392169 date=1436981408]
A widziałyście gdzież w necie jakieś fajne marynarki/żakiety, bez udziwnień, zwykłe klasyczne?  :kwiatek:

Podbijam.
Nikt nic nie widział? 🙁
[/quote]

Moim zdaniem kupowanie marynarek przez internet to bardzo kiepski pomysl jest. Dlatego ja nic polecic nie moge, bo zawsze je kupuje stacjonarnie.
dokładnie, nic tak dobrze nie powinno leżeć na człowieku, jak marynarka 🙂

mils   ig: milen.ju
28 lipca 2015 11:12
Dziewczyny, pytanko. Potrzebuję czarnej torby, na uczelnię. Nie będę jej nosić codziennie, ma być zamiennikiem do mojej "podstawowej" torby. CO za tym idzie, nie chcę wydawać ładnych kilkuset złotych na coś, co wytrzyma lata, z drugiej strony fajnie by było jakby mi wytrzymała przynajmniej rok. 😁 W jakichś sieciówkach znajdę coś, co sprosta moim wymaganiom?
Gdzie mogę kupić męski garnitur o najlepszym stosunku jakości do ceny?
Nie mam na ten temat żadnego pojęcia, a muszę chłopa na wesele ubrać... 👀
Ramires, spróbuj w Recman, mają swoje salony w centrach handlowych, polska firma, przyzwoita jakość, niezła cena i aktualny design http://www.recman.pl/ 

Vistula jeszcze.

No i Zara, cena niezła, fasony też tylko z tą jakością różnie bywa.
Ramires, jak jesteś w Poznaniu, to przejedź się do outletu w Luboniu, mają dobre firmy w cenach niższych niż regularne sklepowe.
Dziewczyny, pytanko. Potrzebuję czarnej torby, na uczelnię. Nie będę jej nosić codziennie, ma być zamiennikiem do mojej "podstawowej" torby. CO za tym idzie, nie chcę wydawać ładnych kilkuset złotych na coś, co wytrzyma lata, z drugiej strony fajnie by było jakby mi wytrzymała przynajmniej rok. 😁 W jakichś sieciówkach znajdę coś, co sprosta moim wymaganiom?


ja mam dwie torby z diverse z ekoskory, kupowalam je w necie jak bylo -40%, wychodzily zawsze w granicach 45-50zl. jedna mam ponad rok, druga rok i wszystko z nimi ok, polecam 🙂
Ramires jeśli Poznań to z całego serca moge polecić Recmana na Jeżycach. Świetnie skrojone i dopasowane garnitury, do tego bardzo miła obsługa  🙂
Dziewczyny, pytanko. Potrzebuję czarnej torby, na uczelnię. Nie będę jej nosić codziennie, ma być zamiennikiem do mojej "podstawowej" torby. CO za tym idzie, nie chcę wydawać ładnych kilkuset złotych na coś, co wytrzyma lata, z drugiej strony fajnie by było jakby mi wytrzymała przynajmniej rok. 😁 W jakichś sieciówkach znajdę coś, co sprosta moim wymaganiom?


Ja uwielbiam torby z Reserved, miałam trzy jeszcze niedawno (w jednej rozwaliło się jedno zapięcie po około 3 latach intensywnego używania), kupuję za +/- 100 PLN, są naprawdę fajnie wykonane i wytrzymałe 🙂
Mi niestety torebki z Reserved czy innych sieciówek szybko się wycierają 🙁
Ale jakby nie było, służą mi do codziennego ciurania.
Ja mam od raku torbę z six'a, czarną klasyczną trochę jak kuferek i ją uwielbiam. Ciuram codziennie, leciutko na rantach wytarta od dołu jak gdzieś zahaczyłam o coś - gdyby nie to byłaby w stanie niemalże idealnym. Kosztowała koło 120zł.  Teraz widzę, że na allegro można kupić tego typu torby za 60-70 zł i chcę upolować coś ładnego na próbę.
Rozglądam się za czarnymi rurkami i chciałabym wybrać takie, które nie stracą koloru po 4 praniach. Cena, jeśli to możliwe max.150 zł. Jak z jakością spodni z Croppa?
kaszmirowa2302 ja noszę rurki z bershki te elastyczne za chyba 80 zł.. piorę ręcznie, więc mam je kilka msc i potem kupuję kolejne. Lubię je bo są bardzo wygodne, więc wolę taki system 🙂
Gniadata   my own true love
29 lipca 2015 22:09
Ja mam chyba z Camaieu (albo Carry, ale chyba Camaieu) rurki czarne ktore nosze juz 3 rok w warunkach bardzo roznych, ostatnio zaciagnela mi sie w nich jakas nitka i baardzo ubolewam, bo poza tym sa ekstra. Kolor ten sam mimo wieelu pran, w ogole sie nie rozciagnely, ogolnie sa super.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się