Howrse gra :)

bede miala na uwadze 🙂 calore
Potrzebuję promocje z obcinaniem rogów 😀. Mam stare rogacze a szkoda mi je takie ubijać...

Kupie/zamienię KF

Sprzedam:
2x 5ty żywioł
UH
OM


edit: i mamy Wielkie Wyzwanie 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 lipca 2015 13:55
Otrzymaj bonusowy kolor na koniu, który nigdy wcześniej go nie miał

Da fak? O co chodzi? 🤔
chyba o to, żeby koń dostał czaprak, owijki i nauszniki w jednym kolorze, wtedy dostaje bonus koloru

a w ogóle to jak się zrobi 3 zadania, to na dole pojawiają się jakieś inne i czasem mi je zalicza, a czasem nie. bez sensu, robię jakieś zadanie, a tu się okazuje, że już się zmieniło na inne  🤔
Otrzymaj bonusowy kolor na koniu, który nigdy wcześniej go nie miał

Da fak? O co chodzi? 🤔


Musisz dać koniowi czaprak,nauszniki i owijki w tym samym kolorze,by otrzymał bonus koloru,powinno Ci zaliczyć.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 lipca 2015 14:04
Faktycznie, zaliczyło. Dzięki :kwiatek:

Calore o, mi nic nie znika 🤔

to pewnie mieli jakieś błędy na samym początku, może już poprawili, ale starciłam WM (których mam z 80 :hihi🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 lipca 2015 14:14
Tak teraz patrzę- w sumie jeśli robimy te zadania "społecznościowe" to nic nie daje- wystarczy zrobić to jedno dziennie na los i wsio.

Kurde, nie ogarniam. Wystawiłam źrebaki z PG 2362(najwyższe na sprzedażach to 2365) i UM powyżej 680 za 150tys... i nic. Wiszą od 3 dni 😵
o co w ogóle kaman w tej promocji? zbiera się normalnie podkowy, ale co z tymi puzzlami? jak się ułoży puzzle na czas to dostanie się boskiego? a jak się nie zdąży?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 lipca 2015 17:39
Jak ułożysz puzzle to chyba odblokujesz pierwszy rozdział opowieści 🤔

Jak to jest z tą sprzedażą źrebaków? Więcej warte są te, które mają wyższe PG i UM czy te czystej krwi z wysokim PG i UM?
no właśnie tylko tych puzzli nie mogę rozgryźć. elementy dają nagrody, to jest jasne. ale skoro jest na nich wizerunek konia, to i koń powinien być dostępny po ułożeniu całości 🤔

mam już owijki do tego konia, z ok 8 zdrapek dostałam
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 lipca 2015 17:51
Jakich zdrapek? 😲
oo, to chyba tylko VIPy to mają. można zdrapać Złote Runo i znaleźć części tego sprzętu dla boskiego
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 lipca 2015 17:54
No.. bo u mnie nic nie ma :/

ja kupilam trzy zlote runa

i mialam to

Wygrywasz!
Ostatnim razem wygrałeś za pomocą Złotego Runa…

Owijki Altaira
1* klasyczne siodło
Lonża
Objęcia Morfeusza


Wygrywasz!
Ostatnim razem wygrałeś za pomocą Złotego Runa…

Siodło Altaira
1* Westernowe siodło
50 x Mieszanka
Róg Obfitości

Wygrywasz!
Ostatnim razem wygrałeś za pomocą Złotego Runa…

10 000 Equus
Niebieski czaprak westernowy 2**
Róg Obfitości

nie ogarniam tej promocji...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 lipca 2015 13:30
Dobra, Grani mi zdechł- co teraz? Mam go wysłać do nieba czy od razu wskrzesić?
wyslij do nieba i daj puszke 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 lipca 2015 13:32
Dzięki :kwiatek:
dziewczyny, jak macie objęcia albo nyxy na com, to mam parę nicków, kto by chciał kupić za passy 🙂

mam już 3 z 5 elementów dla boskiego i przygotowuję sobie konia do zmienienia go. dwa razy takie umiejętności  😜 jak mój ostatni to by było coś 😁
Dziewczyny ma któraś dobry ośrodek jeździecki żeby konia w nim wytrenować i ma wolne miejsce ?  :kwiatek:
Jeśli ktoś miałby niepotrzebne puszki to bardzo chętnie przygarnę  :kwiatek: -Haffek-
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
30 lipca 2015 18:09
Sprzedam falkę za 8 kuponów i zrebole luzki za eq klik
Próbuję zrobić to zadanie, w sensie pomoc społeczności i co zrobię to jak wchodzę na WW to automatycznie mam inne zadanie a tamto jest niezaliczone ... Co odświeżę to znowu.. Wczoraj tak nie miałam. Co zrobić?
calore też mogę zdechnąć 20 koni :P na com


aktualne? 🙂
calore 10 ja mogę zdechnąć na com jak potrzebujesz 😉
i mam passa na wymianę gdybyś chciała i parę rzeczy z CR które się marnują u mnie 😉
wabankowa, na razie mam 6 koni do zdechnięcia, ale trochę zależy mi na czasie 😉 jakbyś mogła, to wystawię zaraz przygotowane konie 😉
a co masz z CR? mam na pl Nyxa i chętnie bym go na coś wymieniła na com 😉

edit. wystawiłam konie i podrzuciłam PD 😉
Próbuję zrobić to zadanie, w sensie pomoc społeczności i co zrobię to jak wchodzę na WW to automatycznie mam inne zadanie a tamto jest niezaliczone ... Co odświeżę to znowu.. Wczoraj tak nie miałam. Co zrobić?


To znaczy ze zdobylas juz dzis los, powinnas miec 2 w swoim komplecie.


Dzieki ukladanka mozna zdobyc jedna z czesci do boskiego konia, wiec w sumie chyba tylko 4 potrzebuje znalezc
Nie zdobyłam dzisiaj :/
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
31 lipca 2015 12:08
Przetrzyma mi ktoś :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 1 120 000 eq?  :kwiatek:
Nie zdobyłam dzisiaj :/


Ja mam tak dzisiaj ale bezsens
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się