Revoltowicze z Podkarpacia

desire mniej niż za pensjonat w danej stajni 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
20 stycznia 2015 11:22
Obawiam się, że ciężko będzie znaleźć kogoś kto zejdzie poniżej 300-400 zł. Może jakaś kameralna przydomowa stajenka?
desire   Druhu nieoceniony...
20 stycznia 2015 11:25
Mozii, w Bieszczadach za 400/450złotych konia w pensjonacie się postawi.  Pastwiska 24/h a w razie bardzo, bardzo złych warunków atmosferycznych stanowisko/mały boks. I są to kameralne stajenki. Taniej nie widziałam niż tam.  😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
20 stycznia 2015 11:27
desire, no dokładnie 🙂 dlatego piszę, że Ciężko będzie znaleźć coś taniej 😉
A jaką stajnie m polecicie? 🙂 Zabajka czy Leśna Wola? Chodzi głównie o treningi skokowe i wyjazdy na zawody, dobrego trenera na mejscu.. no i fajne koniki😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
05 lutego 2015 19:43
Zestawić Leśną z Zabajką, to jak zestawić Mercedesa z Polonezem  😎 z tej dwójki Leśna 😉
A dlaczego akurat Leśna? 🙂 Znasz tam może jakieś fajne konie do dzierżawy? Nie ma tam jakiś problemów z wyjazdem na zawody? Dopiero co jeździłam w takiej jednej stajni i tak nie za bardzo dlatego teraz się upewniać muszę 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
06 lutego 2015 07:04
A w promieniu ilu km od Rzeszowa szukasz stajni? I na jakim etapie jeździecki jesteś? 😉
Wera53 stoję teraz w Leśnej z koniem, dużo jest fajnych nowych koni do jazdy szkółkowej. Konie do dzierżawy też jak najbardziej są. Z tego co wiem często biorą konie i jadą np. do Glinika na zawody, oprócz tego na pewno będą jakieś na miejscu, tak jak w tamtym roku były 😉
zapraszam na PW 😉
Mozii na etapie zaawansowanym 🙂 przynajmniej tak się oceniam, brałam już udział z sukcesami w 90-tkach😉 ogółem nie jestem z Rzeszowa, ale konkretnie wybieram pomiędzy tymi dwoma stajniami więc to raczej znaczenia nie ma. heroinx - już piszę na priv bo mam dosyć dużo pytań 🙂
Jeśli ktoś z Was się orientuje kiedy dr Blanka Wysocka będzie na podkarpaciu lub byłby chętny ją wezwać proszę o kontakt Emotikon  😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 lutego 2015 08:56
Potrzebuje dobrego kowala z Podkarpacia, pomożecie?
desire   Druhu nieoceniony...
16 lutego 2015 09:03
Euforia_80, a skąd jesteś ? Tadek Koza robił mi konie i byłam zadowolona.  Uczennica Pana Ciołka robi kopyta mojej znajomej, dojeżdża w Bieszczady do niej, koń był po złamaniu trzeszczki, kopyta nie wyglądaly zbyt dobrze..po prostu wyglądały fatalnie, ot co. Kobieta cudów wręcz dokonała.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 lutego 2015 09:29
Kolbuszowa 30 km od Rzeszowa w kier. Radomia . Mamy tu kilka koni do roboty, ile biorą za konia?
desire   Druhu nieoceniony...
16 lutego 2015 09:53
Euforia_80, T. Koza brał jakieś 80 zł od konia + dojazd (aczkolwiek było to jakieś 3 lata temu, teraz nie orientuje sie jaki ma cennik), ale myślałam, że skoro szukasz dobrego kowala to cena nie gra raczej roli...  😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 lutego 2015 10:18
szukam kowala bo mój wyjechał za granicę, brał 50zł za konia, koń bez problemów kopytowych więc samo struganie ale nie chce tez takiego co zupełnie nie ma o tym pojęcia.

