pensjonaty w okolicach trójmiasta

deborah z brązową odznaką mogę startować do tej Lki 🙂😉
Pod warunkiem, ze jest towarzyska... L na zawodach często są juz regionalne... I trzeba miec licencje wykupiona... Jeździec i kon... LL często są towarzyskie... I w istocie nie trzeba miec dokumentów...
deborah   koń by się uśmiał...
29 lipca 2015 09:15
nie rozumiecie.
jeśli L-ka jest w ramach mistrzostw to na 100% jest towarzyska. to jest jasne.
Tylko, że wyczytałam w propozycjach, że startować w mistrzostwach moga wyłącznie zawodnicy nie zarejestrowany w Pomorskim czy Polskim Związku Jeździeckim.

a skoro Behemotowa, na poprzednich zawodach startowała w konkursie klasy L który nie był towarzyski, domniemam, że jest zarejestrowana w POMZJ. Inaczej teoretycznie nie dopuściliby jej poprzednio do startu w klasie L w konkursie który był oficjalny.

teraz jaśniej piszę? 
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 lipca 2015 09:39
Jezeli startowała a nie ma licencji,to sędzia ma problem.
Jezeli startowała i ma licencje to powinna być tu: www.artemor.pzj.pl
deborah   koń by się uśmiał...
29 lipca 2015 09:54
w artemorze nie ma..  widnieje tylko w rejestrze odznak. Pytanie jak udało się jej pojechać L w Damaszce w takim razie 😉
Brak mojej wiedzy i brak sprawdzenia przez Damaszke w takim razie ;(
Dokładnie - bez licencji (tej wstępnej) można startować tylko towarzyskie... żeby jechać regionalki trzeba mieć wykupioną licencję - do L można jeździć na wstępnej, żeby P trzeba przejechać licencyjny konkurs....

Ogólnie nie kumam idei tych Mistrzostw... Jeżeli ktoś jeździ L to raczej jest zarejestrowany... To są Mistrzostwa dla ludzi, którzy nie są zarejestrowani, więc co do zasady nigdy nie jechali oficjalnych zawodów... czyli metrowego parkuru w życiu nie jechali... czyli to są mistrzostwa w zabijaniu się na metrowym parkurze ludzi, którzy w życiu takiego nie jechali .... Sorry, Behemotowa , nie bierz tego do siebie... bo wiem, że Wy z Damaszkiem to inna historia....

Dla mnie to trochę jak jada samochodem bez prawa jazdy...

Co innego gdyby były dla zawodników ze wstępną licencją - czyli takie mistrzostwa w Klasie L... Czyli jeżeli jeżdżę cały sezon L klasę to mogę jechać L - Mistrzostwa 😉

Ciekawe ile koni będzie w tych Mistrzostwach - Startuję w Damaszce LL i L i zastanawiam się jaką będę miała przerwę pomiędzy startami...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 lipca 2015 12:51
Teoretycznie za takie akcje sędzia główny moze stracić licencje....
Strasznie mi głupio, brak po prostu mojej wiedzy i przygotowania, gdybym wiedziała...  🙄
jaskierkowa teraz rozumiem o czym mówisz i się z Tobą i wrotki zgadzam. Myślałam, że to wygląda tak, że osoby z tylko brązową odznaką mogą startować Lki, a te mistrzostwa amatorów mogą jechać osoby tylko z odznakami ewentualnie, ale to tak na prawdę będą same premierowe przejazdy Lki pewnie tych jeźdźców.
Dziękuję wszystkim za oświetlenie sprawy, czas w takim razie po Damaszce wykupić licencje i w przyszłym roku przejechać licencyjny konkurs.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 lipca 2015 14:48
Behemotowa, to nie Twoja wina, a sędziego głównego, który nie dopełnił swoich obowiązków.

Tymczasem zapraszam wszystkich "wolnych słuchaczy" 😉 na trzydniowe konsultacje z Piotrem Piaseckim w stajni Friso w Czapielsku:
https://www.facebook.com/events/1157071137641366/
Nie wiem jak jest u was, ale na naszym terenie ZT są do L1, zgodnie z założeniami PZJ i takież konkursy na ZR (np. w Bogusławicach). Czyli swobodnie można jeździć cały rok L nie tylko z BOJ ale i bez odznaki. U was L-ki są tylko regionalne?
A i w waszym województwie (wszak kujawsko-pomorskie?) są towarzyskie L-ki, w części kujawskiej na pewno.
halo możliwe,  że są Lki towarzyskie, ale ja startowałam Lke regionalną
halo, w Pomorskim bardzo rzadko są towarzyskie Lki. w Kujawsko-Pomorskim już częściej spotykałam się z towarzyskimi.
U nas w pomorskim L są praktycznie zawsze regionalne... LL towarzyskie... Chociaż ostatnio w Białym Borze L były towarzyskie (ale to Zachodniopomorskie...) 😉

