Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
22 lipca 2015 09:36
bajaderka-zorro - faktycznie piękny  😜

A ja już odliczam niespokojnie - został jeszcze tydzień, byle do przyszłej środy  🏇 Wszyscy znajomi straszą, że będzie bolało jak cholera  😁
[quote author=kurczak_wtw link=topic=110.msg2394500#msg2394500 date=1437419013]
Isabelle miałam. średnio praktyczne. czasem przeszkadzało mi przy jedzeniu i całowaniu 😉. ponosiłam z 5 lat i bez żalu wyjęłam.
[/quote]
To chyba zależy, mój chłopak prawie zawsze ma kółko lub podkówkę w wardze i nigdy nie było problemu w jedzeniu czy też całowaniu 😉
Może kwestia przyzwyczajenia, doboru kolczyka lub po prostu przypadku z tymi kolczykami w ustach bo i ja posiadając vertical labreta nigdy nie miałam problemów z czynnościami, z którymi wielu innych miało.

Właśnie, propo kolczyków w ustach. Do vertical labreta w dolnej wardze zawsze myślałam o medusie (tylko sie zebrac nie moglam od 2 lat), teraz juuż sie nawet chciałam zapisywać i wpadłam na inny pomysł.
Czy nie byłoby przesada dokładać kolejnych dwóch kulek w symetrii, czyli verticala w górnej wardze? Nie moge znależć nigdzie zdjęcia połączenia i tego nie widze.
(klik) + (klik)
emptyline   Big Milk Straciatella
22 lipca 2015 13:51
Alabamka, moim zdaniem za dużo, ale ja w kwestii kolczyków nie jestem jakimś wielkim fanem, chociaż sporo mi się bardzo podoba.. 🙂
Alabamka może to była kwestia rozmiaru kółka-wydaje mi się że moje miało trochę za duży obwód.
Alabamka, mi się bardziej podoba z meduzą 😀 Dwa verticale to już moim zdaniem o jednego za dużo
Alabamka - a ją myślę że może to fajnie wyglądać 😉
BTW, wczoraj byłam na zmianie smileya. Kurde! Jak to bolalo :o
bajaderka-zoo - piekny!!
Alabamka wydaje mi się, że 4 pod rząd to za dużo, bo będzie za mały odstęp między górną kulką dolnego verticala a dolną kulką górnego verticala  (jeśli coś z tego zrozumiesz ) 😁
Yadou dołączyła do ekipy Bartka- Caffeine Tattoo. 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 lipca 2015 06:24
Właśnie chciałam to napisać - ciekawe gdzie oni się tam pomieszczą  🤣 Ale w takim razie teraz już nie mam wyjścia i muszę coś u niej zrobić..  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 lipca 2015 10:02
Alabamka, za dużo, rób "cziki" 😉
Smarcik, teraz to musisz! Przeprowadzka Yadou do Warszawy to musi byc znak 😀
Ja rozważam powrót do Ink Miners. Spodobały mi sie róże Mayi. Wlasnie taka bym chciała ma nadgarstku, bo chce zakryć stary tat. 🙂
Kurde, podoba mi sie na tym zdjeciu 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 lipca 2015 15:30
jak tam w świecie legalnych zarobków z widocznymi tatuażami? zmienia się coś? mam ten mój napis na przedramieniu, ale jest mało widoczny, chciałam sobie całe drugie przedramię wytatuować, ale trochę się boję o nastawienie pracodawców  👀
Alabamka to rób  😀
Averis   Czarny charakter
25 lipca 2015 16:24
Intryguje mnie, czy do Yadou są jeszcze wolne terminy 😀
Hehehee, ja chyba nie wytrzymam i jeszcze w sierpniu dorobie do mojego lwa lwice z lwiatkiem lub lwice z lwiatkiem zrobie na drugim udzie 😍
Averis, zapisy ruszyły chyba wczoraj, ja już maila napisałam. Ciekawe, czy podejmie się mojego projektu 😀.
jak tam w świecie legalnych zarobków z widocznymi tatuażami? zmienia się coś? mam ten mój napis na przedramieniu, ale jest mało widoczny, chciałam sobie całe drugie przedramię wytatuować, ale trochę się boję o nastawienie pracodawców  👀


