Kącik WKKW

Maea, jestem komisarzem FEI, zatem stałam "wszędzie". Na starcie, mecie, rozprężalni, itd. 😉
Ed jest naprawdę super, czlowiek sie czuje jakby transmisje eurosportu oglądal.
Zastrzeżenia mam co do p. Szymona. Z tego co się orientuje, jest on na kazdych duzych zawodach w skokach/wkkw w kraju, ale rażą takie rzeczy jak mylenie nazwisk zawodników, nazw koni (tu najgorsza jest wymowa, uszy aż bolą jak przekręca nazwy koni czy ich wymowę, hitem dla mnie był "Sin Konery", zwlaszcza ze po pierwsze, najpierw zapowiedzial go Ed bezbłednie po angielsku, po drugie jest to imie i nazwisko popoluarnego aktora. A takich kwiatków było mnóstwo, od Quantum of Solace, przez NadinE na WalentinE)

Co do parkingu to słabo oznaczone było przejscie dla publiczności, zwłaszcza w piątek przez co ganialiśmy po tym polu (nie chciałam z laikami przechodzić między konmi)
Toy toye tylko 4, z czego juz pierwszego dnia brakowalo wody, papieru a stan był fatalny. Owszem, były jeszcze 4 hen hen za strażą pozarną, i tam chodziłam bo byly nieoblegane.

A co do stoisk - sensownych z jedzeniem było 1, i pierwszego dnia zabrakło piwa 😉

Ja wiem że to są małe rzeczy, ale jak pisałam, byliśmy tam tylko kibicować i to zabrałam ze sobą m.in osobę któa pierwszy raz w zyciu byla na jakichkolwiek zawodach jezdzieckich. I to są głownie ich spostrzeżenia.
Mam nadzieję, że niedługo będziemy mogli Eda posłuchać na Eurosporcie :kwiatek:
Hmm, no jak ja słyszałam Szymona to owszem, wymowa pewnych angielskich słów nie była najlepsza, no ale widzowie to nie egzaminatorzy na egzaminie językowym (a może?), by miał być perfekcyjny. Mnie jako nauczyciela angielskiego z wykształcenia uszy wcale nie bolały 😉 Ale może ja za mocno wyrozumiała jestem!
No i też jak byłam w sobotę w toitoi'u to papier był i wyglądało to w środku dobrze - może trafiliście na taki moment? 🙁 Za strażą czyli przy strefie VIP? Ja jestem w szoku, że na takie imprezy nie przyjeżdżają foodtrack'i typu chłopaki z Wrocławia z najlepszymi burgerami (ten z gruszką wymiata!), tylko właśnie jakieś zapiekanki czy co tam. Ale podejrzewam też, że to sprawa ceny - 10 zł za zapiekankę, a 20-25 za burgera 😉 A szkoda, jadłabym!

_Gaga, no to musiałam cię spotkać! W czasie niskich klas rozwoziliśmy wodę i inne "fanty" 😉
pierwszego dnia zabrakło piwa 😉
Wystarczyło pod którymkolwiek koniowozem zapytać o piwo vide "polisz bir" 😁 😉

Maea, to na pewno mnie spotkałaś 😉  Jako jedyna miałam dużą plakietkę FEI przyczepioną gdzieś do człowieka (bo mi się mała zapodziała  😡 )

[quote author=_Gaga link=topic=815.msg2394661#msg2394661 date=1437457021]
Nie wiem, czy to ja bo poza mną były jeszcze 2 osoby 😉
[/quote]
Ale chyba Ty wróciłaś po tej  nieplanowanej przerwie przed P i mówiłaś do crazy że pewnie specjalnie na Ciebie poczekałą z przejazdem siwego🙂 Stałam obok bo też czekałam na Quaido i Moonshine🙂
No to ja 🙂
kurcze szkoda, że zawodników i oglądaczy było na tyle wielu , że Was nie poznałam 🙁
Ja muszę pochwalić także z punktu widzenia pensjonariusza. Konie padokowane podczas zawodów jak normalnie, w zasadzie do ostatnich dni nieograniczony dostęp do całego terenu ośrodka. Prace przygotowawcze prowadzone bardzo nieinwazyjne. mam wręcz wrażenie, ze mój pensjonatwoy koń też się świetnie bawił podczas zawodów bo miał co pooglądać🙂. Organizacja od samego początku super.

Kurczę, a parking ten "najbliższy" wejściu na teren imprezy dla widzów (czyli ten od strony drogi na Poznań, za torami) w zasadzie pusty stał...

Co do jedzenia to dla mnie w tym roku przy tej pogodzie hitem był świeży sok pomarańczowy.
Z footruckami o tyle podobno "trudno", że oni właśnie na takim rynku we Wrocku to w jedną sobotę zarobią więcej niż na takich zawodach niestety.


No a z samych przejazdów to ja widziałam niewiele (dzięki bogu był Ed, heheh) - bo z dwójką dzieci to atrakcji było tyle, że konie niestety atrakcyjne nie były... raz się doturlałam na górkę pomiędzy czworobokami i szybko stamtąd zwiewałam bo już moje dzieci zaczęły tam "orbitować" niebezpiecznie blisko🙂.

