... ślub :) ...

Dziekujeeeeee  :kwiatek:

Wybralismy 120 ze slubu i wesela no i 30 plenerowych, jak bede miala wersje cyfrowa to sie pochwale, rowniez moim super mezem  😍
Faith przepiekne zdjecia! A suknia robi wrazenie 🙂 Po prostu idealna i przesliczna jestes 🙂
faith w życiu bym cię nie poznała na tym pierwszym! Plener gdzie mieliście? Okolice Głębokiego?
Dziekujeeeee :kwiatek: plener obok mojej stajni w jezierzycach🙂😉)
Nawet moj maz jest bardzo zadowolony ze zdjec 💘
kujka   new better life mode: on
24 lipca 2015 17:22
faith, tez bym Cie na pierwszym nie poznala 🙂

Wiadb ale cudnie!! Tez czekam na wiecej!!

Dzią OMG to wiecej wiochy narobilam niz myslalam :P
Ehh a w zyciu nigdy na zadnym slubie nie uronilam lzy, serio!!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 lipca 2015 10:54
faith
Pięknie! Koniecznie chwal się resztą 😀

Wczoraj odebrałam nasze zdjęcia i muszę szczerze powiedzieć, że czuję lekki niedosyt, można było wycisnąć z tej sesji więcej...
Oczywiście jest też sporo ujęć, które skradły moje serce 😍

























Pauli, bardzo ładne zdjęcia. Co masz na myśli przez "wycisnąć więcej"?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 lipca 2015 12:11
yegua,
Myślę, że fotograf mógł pobawić się jeszcze z obróbką, wybrać kilka innych kadrów. Jest parę surowych zdjęć, które można by było fajnie podrasować.
No i moim zdaniem nie do końca wykorzystał potencjał miejsc, w jakich byliśmy.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
25 lipca 2015 17:32
faith, piękne!!!  😍


Pauli, mnie się bardzo podobają, ciekawe ujęcia, chyba nie ma się czego czepiać  🙂

Ja też już mam wszystkie zdjęcia. Niestety mieliśmy tylko godzinę na plener w dniu ślubu (goście czekali...), więc trochę mało czasu, ale jest kilka zdjęć, które strasznie mi się podobają. Najbardziej żałuję, że nikt nie nagrał naszego pierwszego tańca, a i zdjęcie z niego raptem jedno. Ale cóż,  biorąc pod uwagę skalę naszego chaosu, i tak chyba powinnam być zadowolona.
Lotna Pauli dziekuje! w poniedzialek bede miala oryginalne wersje to na pewno sie pochwale 🙂😉)

Pauli zdjecia bardzo ladne! maja specyficzny styl, doc surowy i chlodny, ale ciekawy, mi sie podobaja 🙂 wiedzialas, ze ten fotograf pracuje w takim wlasnie stylu czy jestes po prostu zaskoczona?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 lipca 2015 17:40
Pauli, dla mnie ostatnie i czwarte od końca mega!

Lotnaa, ja też miałam godzinę, jak nie mniej, na sesję, z kolei po ślubie i obiedzie, na spontanie. To też ma swój urok 😉 Jakie by te nasze zdjecia nie były, to jest pamiątka na zawsze (choć ja moimi jestem zachwycona, więc nie narzekam).
Pauli🙂 Mi sie tez Wasze zdjecia bardzo podobaja 🙂 I widac, ze troszke sobie pojezdziliscie 😀 bo w kilku miejscach zdjecia byly robione 🙂 Bardzo ale to bardzo mi sie podoba Twoje ostatnie zdjecie 🙂 Ma taka tajemnice w sobie😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 lipca 2015 20:49
Pauli ja chyba wiem, o co Ci chodzi 😉 Część zdjęć jest naprawdę fajna, taka z klimatem, opowiadająca historię, ale np. drugie to dla mnie taka... zwykła, podwórkowa fotka.
za to ta, jak wchodzisz do wody BOSKA !!  😍 Dawno mi się tak fota "ślubna" nie podobała.
edit- teraz tak patrzę....to fotomontaż?  🙁
kujka   new better life mode: on
26 lipca 2015 21:12
Pauli, bańkowe super!

Lubie takie slubne fotki, gdzie ludzie sa usmiechnieci, radosni, wyluzowani. Duzo bardziej mi sie podobaja takie, niz "rozwazne i romantyczne" 😉

edit: a w ogole to masz bardzo ladna buzie i zarazliwy usmiech. przypominasz mi moja byla kumpele z pracy. pokazuj sie na forum czesciej  💃
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 lipca 2015 16:24
Bardzo mi miło, że zdjęcia się podobają :kwiatek:

Pauli zdjecia bardzo ladne! maja specyficzny styl, doc surowy i chlodny, ale ciekawy, mi sie podobaja 🙂 wiedzialas, ze ten fotograf pracuje w takim wlasnie stylu czy jestes po prostu zaskoczona?

