Stajnie w Lublinie

.
Muchozol mojemu też juz kopyta przerosły, tylko ze mieliśmy przeprowadzkę i od tej przeprowadzki nie mial robionych kopyt. Sama bym mu zrobiła, ale mój stan błogosławiony mi na to nie pozwala. Trzeba chyba szukac kogos innego.
.
Skoro tak piszesz, to będę dalej probowala dzwonić. Tylko kiedy to nastąpi... Dzięki za informacje 🙂
.
Mój ma sztorc na przodzie, także to też dość pilna sprawa.
Szukam osób które trzymają konie w stajniach: piker, fidelius, alexander, drwal i LKJ które mogłyby mi odpowiedzieć na kilka pytań na pw  :kwiatek:
dolcezza jak sprawa pilna i koń problematyczny to do Magdy Mamczarz uderzaj 😉
cd p. Zbyszka to był problem z kontaktem, wczoraj wieczorem się wspólnymi siłami dobiłyśmy i dzisiaj był, więc próbujcie dziewczyny, urlopu nie ma 🙂

JSBach zapraszam na priv, ja z Fideliusa, i też o Pikerze co nieco wiem bo jakiś czas byłam 🙂
.
Arroch a z jakiej miejscowości jest ta pani?
.
Ile mniej więcej teraz jest km do Dakaru z centrum? :kwiatek:
.
............ no to Arleta pojechała po bandzie, ale się ubawiłam  💃


Skoro rozmawiamy o stajniach to chciałam również wspomnieć o Bukowej Zagrodzie. Ośrodek znajduje się 20km od Lublina w stronę Piask. Dojeżdża się do niego drogą ekspresową. Jest tam namiotowa hala, oświetlona ujeżdżalnia zewnętrzna i dużo wybiegów, na które stajenni wyprowadzają wszystkie konie. Z tego co wiem wlaściciele właśnie rozpoczynają "budowę" nawadniania hali, ujeżdżalni zewnętrznej i wybiegów. Stajnia naprawde fajna, kameralna i zachęcająca. Byłam tam raz, aby ją zobaczyć. Konie trzyma tam Arleta Konowałek. Ona podobno kiedyś wysoko jeździła i wraca do sportu(tak wnioskuje bo widziałam jak skacze). Świadczy to o tym, że sa tam chyba dobre warunki dla osób jeżdżacych rekreacyjnie, jak i tych jeżdżacych sportowo. W pażdzierniku zaczynam studia w Lublinie i pojechałam zobaczyć z ciekawości. Stajnia zrobiła na mnie ogrmne wrażenie dlatego chciałam o niej wspomnieć.

 mail w twoim profilu zaczyna się od "arleta", masz ogłoszenia dotyczące omawianej stajni, a w tym poście piszesz, że byłaś tam raz i widziałaś jak skaczesz. ostrzeżenie jest za reklamę na forum, za problemy z osobowością rozdwojoną moderowana. treść zostawiam, bo to całkiem zabawne.

Okeeeej  🤔

Może wypowiem się co do Bukowej Zagrody, bo wyszła antyreklama, a stajnia naprawdę godna polecenia. Stałam tam tylko miesiąc (byliśmy na treningach z młodym). Koń codziennie wychodził na padok z trawą, miał obficie posłane, pasze dostawał wg moich zaleceń. Na terenie jest ładnie, czysto, estetycznie, przede wszystkim jest cisza i spokój, ujeżdżalnia duża, równana i podlewana, przeszkody po treningach skokowych chowane w kąt.
Co jeszcze wpłynęło na moją pozytywną opinię: jak mi młodego jeden exogier poharatał, to właścicielka stajni na drugi dzień poinformowała mnie, że jeszcze mu sama zapryskała rany wieczorem (wcale o to nie prosiłam 🙂 ). Bardzo na plus!