Co do Eda to zrobił taki klimat "international", że ludzie ode mnie z pracy, którzy przyjechali na moje zaproszenie, co to konia wcześniej widzieli na obrazku albo w TV byli pod niesamowitym wrażeniem.
_Gaga, no co ty, przecież tam nikt piwa nie miał! 🤬 🤣 PS.: Mnie dosyć łatwo było poznać - ciemne włosy ścięte na krótkiego boba, a od soboty spalone nogi. 😉

kotbury, bo klimat był international!  😀
No i z foodtrackami w sumie racja. Szkoda.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 lipca 2015 13:49
Ale tu nie chodzi o znajomość angielskiego przez pana Taranta...chodzi o ewidentne pomyłki,które przy takim wsparciu nie powinny się pojawiać...juniorom i juniorom młodszym zmieniał imiona,wszystkim mylił nazwy koni....i ciagle tylko Paweł i Paweł 😉 ja rozumiem że gospodarz,że 3 konie w 3*....ale ile można...
Swiat jest maly ;-)

Maea
Jestem pewna, ze _Gage poznalas.
_Gaga

Poza Sopotem pora pomeczyc Pania tutaj ;-)



Co do Szymona - takze wedlug mnie mial jakis gorszy weekend, aczkolwiek zdarza sie kazdemu 🙂
Mnie rozwalił tekst ze strona zrobiła zrxutke, bo Paweł zdecydował się pojechać na mniej foul,  bo matką strony była strzała...  No litości...
I tylko Paweł jeden albo drugi...

No i te żarty z nazwiska Czecha - Myszka
Przykra informacja 🙁

crazy
Przynajmniej Ed jest niezawodny i zawsze miło go słuchać 🙂
nieśmiało się wcisnę ze swoimi fotkami z Baborówka 🙂
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.410429459149674.1073741846.129493250576631&type=1

co do wolontariuszy - miałam przeogromną przyjemność być jednym z nich i jednego jestem pewna - takich ludzi nie spotka się nigdzie indziej. to ludzie pracujący od rana do wieczora, a gdy kończy się ich zmiana podejdą z pytaniem 'co jeszcze mogę zrobić?', 'może w czymś pomogę?'.. ludzie, którzy przejechali setki kilometrów tylko po to, żeby pomóc, bezinteresownie.. ludzie z pasją, w czynach, słowach i oczach. kosmos, nie potrafię wyrazić mojej miłości do nich wszystkich, mimo, że byłam tam w charakterze fotografa zawodów i nie spędzałam tyle czasu z nimi, ile oni ze sobą nawzajem. ale tak jak na Cavaliadzie w Warszawie, tak i teraz, pokochałam ich całą sobą. nie tego się nie da opisać, to trzeba przeżyć  💘
Po pierwszym dniu ujezdzenia i 32 przejazdach z 50 na Mistrzostwach Europy Pony w Malmo Faworek i Zosia zajmują wysoką 4 lokatę z 44 pkt karnymi na koncie.
Trzymajcie kciuki za sobotni kros.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
06 sierpnia 2015 18:55
Trzymamy i to mocno 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
09 sierpnia 2015 20:00
Paweł Spisak i Banderas Mistrzami Polski Seniorów!!!
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 sierpnia 2015 20:02
i Jacek Gałczyński 5ty 🙂 to że Paweł wygra, było bardzo prawdopodobne już wczoraj, ale dla mnie gwiazdą był pan Jacek. czapki z głów 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 sierpnia 2015 20:39
Mariusz Kleniuk i Winona Wice  😅
Na Spisaka liczyłam i się nie zawiodłam, lubię go jako zawodnika. Jednak przy całej sympatii mam nadzieję, że za rok Szymon spróbuje go obalic 😁
A Szymon nie mial startowac?
anetakajper   Dolata i spółka
10 sierpnia 2015 06:17
A Szymon nie mial startowac?


Szymon to młody jeżdziec jeszcze - oststni rok 😉
No i mówiło się ze pojedzie też mps, bo w ost roku można to i to
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 sierpnia 2015 08:02
Miał, ale chyba nie byłby brany pod uwagę w klasyfikacji mistrzostw? Nie wiem jak to jest. To miała być przede wszystkim wprawka przed ME. Nie wystartował, Ukłon kulawy.
Zosia i Faworek ukończyli ME na 31 miejscu. Brawa za dzielną walkę! Gdyby dowieźli wynik z ujeżdżenia byłoby 8 miejsce.
Kto słabo trzymał kciuki??? Szkoda, jechać na czysto do 19, to musi być smutno, że tak mało brakło 🙁
A w ogóle to skandal, że w Pony nie ma ekipy. Ale cóż, widocznie za mało dzieci to lubi, żeby sobie finansować zachciankę  😀iabeł: (wg poglądów niektórych dobrodziejów na forum).
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 sierpnia 2015 19:15
Juniorzy, MJ, Pony, wszyscy są okropnie traktowani i to nie tylko w WKKW. A młodzież mamy fajną i nawet co poniektórzy są utalentowani...
A potem KiR na swoim fanpage'u narzeka, że "ciągle ci sami startują na MPS". No bo kto ma startować, jak młodzież jest tak zniechęcana? Żeby pokątnie musieli zbierać kasę na wyjazdy, bo nikt im tego nie dofinansowuje...
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
13 sierpnia 2015 16:55
Uwaga chwalę się hehe... To moja Wiesiulka w 1*


Constantia, ee miało być jakieś zdjęcie? 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 sierpnia 2015 19:49
Ja na kompie widziałam zdjęcia, na telefonie juz nie widzę...
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
13 sierpnia 2015 20:54
Na kompie widać zdjęcia 😉 U mnie na telefonie też widać :/
Teraz sa. Przed chwila nie bylo. Po poludniu byly 😀
Constantia Gratulacje, 'hyrdka' z pierwszego zdjęcia to moja zmora 😡

Czy działają  Wam na bieżąco wyniki online z Białego Boru?

edit: ok już zaczęły działać i odświeżać się regularnie

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się