W sumie wiedziałam, jakie zdjęcia robi ten fotograf, oglądałam jego portfolio.
Myślę, że mój niedosyt wynika bardziej z faktu, że mieliśmy dość kiepską pogodę, brakuje na zdjęciach słońca i zabawy światłem, te z plaży są zbyt mocno rozjaśnione, na niektórych w ogóle nie widać morza...
No i znalazłam na płycie sporo fajnych ujęć, które nie zostały w żaden sposób obrobione, a moim zdaniem warto było się nimi zająć, mam na myśli m.in. zdjęcia nr 6 i 9.

Z drugiej strony, gdyby nie deszcz, nie mielibyśmy zdjęć z tęczą, bańki również wyszły spontanicznie 😉
Nie ma tego złego, mamy piękną pamiątkę na cały życie 😀

ssstokroteczkaa
W sumie tego jeżdżenia nie było zbyt wiele, bo zrobiliśmy tylko dwa przystanki, ale wykorzystaliśmy różnorodność okolicy 😉

CzarownicaSa
A mnie się akurat nr 2 podoba 😉
Chociaż tak jak mówisz, są takie foty, które w ogóle nie oddają klimatu sesji i wesela.

tunrida
Dziękuję :kwiatek:
W żadnym razie to nie fotomontaż, naprawdę stałam po kolana w lodowatej wodzie 😉
Jedyna ingerencja w zdjęcie była taka, że nieco je przyciemniłam i dodałam kontrastu, żeby w ogóle było widać wodę.

kujka :kwiatek:
Muszę przyznać, że mimo niezbyt pozytywnego nastawienia na początku potem wyluzowaliśmy i mieliśmy spory ubaw podczas sesji, cieszę się, że to widać 😉

A co do uśmiechu i, dziękuję za komplement :kwiatek: chociaż ja go nie lubię przez te dziąsła na wierzchu, ale w sumie wszyscy moi znajomi powtarzają, że jest zaraźliwy, więc pewnie coś w tym jest.

Obiecuję, że jeśli tylko będę miała jakieś sensowne zdjęcia, to od czasu do czasu mogę się z nimi pojawić 😀
Myhyhyhy, mam i foty :P
Na razie sesyjne, jutro dogrzebie sie do slubno-weselnych, bo pare ujec wyszlo zarabistych 😀
tadaaaaaam 🙂😉))






















Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 lipca 2015 21:28
faith,
Piękne! 😍
Trzecie od dołu jak z katalogu z sukniami, wyglądasz zjawiskowo.
Dziekujeeeeee, tez jestem baaaaaardzo zadowolona z wynikow, oplacalo sie skakac po krzakach😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 lipca 2015 06:18
5 i 7 to zdecydowanie moje ulubione 😍 No i to z suknią! 😜
opłacało się! są naprawdę super!
Dziekuje!  💘 popoludniu podrzuce moje najulubiensze z fotoreportazu 😀
Najbardziej zaskoczony byl chyba moj maz, bo generalnie byl bardzo na nie do wszelakich zdjec, a teraz zachwycony 😀
desire   Druhu nieoceniony...
28 lipca 2015 08:28
Pauli, faith,  mega !  😍 
Dobra, porcja 2 - slub i przygotowania - fooreportaz 🙂 Moje ulubione, pieknie wspomnienie 🙂😉))









maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 lipca 2015 17:37
faith, ooo, ta porcja podoba mi się znacznie bardziej, mniej cukierkowa, bardziej reporterska. Zakładanie sukni - mega 😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
28 lipca 2015 17:42
faith, przecudowne!!!  😍 💘 Wyglądałaś zjawiskowo!
tez bys wiecej wrzucila Lotna! :P

i tez sie zgadzam, ta porcja mega fajna, bardzo mi sie foty podobaja 🙂
Dziekuje 🙂😉) bardzo fajne wyszly te ujecia, mega ciekawe niektore 🙂 zgadam sie, ze zupelnie inne niz sesja, to samo studio, ale 2 fotografow, jeden ma specjalizacje wlasnie w fotoreportazach, drugi robi pozowane sesje, ciesze sie tym bardziej, ze zamowilismy oba warianty😀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
29 lipca 2015 18:04
tez bys wiecej wrzucila Lotna! :P


Kilka fajniejszych ujęć jest tutaj: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,34.16500.html

A reszta tu, pomijając te stricte rodzinno-potańcówkowe. Raczej na spontanie i z przymrużeniem oka, jak nasza mini impreza  😉
























Jejku, dziewczyny, cudowne macie te zdjęcia! 😍 Chyba dla samej takiej sesji warto wziąć ślub. 😁

To która następna w kolejce? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się