Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

CzarownicaSa, te figurki są jeszcze chyba dodatkowo polakierowane, wydaje mi się że modelina sama w sobie jest matowa
Tak, one są na pewno lakierowane.
A nie wiem, co to jest - czy modelina, czy glina, czy coś innego XD Przejrzałam tylko galerię i poczytałam odpowiedzi na niektóre pytania.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 lipca 2015 11:21
A czym coś takiego można polakierować? 👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 lipca 2015 11:26
Dzięki 😉 Nawet nie przyszło mi do głowy co wpisać 😁
I w sumie ostatnio praktycznie nie używam wujka google- volta wie wszystko 😜 😁
Ja za dzieciaka lakierowałam bezbarwnym lakierem do paznokci 😉
Gdzie jest ten nowy wątek pisany wierszem?
Mam przez chwilę dostęp do laptopa i nie mogę znaleźć.
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 lipca 2015 22:19
Senkju :*
Kto poleci mi jakąś dobrą glinkę?  😉 Która szybko ściąga.
Studia zaczynam w październiku. Nikt nie chce rezerwować mieszkań, a ja nie chcę płacić za kilka miesięcy kiedy i tak nie będę tam jeszcze mieszkać. Czy szukanie mieszkania w Poznaniu pod koniec sierpnia/we wrześniu będzie trudniejsze niż teraz?
galopada_   małoPolskie ;)
26 lipca 2015 20:15
Monika228, to klasyk wszystkich miastach 🙂 za rezerwacje mieszkania/pokoju płaci się zazwyczaj 50%, chociaż są przypadki, że właściciele życzą sobie 100% 😉
Właśnie właściciele wszystkich mieszkań, które mnie interesowały życzyli sobie 100 %.
Myślisz, że później będę miała w czym przebierać?
Monika228, to zależy czy np. zbierzesz komplet czy się "dokompletujesz". Z samodzielnym może być ciężko.
Szukam mieszkania tylko dla siebie i narzeczonego.
Już sama nie wiem co z tą sprawą zrobić. To płacenie za stanie pustego mieszkania...
Monika228, zrozum drugą stronę, nikt nie będzie Ci 2 miesiące za darmo trzymał mieszkania. W październiku nie będziesz miała w czym przebierać. Takie są realia wynajmu w dużym mieście.
Dokładnie.. Ja tez pod koniec czerwca szukałam mieszkania i za każde trzeba było płacić. Jesli pokażesz właścicielowi, ze naprawde jesteś zainteresowana to da sie korzystnie dogadać. 😉
Kochani! Czy jest u nas na rv ktoś, kto szyje na wymiar derki. Potrzebuję siatkę na mojego Niuńka a jak nietrudno się domyślić największe derki w naszym kraju, są co najmniej trzy numery za małe na tego maluszka. Uszyłem jedną w Jarpolu, ale jako że była bardzo źle skrojona i po niedługim użytkowaniu się podarła, na początku czerwca oddałem ją do pocerowania i poprawienia kroju. Mamy dzięki Bogu już 28 VII a ja do tej pory nie mogę doprosić się poprawionej derki.  Pamiętam, że czytałem gdzieś tu, o kimś, kto szyje czapraki, a jak jest z derkami?
Misiek69, chyba tylko Caball ci zostaje.
Budyń Albo import z GB. No nic, uderzę, do Caball'la jak to nic nie da, to uśmiechnę się do znajomych zza kałuży :-)
Nie dostałam zwrotu podatku, a Pita wypełniłam jakoś pod koniec kwietnia (26-27). To chyba już powinnam dostać, bo minęły trzy miesiące? :/ i co teraz?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 lipca 2015 10:46
Gwash też jeszcze nie dostałam... ciekawa jestem czy wszystko w porządku, bo jak coś jest źle to zapewne nawet mnie nie poinformują. Jak wrócę to muszę się przejść i zapytać.


Misiek a może zapytaj w wątku DIY? Tam dziewczyny szyją czapraki, derki itd., może któraś się podejmie?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lipca 2015 10:57
Urząd ma 3 miesiące na zwrot podatku, jesli złożyłyście pit 27.04.2015 to urząd może dokonać przeksięgowania dopiero 27.07.2015r., a nie kiedy te pieniądze mają do was wpłynąć na konto. Akurat teraz są terminy, wiec idzie dużo takich przelewów do osób, które złożyły na ostatnią chwilę.
Jeśli natomiast urząd przekroczy termin dostaniecie odsetki.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 lipca 2015 11:00
Dzięki :kwiatek: A to mam jeszcze do Ciebie pytanko- jeśli coś jest nie tak z PIT-em urząd mnie poinformuje? Czy muszę sama sprawdzić, czy jest wszystko ok?
Zawsze gdy sama wypełniam stresuję się, że coś wypełnię źle 😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lipca 2015 11:07
Nieomieszkają Cię wezwać do siebie 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 lipca 2015 11:32
A to git 😀
Listownie? Telefonicznie?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lipca 2015 11:44
CzarownicaSa, listownie, poleconym 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 lipca 2015 11:52
Dziękuję :kwiatek:
Nie ma siły żeby się nie dobijali do ciebie jak coś będzie/było nie tak 😉

Czyli czekać jeszcze kila dni, a jak nic to co?
1. Czy jak zapalę świeczkę i zacznę psikac dezodorantem przez płomień, to będę miec miotacz ognia?  😡
2. Wie ktoś jaki tytuł ma film, w którym jakiś gostek musi zdecydowac kogo uśmiercic, bo jeśli nie, to wszyscy zginą; i tym podobne decyzje?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się