edit:
Czy Tomek Stypa nadal robi kopyta i w jakiej cenie?
tak, Tomek Stypa struga mojej i koleżanki klaczce, bierze 50zł 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
16 lutego 2015 19:40
Tomek robi całą naszą stajnię, parę koni wyprowadził z różnych przygód kopytowych, także mogę z czystym sumieniem polecić 😉 bierze 50 zł za rozczyszczanie 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
17 lutego 2015 06:51
ok, w takim razie dzwonie do Tomka
dzięki za informacje  😀
Czy ktoś posiada do siodło Wintec model Isabell i chciałby je pożyczyć na jazdę próbną?
Mógłby mi ktoś poradzić i nakierować na stajnie w okolicy Jarosławia warte uwagi? Z dobrymi warunkami dla konia, może być na pw 🙂  :kwiatek:
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
13 czerwca 2015 11:51
Tamte okolice, to tylko Stubno i Fort Łuczyce. Zależy jak daleko chcesz stajnię od Jarosławia 😉 Stubno osobiście polecam 😉
Jakby ktoś z Podkarpacia był chętny, zwalnia mi się boks w przydomowej stajni. Szukam do towarzystwa konia, tylko za koszty utrzymania. Można w ogłoszeniu poczytać więcej bo nie chcę żeby tu traktowane było  to jak ogłoszenie. Może akurat ktoś szuka stajni z dobrymi warunkami dla konia, praktycznie za darmo?  😉
Hej 🙂
W tym roku planuję zacząć studia. UR jest moją opcją awaryjną, ale niemniej jednak chciałabym wiedzieć coś o stajniach w tych okolicach. Jestem zdecydowanym pingwinem z koniem ujeżdżeniowym (gdzieś w okolicach C klasy- potrzebuje jeszcze ostatniego szlifu). Jakie stajnie w tych okolicach polecacie? Warunek konieczny to hala, dobre podłoże i bardzo dobra opieka dla koni. Fajnie by było też móc z kimś sensownie potrenować. Kto z ujeżdżeniowców pojawia się w tych okolicach lub stacjonuje na stałe? Możecie kogoś polecić?
Z góry dzięki 🙂  :kwiatek:
Hej wszystkim 🙂
Mam pytanie, czy ktoś z Was lub ktoś kogo znacie nie poszukuje czasem osoby do pomocy na stajni lub przy prywatnym koniu ?
Szukam pracy w zamian za możliwość jakiejkolwiek pracy z koniem. Nie mam możliwości na płatne treningi a bardzo mi zależy na jeździe/ współpracy z koniem... Nie boję się żadnej pracy.
Mam już doświadczenie w pracach wzajemnych i umiem jeździć. Będę bardzo wdzięczna za jaką kowkiek pomoc w poszukiwaniach.
Ewentualny kontakt : malgosia.hodyr@gmail.com
Cześć, czy w okolicy Magurskiego Parku Narodowego są jakieś stajnie organizujące wyjazdy w teren? Huta Polańska, Krempna - te rejony, załóżmy do 50km. Najlepsze bylyby wieksze konie, nie hucuły
Piotrek, okolice Magury to na pewno Gładyszów/Regietów, większe konie z tego co kojarzę oprócz hucułów mają i tereny organizują na pewno 🙂
beatasis, dzięki, miałem nadzieję na coś bliżej, bo z Huty Polańskiej jest 70 km w jedną stronę
m.indira   508... kucyków
22 lipca 2015 19:53
Piotrek w Kotani obok Krępnej jest stajnia Rumak Darka Mielczarka https://plus.google.com/114484952742820014990/about?gl=pl&hl=pl
Weiderowa no z tym będzie problem , stajni czysto uj nie ma, w dodatku mało gdzie uczą czegoś więcej niż sama umiesz, tym bardziej konie tego nie umieją, hale są w Leśnej Woli, Pstrągowej, Gliniku Zaborowskim, Osrodku Tango(Wola Rafałowska), Dylągówce, Zabajce, dalej Lalin, westowe Janiowe wzgórze, najlepiej więc przerzucić sie na skoki lub west 😉
Piotrek, na pewno w Kotani jeżdżą w tereny, najlepiej zadzwonić.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się