Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Nie[size=10pt].[/size]

kropka nienawiści  😁
Dworcika   Fantasmagoria
24 lipca 2015 06:10
Słucham?
Czy yard-equites robi czasem promocje np. -15% lub -20% na wszystkie produkty? Jak gnl czy konik? 👀
Mały off ale wujek google nie chce pomóc... Szukam jeansowych bryczesów z zameczkami przy nogawkach a za cholere nie pamiętam gdzie je widziałam lub z jakiej firmy były  🙁
Mały off ale wujek google nie chce pomóc... Szukam jeansowych bryczesów z zameczkami przy nogawkach a za cholere nie pamiętam gdzie je widziałam lub z jakiej firmy były  🙁

coś takiego: [[a]]http://koniesklep.pl/HORZE-Bryczesy-damskie-jeansowe-Ada-z-lejem-kolan%284,8124,11354%29.aspx[[a]] ?
i tak przy okazji - to do wątku o bryczesach by pasowało bardziej 😉
[quote author=Birmanka link=topic=15196.msg2396499#msg2396499 date=1437736302]
Mały off ale wujek google nie chce pomóc... Szukam jeansowych bryczesów z zameczkami przy nogawkach a za cholere nie pamiętam gdzie je widziałam lub z jakiej firmy były  🙁

coś takiego: [[a]]http://koniesklep.pl/HORZE-Bryczesy-damskie-jeansowe-Ada-z-lejem-kolan%284,8124,11354%29.aspx[[a]] ?
i tak przy okazji - to do wątku o bryczesach by pasowało bardziej 😉
[/quote]
No tak, masz rację ale mimo wszystk bardzo, bardzo dziękuję za pomoc  :kwiatek:
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
24 lipca 2015 14:16
w GNL -30% na pikeura 2015
W bergo w weekend 18% taniej ;]
A widział ktoś jakieś fajne promocje na koszulki polo? Nie muszą być super markowe 😉.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 lipca 2015 18:08
olq ja w środe zamawiałam stąd www.horsetshirt.com.pl Zobaczę jak to wygląda jak do mnie przyjdą 😉
olq na blue ribbons jest jakaś promocja na polo- info z fb
Orientuje się ktoś może gdzie mają jakieś promocje na żele (pod siodło)  ?  😡
W GNL -10% na produkty dla konia.
25-27.07.
Macie Kody / kupony do bergo ?
Na sprzęt jeździecki 😉
Ktoś ma kod rabatowy do gnl?
Sklep Equiway ruszył z promocjami. Są np popręgi. Info na stronie i FB.
Poratujcie jakimś kuponem rabatowym do Caball  😀
Hej czy ktoś ma zniżkę do arcus konie?
bywają tam wogole jakies kody rabatowe na wszystko ?
Potrzebuje strzemiona i wedzidlo no i prawie tysiac wyjdzie wiec kazdy % sie liczy...
bede wdzieczna :kwiatek:
Czy yard-equites robi czasem promocje np. -15% lub -20% na wszystkie produkty? Jak gnl czy konik? 👀

1 sierpnia będzie 15 % na wszystko z okazji urodzin. W tej chwili trwa promocja na markę KenTaur-również 15 % do końca lipca 😉
Czy jest jakiś kod promocyjny do ANIMALIA.PL? bądź któryś z revoltowiczów byłby na tyle miły i zamówił mi coś ze zniżką ze swojego konta?  :kwiatek: :kwiatek:
Precelek ja mam 5 próg rabatowy, więc jak chcesz to pisz PW 😉
Jakies promocje na kantary z polarowym podszyciem?
Spóźniłam się z tym GNLem, nie szykuje się nic nowego?
Promocje w decathlonie! 🙂

http://www.decathlon.pl/C-394910-dobre-okazje/N-194569-sport~jezdziectwo
Są jakieś fajne promocje na derki ? (nie siatkowe) Chetnie uzupelnila bym braki przed sezonem jeśli są gdzieś promocje
Evson w Horsetownie są --> www.horsetown.pl w dziale promocje
w pasi - 10% na wszystko
bergo 15% na wedzidla i wszystko  pfiff
Czy widział ktoś gdzieś kremowe/ecru bryczesy Pikeura? Niekoniecznie w promocji 🙂
Ktoś coś? OCHRANIACZE PONY 🙂  😅 😍[/b]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się