W Damaszce, gdzie startowała Behemotowa L była regionalna....
To ktoś nie sprawdził w bazie danych 🤔, albo założył, że jak jest BOJ to jest i rejestracja.
deborah   koń by się uśmiał...
30 lipca 2015 10:36
czy tylko mi nie działa strona Pomorskiego Związku Jeździeckiego?
deborah, pytałam  o to na fb,  przekroczono limit  danych,  strona  będzie  działać  od 1 sierpnia.
deborah   koń by się uśmiał...
30 lipca 2015 10:43
bez jaj ...

edit: pakiety danych można dokupić. to nienormalne, zeby stronia była zawieszona z takiego powodu. Nawet kopii google wyszukać się nie da  🤔
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 lipca 2015 12:23
A i w waszym województwie (wszak kujawsko-pomorskie?)


FYI - trójmiasto leży w województwie pomorskim, Toruń i Bydgoszcz w kujawsko - pomorskim....a temat dotyczy okoli trójmiasta.

anai, deborah, mnie już nic nie zdziwi... od zawsze wkkw było traktowane po macoszemu, w tym roku finały OOMów były rozgrywane w wkkw jako ostatnie... więc dzieci dostały to co zostało - wielkie koszulki w rozmiarze M i L ( w Mce ja się topiłam) i derki w rozmiarze 165 cm...
deborah, ja się  na tym  nie znam,  Moon mi tak  napisała.
Ktoś, dobre. 
Ktoś, jasne, że pomorskie  😡 Pochrzaniło mi się, bo Włocławek - Toruń zawsze były mocno związane przynajmniej z... Kociewiem 🙂
Ponowię swoją prośbę o szczegółowe info na temat dwóch lokalizacji. Czy naprawdę nie ma nikogo kto stałby w jednej z wymienionych stajni?
1. La Scalla w Czeczewie
2. KJ Jackiewiczów w Połchowie?

Zapoznałam się z wątkiem ale nie znalazłam odpowiedzi na wiele pytań. Stajnie widziałam ale chciałabym porównać wiedzę deklarowaną przez obsługę z rzeczywistością.
Newra zapytaj anai, stała tam przez jakiś czas, więc może odpowie na twoje pytania. 🙂
A ktoś wie może jak podłoże w Damaszcze po tych wszystkich deszczach?
Ponownie mam wielką prośbę do osób startujących (w związku z tym, że wciąż brakuje mi osób do badania).


Potrzebuje do pracy magisterskiej osób startujących w zawodach do wypełnienia ankiety. Jeśli ktoś znalazłby chwilę czasu to byłabym bardzo wdzięczna  :kwiatek:
A ktoś wie może jak podłoże w Damaszcze po tych wszystkich deszczach?


Byłam wczoraj w terenie to zajechałam pod Damaszke i szczerze nie ma różnicy od tego co było na ostatnich zawodach, momentami wydaje się, że jest zbyt mokro, ale też tak było na ostatnim razem i tragedii nie było jak się jechało 🙂
Edit: jeszcze dzisiaj tam zajadę to wieczorem napiszę jak wygląda z podłożem 🙂


Czy ktoś wie mniej więcej o której zaczynają się te mistrzostwa?
Newra poszedł priv
G., ja ci mogę śmiało coś wypełnić 😉

Behemotowa, dzięki za informacje, ja też czekam na jakieś listy a tu ani widu ani słychu.
Podłoże wygląda dużo lepiej niż wczoraj, więc jeśli nie popada to myślę, że będzie na prawdę fajnie 🙂 Jeszcze tylko mogliby powiększyć ten parkur i byłoby idealnie 🙂
Co do list to rozmawiałam z Damaszką i sędzia od list przyjechał dopiero o 18 i zanim ułoży listy to trochę minie - niestety ludzie nie trzymają się terminów i dużo osób zgłaszało się jeszcze dzisiaj rano. Listy mają być teoretycznie o 21, praktycznie pewnie będę po 23 🙂 Najgorsze, że nie mam pojęcia, o której mam jutro wyjechać ze stajni (jadę wierzchem), ani zorganizować transport moich rzeczy przed takie opóźnienia. No nic, pozostaje nam siedzenie w nocy i czatowaniem na listy. Jeśli zauważę to napiszę tutaj 🙂


EDIT: SĄ W KOŃCU LISTY  🏇
Trochę nie na temat :/

Potrzebuje pilnie numer do jakiegoś kowala, który werkuje konie w okolicy Skarszew, Gołębiewa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się