KOCHAM KINO :)

Aa dzięki jestem na tel i w czasie oglądania i nie miałam jak sprawdzić.


W takim razie vikifbl polecam Ci "Zaginiona"


Zaginiona - fajny i wciagajacy

Zabojczy szept -niezly
Ooo, zapowiada się fajnie. Dzięki. A ja gorąco polecam właśnie Zaginioną dziewczynę. Chociaż cały film byłam wkurzona na...  🤣
Dworcika   Fantasmagoria
29 lipca 2015 20:18
Magic Mike XXL - tylko na wypad z koleżankami z dużą dawką %. Momentami zabawny, momentami super niesmaczny i żenujący.


Byłam dzisiaj z koleżanką. Na taki wypad film całkiem OK. Taka głupotka, bywa śmiesznie, ale fakt - bywa i żenująco i niesmacznie.
Największy ubaw na sali? W połowie filmu wpada na salę para z dwójką kilkulatków. Chyba myśleli, że leci jakiś zwiastun. Rozsiedli się wygodnie, doczekali do jednego z występów po czym wyprowadzili dzieci zasłaniając im oczy 😁

"Randkę z królową" bardzo chcę obejrzeć.
Fajne dwa filmy, The age of Adaline i This is where i leave you 🙂
Jutro bede ogladac Aloha
Wczoraj byłam na Papierowych miastach. Aż mi szkoda wydanych pieniędzy...  😵
A tak zle? bo sie zastanawilam 🙂
Film o niczym.. Nie czytałam książki, bo chciałam najpierw zobaczyć film.  Są ciekawe momenty, czasami jest zabawnie ale ogólnie lipa... Jak się skończył film to było tylko dookoła słychać "co? To juz? Ale beznadzieja"...
Też byłam na Papierowych miastach i racja.. dupy nie urywa, ale przyznam, że w niektórych momentach prawie posikałam się ze śmiechu. I bardzo podobała mi się kwestia Margo o strefie komfortu Q.
Jeżeli ktoś ma ponad 2 godziny polecam film ,, Nazywam się Khan,,  świetny film  😍 
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 sierpnia 2015 19:44
a ja polecam Tinker tailor soldier spy, świetny film!
Zostan jesli kochasz - nawet nawet
Dawno dawno temu oglądałam dosyć fajny film i nie mogę przypomnieć sobie nazwy :c Opowiadało o kilku młodych ludziach, może trzech? Ich dzień powtarzał się ciągle od pewnego momentu (ktoś wtedy skoczył z mostu). Trochę się tym bawili. Pod koniec jednemu z nich odbiło i sądził, że to kolejny powtórzony dzień, prawie ich pozabijał i w tym momencie spadł śnieg, więc okazało się, że to już nowy inny dzień... Chyba trochę poplątałam. Ale kojarzy ktoś? :kwiatek:
Ja wczoraj oglądałam "Oczy Julii". Cały czas trzymał w napięciu, w pewnych momentach aż mnie dreszcze przechodziły. Zdecydowanie taki film, jakie lubię. Polecam!
A Merry Friggin' Christmas - fajna komedia, czasami wzruszajaca 🙂 Jedna z ostatnich rol z Robin Williamsem 🙁
Sonkowa ja bardzo lubię tą aktorkę, która grala w Oczach Julii i dlatego ostatnio oglądałam Trupa, w którym również grała
http://www.filmweb.pl/film/Trup-2012-637730
i bardzo mi się podobał, też trzyma w napięciu do samego końca 😉
hanexxx dzięki! Jak tylko będę miała chwilę to obejrzę.  😀
Inkarnacja - nawet nawet, nie traktowac tylko tego filmu jak horror tylko thiller

Sztanga i Cash - glupkowata komedia, na faktach
Mały Książę piękny i niesamowicie wartościowy film, rewelacyjna grafika i animacja  😍  polecam, cichutko smarkałam ja, mój TŻ i moja matka 🙂
Ostatnio byłam w kinie na nowym filmie Woody`go Allena Nieracjonalny mężczyzna. Troszkę nudnawy... Mama i ciocia zasnęły..

Ale za to odkryłam kolejny genialny thriller - Anna (oryg. Mindscape) - zdecydowanie polecam!  😍
Niezapomniany weekend - slaba komedia
[quote author=Sonkowa link=topic=51.msg2410446#msg2410446 date=1440420484]
Ostatnio byłam w kinie na nowym filmie Woody`go Allena Nieracjonalny mężczyzna. Troszkę nudnawy...
[/quote]
Faktycznie nudnawy. I przez cały film się zastanawiałam dlaczego jest reklamowany jako "komedia". No końcówka komedyjna...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 sierpnia 2015 17:34
Dallas Buyers Club- świetny, polecam! rewelacyjne role Matthew McConaughey'a i Jareda Leto
Zgadzam sie, dorwalam ostatnio w koncu na Canal + i udalo mi sie obejrzec, swietny film, Jared absolutnie ukradl caly film 🙂

Za to powiem wam co omijac z daleka - Zombiebobry  😂
Zombeavers? Ma u mnie 8 na filmwebie 😀 Jako film klasy B oczywiście 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 sierpnia 2015 22:32
faith, Leto wymiata, ale główna rola przebija wszystko.  😍

u mnie dzisiaj Unborn, który jest horrorem, który mógł być spoko, ale coś poszło nie tak. i Insurgent, która dostaje mocne 8/10, bo ma wszystko czego chcę od filmu przy którym mam się rozerwać 🙂
a ostatnio, jako że siedzę i trzaskam filmy, machnęłam też We Need to Talk About Kevin, film dobry, ale mnie ciekawi co dalej będzie z karierą Ezry Millera, bo zapowiada się fajnie.  👀

Ale mnie ostatnio wciągnęły thrillery.  😍 Tym razem polecam Zapowiedź!
Everest polecam, piękne zdjęcia i w ogóle wciąga ten film 🙂
Paolo Sorrentino Młodość - klasa!
wilczyk - jest dostępny online? 🙂 po obejrzeniu zwiastunu nabrałam ochoty.
Lullaby niestety nie wiem, byłam w kinie :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się