Sesja/Studia i t d ;)

Awers   Kukur Tihar
22 lipca 2015 10:18
drey,
Nie ma zadnej roznicy 😉
Jest sporo miejsc parkibgowych.
Na 1 raczej nie ma co liczyc
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 lipca 2015 10:29
akademiki są niestety coraz droższe. jak obecna magisterka rozpoczynała studia to były tanie. jak ja je zaczynałam to płaciłam 350+ bilet miesięczny, który muszę mieć, bo są daleko od uczelni- 55zł. teraz będę płacić 375. ja zużywam dużo mediów, nie muszę martwić się kosztami ogrzewania, ale na IV rok studiów będę szukać pokoju, bo aka znów zdrożeje, jak co rok. a za ponad 400zł już coś wynajmę całkiem fajnego, niedaleko od uczelni.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 lipca 2015 07:34
Jeszcze tutaj "pospamuję"  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Przyszedł czas i na mnie - muszę przeprowadzić ankietę do mojej pracy dyplomowej. Badanie dotyczy promocji miasta Szczecin i jest skierowane zarówno do mieszkańców, jak i osób, które na co dzień tu nie przebywają.


http://www.ankietka.pl/ankieta/197579/promocja-szczecina.html

Będę BARDZO wdzięczna za poświęcenie mi chwili czasu i wypełnienie ankiety!

Z góry dziękuję!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Zrobione. 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 lipca 2015 08:53
Dzięki!  :kwiatek:
Bedzie to wielki wstyd jak sie nie obronie? Niby mam opracowane pytania ale czuje sie nieprzygotowana
jak tam wrześniowi? Zaczynacie już naukę. Panikuję, mam 3 egzaminy i zero chęci :/ .
Rul, ja zaczynam od 2 sierpnia, taki jest plan, ale nie wiem, co z tego wyjdzie 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 lipca 2015 12:46
ja mam poprawkę 17stego i zacznę się uczyć 1 września. 😉
Ja miałam zacząć od poniedziałku ale rozłożyła mnie choroba. Poza tym zero chęci.. Muszę sie ogarnąć!
Obroniłam się!  Teraz przerwa od nauki i czas na macierzyństwo, a potem dalsza edukacja
Anderia   Całe życie gniade
30 lipca 2015 21:39
Czy od października ktoś z forum będzie na dziennej/wieczorowej anglistyce na Uniwersytecie Warszawskim? Dostałam się, a w końcu świat jest mały, a kierunek pieruńsko oblegany. 😉
Chuda, gratulacje!

Z lenistwa spieprzyłam 2 semestr, więc czekają mnie 4(sic!) poprawki począwszy od 3.09. Nic nie ruszyłam, a mamy zaraz 2.08, jak ja mam się zebrać do kupy?! 👿
Kiedyś już pytałam, ale może ktoś nowy się pojawił-mamy kogoś na Politechnice Gdańskiej?
moja irytacja właśnie sięgnęła zenitu. Mamy półmetek 21 listopada a całość kwoty należy wpłacić już teraz. Skąd mam wiedzieć, czy przez 4 miesiące nie wpadnie mi coś ważniejszego od tej imprezy? Normalnie są przecież zaliczki, których nie jest szkoda. 300 złotych już tak. Mój chłopak w tamtym roku wpłacał całość jakoś miesiąc przed imprezą. A u nas się NIE DA bo organizatorkom bardziej pasuje mieć już całość pieniędzy. ja pierdziele.
Razem ze znajomymi planujemy właśnie alternatywę. Ubieramy się jak na półmetek i lecimy w miasto. Towarzystwo będzie wyselekcjonowane, znajdziemy fajną knajpę i będzie ekstra! 😅
galopada Woooow, jeszcze niedawno zaczynałaś te studia, a już półmetek  😜 a ja teraz na 3cim roku będę, nie mogę w to uwierzyć 😁

