Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Dżulietta, przepraszam, przegapiłam twoje pytanie. 135+20cm przedłużki.
SIWA FOLBLUTKA, myślę, że spełni twoje oczekiwania 😉
Budlejowe_love, jak dla mnie mogłabyś spokojnie jeszcze dziurkę do góry na potylicy podpiąć, bo wygląda jakby wisiał na łbie, a nie dobrze leżał 😉 Chyba, że to kwestia ujęcia.
wątek zamknięty
Loppy w kantarze START GermanCheck  😀
wątek zamknięty
Wspominkowo czort w łezce Purple. Niezawodna, niezniszczalna - jestem zakochana! 💘

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 lipca 2015 18:33
harja, to dobrze, że już jest lepiej, dużo zdrowia dla Kuby 🙂

Mufarek, co to za cudowny koń! 🙂 Tinker? 🙂

srokate, bardzo wam pasuje ten kolor 🙂
wątek zamknięty
Livia, Tinker we własnej osobie  🙂
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
19 lipca 2015 20:19
Hajara, jak dziurkę podciągnę to w ganaszach nie dopnę 😉

srokate, aż miło patrzeć jak się szmatka sprawdza 😉
wątek zamknięty
Przyszło moje zamówienie z equishopu


Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Eskadronem. Raz, że kolor fajny, nie tak oczodajny jak derka. Dwa, że pierwszy raz mam w ręku big squera i wygląda na bardzo solidnie uszytego. Zobaczymy jak w użytkowaniu  😉 A Kingsland jest po prostu  💘 W przyszłym tygodniu foty na modelach.
wątek zamknięty
tulipan, piękne! (jakoś tak wychodzi, że jak są jakieś fajne promocje to interesujące mnie czapraki są tylko DL. Ten KL też tylko dresiarski. Pech.)
wątek zamknięty
anai na "pocieszenie" dodam, że dresiarskiego już nie ma  😤 Kliknęłam w weekend, a dzisiaj dzwonili z Equishopu, że zonk... Strona im się z opóźnieniem aktualizuje... A ja już widziałam to niebieskie cudo na moim gniadym  👿
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 lipca 2015 12:58
Wiadomo już coś na temat nowych kolorów Eskadrona? 🙂
wątek zamknięty
emptyline nie wywołuj wilka z lasu, niech się ten eskadron jeszcze nie pokazuje, niech sobie portfel odetchnie  😁
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
22 lipca 2015 20:52
emptyline nie wywołuj wilka z lasu, niech się ten eskadron jeszcze nie pokazuje, niech sobie portfel odetchnie  😁


może kolejna będzie najbrzydszą eskadronową kolekcją ever i wszystkie portfele będą miały wieczny odpoczynek tej zimy :P
wątek zamknięty
[quote author=Budlejowe_love link=topic=96724.msg2395743#msg2395743 date=1437594735]
może kolejna będzie najbrzydszą eskadronową kolekcją ever i wszystkie portfele będą miały wieczny odpoczynek tej zimy :P
[/quote]