I o Famie było parę słów. Stoję chyba 4 rok i od września wracam z powrotem. Tyle w temacie 🙂
rudziczek   Małe i duże.
22 lipca 2015 17:40
Przyznaję, że post Arlety średnio udany, ale sama stajnia Bukowa Zagroda naprawdę godna jest polecenia. Ma swoje minusy, ale nie bez przyczyny staliśmy tam z moim rudym 3 lata i na sierpień wracamy na treningi🙂 To co napisała moja poprzedniczka to sama prawda.

też tam stałam kilka lat i nie miałam specjalnych zastrzeżeń 😉 mogę spokojnie polecić.
Czy byłby ktoś w stanie podać mi namiary na jakiegoś dobrego rymarza niedaleko Zamościa? 🙂
Zapytam jeszcze tutaj
Używa ktoś ogrodzenia linowego equisafe ( o takie : http://xurl.pl/nnmU )  zamiast tradycyjnych słupków i pastucha? Sprawdza się, ma ktoś zdjęcia? Czas na zamianę ogrodzenia w przydomowej stajni i rozważamy takie coś jako zamiennik droższego, przęsłowego.  Z góry dziękuje  :kwiatek:

Ma ktoś w okolicy  🙂 ?
Czy ktoś z Lublina wybiera się w ten weekend na zawody do Wierzawic i ma wolne miejsce w samochodzie? Chętnie bym się zabrała i oczywiście dorzuciła do paliwa. Gdyby taka osoba się znalazła to poproszę o PW  :kwiatek:
Szukam kogoś kto masuje konie i dojeżdża do klienta (30km od Lublina),  znacie kogoś kto się tym zajmuje?  Będę wdzięczna za jakieś namiary na PW.  😉  :kwiatek:
po zawodach w Fideliusie A+B (25.07) w szatni zostały ciemne spodnie jeansowe Lee rozmiar na oko 38, jakby ktoś od was ze stajni je zgubił to piszcie 😀
dodatkowo na poprzednich zawodach skokowych również w Fideliusie został u nas komplet ochraniaczy brązowych Fair Play full, są do odbioru, zapraszam na priv 🙂
czy ktoś kiedyś korzystał z usług Pani Agaty Siczek? http://www.masazkoni.eu/
Może ktoś wie ile kosztują zabiegi magnetoterapii z dojazdem?
Czy ma toś z Was może winteca 2000 w rozm 17, ewentualnie 17,5 i byłby tak miły, żeby pożyczyć na przymiarkę do konia - na chwilę dosłownie? Oczywiście piwko jakieś dziękczynne zakupię. Jestem z bliskich okolic Lublina. Wrócił koszmar szukania siodła, a w sklepach nie chcą jakoś na przymiarkę dawać  😵
a może ktoś ma i chciałby odpłatnie wypożyczyć derke magnetyczną na kilka dni. Chciałabym zobaczyć czy taka terapia śśpodziała na mojego konia .  
Robię rozeznanie, więc zwracam się do was. Szukam stajni która:
- wypuszcza konie na większość dnia na padoki/pastwiska
- konie mają czysto w boksach, regularnie sprzątane
- karmienia wg zaleceń właściciela, nie głodzą koni
- place do jazdy, zaplecze socjalne itp., to drugorzędna sprawa, najważniejsze są dobre warunki dla konia
- im bliżej centrum Lublina tym lepiej

Druga sprawa, jakie teraz są warunki w Arizonie?

Jak ktoś woli może być pw 🙂
.
rudziczek   Małe i duże.
30 lipca 2015 21:16
Polecam Dakar i Bukową Zagrodę. Do obu stajni niestety średni dojazd- ok 20km od centrum lublina, blisko Dakaru dojeżdżają busy.
Muchozol jaka linia będzie tam jeździć? I chyba warto Jukiii uprzedzić, że pewnie trzeba się na około godzinną wycieczkę szykować jadąc ZTM 😉

Jukiii generelnie w stajniach tych najbliżej Lublina będziesz miała problem z wybiegami (o pastwiskach możesz zapomnieć) i z wypuszczaniem.. Tak w odległości 20-30 km już byś miała parę miejsc do wyboru. Jeśli zależy Ci na bliskości od centrum to ja bym na Twoim miejscu zobaczyła jak wygląda sytuacja w LKJ- cie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się