Swoją drogą siedzę teraz na praktykach w POZ i nie jest tak źle. Rzekłabym nawet, że ciekawiej niż było na SORze w zeszlym roku 😁
A ja w ramach 30 urodzin zrobiłam sobie prezent i zapisałam się na studia. Stara baba za nauką zatęskniła 😉
Czy ktoś studiował, studiuje obecnie bądź zamierza studiować slawistykę dziennie na UŚ?
Graba.   je ne sais pas
08 sierpnia 2015 20:24
Hej! wpadam z nieco innym pytaniem 🙂 Duzo tu osob wynajmujących pokoje, na co zwracacie uwagę? Wolicie np łóżko czy sofę? Bez czego nie możecie się obyć? Ja prawdopodobnie przeprowadzę się na drugi koniec polski i mebluję właśnie swoje mieszkanie pod wynajem, więc wszelkie wskazówki mile widziane! :kwiatek: (chcialabym, zeby komus sie dobrze i wyodnie mieszkalo 🙂 )
Łóżko, biurko i duża szafa to podstawa. 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 sierpnia 2015 23:10
Super, po prostu. Od kwietnia NIC nie ruszyłam. Najpierw miałam usprawiedliwienie, że erasmus, że coś tam. A teraz... Trzeba spiąć tyłek w troki i produkować codziennie co najmniej 5 stron. Aaa! Masakra.

Napisałam z wielkim trudem 19 stron pierwszego rozdziału. Teraz idzie drugi. Pierwszy czeka na poprawki. A drugi napisałam, eureka... 3 strony.

No żesz....
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 sierpnia 2015 15:42
Odkurzam wątek 😉

Wpadam z OGROMNĄ PROŚBĄ do osób, które nie mieszkają w Szczecinie.

Wiem, że już wrzucałam tu to badanie, ale mam zbyt mało odpowiedzi, potrzebuję więęęęcej. Gdybyście zechcieli poświęcić mi kilka minut i wypełnić ankietę będę NIEZMIERNIE wdzięczna. Badanie dotyczy marki Szczecina oraz postrzegania jego wizerunku.

http://www.ankietka.pl/ankieta/197579/promocja-szczecina-ankieta-dla-osob-spoza-szczecina.html


Z góry dziękuję!
napiszę jeszcze tutaj, może ktoś się znajdzie 😉

ja troche z pytaniem z innej beczki 🤣

znajoma znajomej dostała się na weterynarie do Lublina i szuka czaszki konia, której potrzebuje na 1 roku studiów. Ktoś coś słyszał?  🤔 🤣
Losia niech się doda do grupy rocznika wyżej na facebooku, tam idą kości na handel. A jeżeli w Lublinie już nie będzie to niech się pododaje do weterynarii w innych miastach. Poza handlem facebookowym raczej ciężko o czachy 😉

Jak tam walka? Ja miałam 4 do poprawy, 2 za mną (chyba)... Została jeszcze bakteriologia i fizjologia.
Najgorsza sesja w moim życiu.
Ja mam jeszce cały wrzesień wakacje ale mam ambitny plan powtórzyć całą anatomię z 1 roku żeby do egzaminu po tym semestrze mieć odrobinę lżej bo i tak będzie masakra.

Ja ani jednej kości nie miałam studiując w Lublinie, można przychodzić na uczelnię się na kościach uczyc, a i tyle osób z rocznika ma, że zawsze można się dogadać i wspólnie uczyć.
A co Wy macie za egzamin po tym semestrze? Z topograficznej?
Ramires mamy anatomię rozłożoną na 3 semestry. Na 1 roku kości, mięśnie (+naczynia, nerwy oczywiście) a teraz trzeci semestr splanchologia z anatomią ptaka i dopiero egzamin. A z topograficznej też w tym roku ale po 4 semestrze.
Ja mam totalny brak motywacji. Ustna mechanika w piatek, a ja nie zaczęłam sie uczyć. I nie chodzi o brak czasu bo mam go w nadmiarze. Od dwóch tygodni siedze w domu z nogą w gipsie (jeździectwo taki urazowy sport 🙂 ), ale nie umiem sie zmusić, no nie da rady.
aaga84, haha, oprócz kilku szczegółów to jakbym czytała o sobie 😀 Legal English w piątek, ja nic nie robię. Tylko rękę mam w gipsie, nie nogę (jeździectwo taki urazowy sport 😁 )
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 września 2015 16:13
ja powyciągałam notatki, ale pochłania mnie archiwizowanie zdjęć, bo dysk mi pada. to już nie jest moja wina!  😁
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 września 2015 16:15
Bardzo proszę o ogromne kciuki w czwartek  :kwiatek: Bo piszę pierwszy termin z prawa rzymskiego, a nie chciałabym potem poprawiać  😜

A wiecie co jest najgorsze? Człowiek uczy się non stop od 2 tygodni, a boi się, ze i tak nie zda  🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się