Nikt ci wprost nie powie, ze nie dostałaś pracy przez tatuaż.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 lipca 2015 21:26
wiem wiem. odłożę te plany na dalszą przyszłość, zajmę się miejscami których nie widać.
Udało mi się zapisać na październik do Dżo Lamy  😜
Nav, jaka część ciała idzie teraz pod maszynkę? 🙂

Miał ktoś z was problem z siniakiem, który wyszedł podczas tatuowania? Mój ma już 18dni i tylko trochę się zmniejszył i lekko zbladł. Nie wiem czy zostawić go i niech sobie zniknie czy jednak sięgnąć po jakieś maści?  Ogólnie to nigdy nie bolał (tylko przez 2 pierwsze dni  miałam problem z podniesieniem ręki), a większa część siniaka jest poza tatuażem. 
Rękaw albo plecy  🙂
Mi ostatnio na pobraniu krwi kobitka zauważyła tatuaż i nie chciała mi z tej ręki krwi pobrać heheh  spotkałyście się z czymś takim ? Podrzucicie jakieś galerie tatuaży na przedramię? Ewentualnie rękawy?
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
29 lipca 2015 20:44
Mi ostatnio na pobraniu krwi kobitka zauważyła tatuaż i nie chciała mi z tej ręki krwi pobrać heheh  spotkałyście się z czymś takim ? Podrzucicie jakieś galerie tatuaży na przedramię? Ewentualnie rękawy?

Nie do końca takie hehehe 😉  ok. 6 miesiecy po zrobieniu tattoo w ogóle nie mozna oddawac krwi, ponieważ zawsze trzeba brać pod uwage ryzyko jej zakażenia podczas zabiegu, chodzi tu o HIV, który można wykryć we krwi dopiero po pół roku od zakażenia oraz żółtaczkę typu C.
Co do pobierania krwi zwykle tatuaż nie koliguje, jednak zależy co sie w niej bada. Po zabiegu przez kilka tygodni można mieć podwyższone enzymy wątrobowe ze względu na filtrowanie przez wątrobę tuszu i odtruwanie naszego organizmu, może byc też podwyższony poziom ołowiu. Jednak te podwyższenia rzadko kiedy przekraczają górną granicę normy.
Pielęgniarka mogła pomylić "zakaz" bycia dawcą krwi z procedurami badań.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 lipca 2015 09:04
chodzi tu o HIV, który można wykryć we krwi dopiero po pół roku od zakażenia oraz żółtaczkę typu C.



Wirusa HIV ze krwi żylnej można wykryć już po 4 tygodniach, natomiast testy z krwi z palca robi się już po 3 miesiącach 😉 i sa to pewne testy 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
30 lipca 2015 11:52
Poczytam jeszcze trochę o tym, że boli i o HIVie i zaraz spanikuję,a  termin już na środę mam. :P
Za to jutro robię traugusa. Mam fioletowe włosy. Chyba jakiś opóźniony okres buntu mi się włączył.
Poczytam jeszcze trochę o tym, że boli i o HIVie i zaraz spanikuję,a  termin już na środę mam. :P
Za to jutro robię traugusa. Mam fioletowe włosy. Chyba jakiś opóźniony okres buntu mi się włączył.


opóźniony okres buntu jest spoko! 😉 na fotce mam jeszcze 8mm, teraz już zaraz wsadzam 10 😉 A tatuaż mam zaplanowany, pierwszy mój! tylko zastanawiam się nad rozmieszczeniem 😉 nigdy nie jest za późno na szaleństwa! a mówi to matka z różowo-fioletowo-niebieskimi włosami 😉


chciałabym zrobić sobie napis. składa się z dwóch zdań. I myślę czy rozdzielić go na dwie ręce czy lepiej na jedną. chciałam obszar od łokcia do nadgarstka (nie tam gdzie żyły, tylko tam gdzie kość)
emptyline   Big Milk Straciatella
30 lipca 2015 19:18
Isabelle, a jak długie te zdania?
Ahaha, no nigdy nie jest za późno, ale ewidentnie się boję. I przekłuwania i tatuowania.  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się