Eeeeeeeeeej, no nie! Ja potrzebuje czegoś nowego, na co dzień, na zawody. Ooo i jeszcze na sesje w lesie, na polu, na plaży. Noooo i jeszcze na jakąś piękną zimową scenerię ..... 😁 Hmmm, a tak serio to jakieś dwa fajne cottony bym przygarnęła, najchętniej w zbliżonej kolorystyce do iceblue, który pół roku temu przeszedł mi koło nosa i do tej pory cierpię przez to na bezsenność. 😁
wątek zamknięty
Ja mam mieszane uczucia z tym eskadronem... Jakość leci na łeb, ceny jednak rosną... a jakoś te kolekcje nudnawe się robią. Ostatnio za dużo się powtarza i podobne wszystko. Kocham róż miłością szczerą, ale ile można? granaty, zielenie.... no jakoś nudnawo się robi. ciekawe co teraz wymyślą 🙂
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
22 lipca 2015 21:19
srokate ja bym też coś przygarnęła najchętniej jakąż lawendę albo bakłażanowy fiulet niestety chwilowo mogę sobie tylko pomarzyć bo znając życie znów będzie niebieski niebieski i może jakiś majtkowy róż jak dla mnie fuuuuj  😕
wątek zamknięty
A moim zdaniem było "ostatnio" trochę bardzo fajnych kolorów... najpierw blackberry, ocean, lilac, potem blue, green, ice blue, dark lime, cyan... U mnie wszystkie wymienione są must have.
Obecne NG jest bardzo udane. Lime jak na oczokonkret bardzo fajny, cyan wymiata... właśnie takiego morskiego mi brakowało. Jak ktoś lubi stype to light grey i olive też ciekawe.
Ale fakt że z różem to już przesadzają...

Mam nadzieję, że nowa kolekcja będzie równie udana jak ta z blackberry...
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 lipca 2015 09:06
Kolekcje z Blackberry i NG z Lilac to moje ukochane od czasu Lavender-Stone 🙂 Ale powtórkę Lavendera bardzo chętnie bym obejrzała 🙂
wątek zamknięty
Livia te kolekcje były mega.... ale my obie jesteśmy fankami fioletów 🙂 Poza fioletami też sporo fajnych kolorów wyszło.

Mnie tylko denerwuje to, że na zdjęciach wszystko zawsze wygląda gorzej... i przez to mało brakowało, a kilka "perełek" przeszłoby mi koło nosa. Najpierw we Wrocławiu nie było gdzie zobaczyć na żywo, a teraz jak jest to i tak nie mogę, bo pracuję w godzinach otwarcia sklepów  👿
wątek zamknięty
Ostatnio w pewnym sklepie dojżałam stara we kolekcje eskadrona  💘 Jeden brillant red navy chyba z. 2013, inny brillant to taki czerwień wiśniowy, ktoś wie jaka kolekcja? Poszukam zdjęć, do tego cotton kremowo neonowo pomarańczowy z różem,  też od szukam kolekcję... do tego piękne te czapraki, w planie mam tego red navy 😀 to  chybs jego zdjęcie:
wątek zamknięty
Coś w końcu mi się udało cyknąć 🙂

Maniuś nie miał ochoty na współpracę, ale jakoś się udało. Hibiskus i BRy czerwone
Dzidziula Euro Star Braidy navy z ochraniaczkami do kompletu

edit. zapomniałam o zdjęciach  😵
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
23 lipca 2015 21:17
kitty , siwe w granacie cudo <3 a gniade w hibiscusie  😍 już wiem czego mi do szczęścia potrzeba . HIBISCUSA !
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 lipca 2015 09:13
kitty, siwy w granacie jest szałowy 🙂 Ogromnie mi się ten czaprak podoba na koniu 🙂
wątek zamknięty
Livia tylko dl już mi się tak ładnie nie układa......
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
24 lipca 2015 11:23


Wiecie może co to za cudo ? Modlę się tylko że to nie nowy CS
wątek zamknięty
tulipan, piękny ten kingsland  :kwiatek:
kitty, ten ES taki mały, czy koń taki duży?  🤣 super obydwa wyglądają 🙂

Ja mam lepszą fotkę mojego konia w Big Squarze Navy z obecnej kolekcji 😉
wątek zamknięty
huzarova- pięknie po prostu!!!! 😍
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
24 lipca 2015 12:24
Budlejowe_love, no przecież to jest Blackberry-Ocean-Mauve.
wątek zamknięty
Rzucił się komuś w oczy cotton navy Eskadrona z CS jesień-zima 2014, profil VS lub SR?  :kwiatek: Wiem że jest na RV, ale wolałabym nowy 😀
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Zdobyczna fuksja z bloom  😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.