Facebook -czy ktoś korzysta?

Działa wam dobrze facbook ? u mnie nie wczytuje się do końca i nie wiem czy to czasem nie wina internetu. Będę bardzo wdzięczna za szybką odpowiedź.  :kwiatek:
Gillian   four letter word
29 czerwca 2015 10:49
Przymula nieco, ale działa.
Dzięki  :kwiatek: 
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 lipca 2015 15:20
Facebook muli tylko u mnie czy ogółem? Na pewno nie jest to wina kompa czy internetu...
Czy ktoś wie jak się pozbyć złośliwego oprogramowania z facebooka? wszystkie inne strony normalnie się otwierają a fb pokazuje komunikat, że jest właśnie złośliwe oprogramowanie. na każdej przeglądarce.......

Niby jest tam jakaś funkcja, zeby pobrać Kaspersky i zeskanować ale nie wiem czy to faktycznie z facebooka czy ten wirus  😤

Nigdy nic nie pobieraj z polecenia jakiejś strony.
Nie masz na komputerze żadnego antywirusa, aby przeskanować?
chyba niewielu ludzi nie korzysta z fb...
nigdy nic nie pobieram ani nie otwieram linków typu "ciekawy film, sensacja" itd.... czasem udostepniam ogloszenia zwierzaków i filmy ale ze stron sprawdzonych. czytałam, że to działa tez tak ze jesli ktos ze znajomych złapał to moze zasyfic fejsa znajomym. antywira mam ale nie dał rady. sama nie poradzę muszę do informatyka jechac a zeby bylo ciekawiej logowalam sie na 3-ech roznych kompach i na kazdym jest to samo  😤
Czy jeśli dodam zdjęcie z ograniczonym dostępem dla konkretnej osoby to ta osoba na pewno go nie zobaczy? Nawet jeśli wspólny znajomy je skomentuje, albo polubię czyjś komentarz pod tym zdjęciem?
🙂
Facebook padł?
Nie.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 sierpnia 2015 19:45
Hej czy jest ktoś mi  w stanie pomóc?

Mam grupę znajomych na facebooku których ustawiłam na ograniczonej widoczności. Nie widza oni ani moich wpisów ani dodatkowych zdjęć. Jednak od czasu do czasu dodaję fotki , które oznaczam jako - publiczne.
Chcę aby widzieli je wszyscy.
I problem polega na tym że w tym samym czasie  kasują mi się ustawienia prywatności. W sensie  musze ponownie wchodzić w  zakładkę ,,ustawienia prywatności i kolejno dodawać osoby na ograniczenia dostępu
Czy można to jakoś sensownie obejść czy trzeba za każdym razem kiedy zachce mi się dodawać zdjęcie publiczne wklepywać  nazwiska( w moim przypadku 45 osób) aby nie widzieli nic poza tym jednym publicznym zdjęciem?
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
12 sierpnia 2015 20:29
Moze wez tych znajomych oznacz jako "Acquaintance" (jeju, nie mam zielonegp pojecia jak to sie na polskiej wersji jezykowej fejsa nazywa, dalecy znajomi czy cos? Wchodzisz na porfil osoby, klikasz na to gdzie pisze "znajomy" i tam mozesz wybrac np. Bliski znajomy, unfriend, itd. - i tam bedzie). Prywatnosc postow, ktorych nie chcesz zeby widzieli, dajesz jako "friends except acquaintances" i wszyscy ktorych tak oznaczylas, postu nie zobacza). Jak chcesz zeby widzieli wszyscy to albo ustawiasz normalnie znajomi albo publuczny.

Ja przy wykorzystaniu acquaintances i close friends zrobilam sobie 3 grupy (te dwie i normalni znajomi) i mam w ten sposob 3 "levele" prywatnosci. Acquaintances akurat nie pokazuje niczego rok wstecz, to ludzie ktorzy mnie zaprosili i "wypadalo" ich dodac, ale ktorym nie chce pokazywac nic na fejsie.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 sierpnia 2015 05:21
Dobra pogrzebie w ustawieniach- dzieki
Mam taki problem, że nie mogę od pewnego czasu oglądać filmów z yt przez facebooka, to znaczy mogę włączyc, ale jak powiększę, to słyszę dźwięk, a film znika 🤔wirek: ktoś tak miał? :kwiatek:
ja tak mam ale jak do tej pory nie chciało mi się zagłębiać w szczegóły i po prostu odpalałam go w yt. Jeśli ktoś ma rozwiązanie to chętnie skorzystam również  🙂
Czy facebook coś zmienił, czy mi się coś wali? Dodałam zdjęcie na osi czasu i mam lajki do postu i zdjęcia osobno. Ci, którzy nie powiększą zdjęcia lubią post, a ci którzy powiększą lubią zdjęcie. Wcześniej przecież to było jedno i to samo. 👀
Oni ciągle coś zmieniają, a najgorsze jest to, że nie wszystkim od razu, ale jakoś tak na raty.
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 września 2015 19:00
Też tak mam  🤔 ale beznadzieja...  I jeszcze jak powiększam zdjęcie, to nagle nie mam opisu, mimo że w poście opis był  😵
Facella dokładnie, czyli nie tylko ja tak mam. Dodawałam to jedno zdjęcie na milion sposobów i żeby w końcu było normalnie musiałam dodać je do zupełnie nowego, utworzonego albumu. Bezsens. 🤔wirek:
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
11 września 2015 08:26
od dzisiaj mam problem z udostępnianiem . Czy jest możliwe żeby administrator zablokował mi tę funkcję?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
12 września 2015 20:33
Dziewczyny pomocy 🙂 Albo jestem ślepa, albo nie wiem co 😉

Chcę założyć stronę na facebooku dla firmy mojego chłopaka, ale... szukam i szukam i nigdzie w typie/kategorii (jak zwał tak zwał 😉  nie ma czegoś takiego jak "Agencja reklamowa".  🤔 Może ktoś mi podpowiedzieć gdzie znajdę taką kategorię? :>

Z góry dziękuję za pomoc!  :kwiatek:
martva, wczytaj się w stronę - tu jest o tworzeniu podkategorii.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
17 września 2015 09:23
czy połączenie video prze komunikator FB do USA  jest bezpłatne (jak na Skypie) , tzn. czy jest to drogą internetową i nie ponoszę żadnych dodatkowych kosztów np. jak za połączenie zagraniczne telefoniczne?
FB mi nie żyje. Na kompie w ogóle, w telefonie pojawiają się aktualności, ale nie mogę dodać komentarza ani kliknąć lubię to. Czy u was też?

Edit. wrócił 🙂 Uff

Edit 2 : a jednak nie żyje
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 września 2015 17:49
No i fejsa szlag trafił 😁
Mój fejsbuk mówi do mnie po... niemiecku. 😜
A mój nagle pożera komentarze i wiadomości i wychodzi na to, że gadam sama do siebie 😁
Fejs padł na amen?
Padł.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się