Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

emptyline,  nie trzęś dupką! będzie pięknie!


"Don't shoot what it looks like
Shoot what it feels like"

myślałam o takiej czcionce, tylko mało czytelna trochę. z założenia - ma być to do rozczytania, nie musi być małym szlaczkiem
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/s720x720/10407905_866257363406460_5994676549493112089_n.jpg?oh=6ff7eecab04688e51c41c83aa5ca6618&oe=560DF340[/img]
emptyline   Big Milk Straciatella
31 lipca 2015 10:48
Isabelle, ja bym zrobiła na jednej.

Uff, mam traugusa. Jest śliczny i nie bolalo. Nie wiem po co się tak cykałam. 🙂
emptyline, pooka

tylko czy to będzie na jednej widoczne?
Isabelle ja też bym walnęła na jednej, bo te zdania najbardziej magiczne są razem, jak je rozdzielisz na dwie łapy, to nie będzie tego efektu  🏇
mam tylko kiepską fotę, no ale generalnie ma to być widoczne na rękach głównie jak trzymam aparat 😉 prawa ręka idzie do góry przy ustawieniu puszki pionowo, ale tak czy siak obie ręce są w górze. dlatego myślałam nad rozdzieleniem na dwie łapy.
emptyline   Big Milk Straciatella
31 lipca 2015 13:01
Isabelle, kurczę, a mi sie dalej wydaje, że na jednej, ale ja średnio lubię podzielone napisy. Nie zawsze układasz ręce w taki sposób w końcu. 🙂

Proszę, oto mój traugusik 🙂
emptyline pięknie! Bardzo mi się podoba  :kwiatek:


A ja jutro idę obgadać plan naprawienia błędu mojego życia! (Dałam się dziarać niedoświadczonej osobie, do tego w upał)
Jestem strasznie podekscytowana i mam nadzieję, że termin będzie niedługo  😀
Postanowiłam dać całkowicie wolną rękę tatuażyście (no chyba, że będzie coś co mi się nie spodoba wybitnie)
Nie mogę się doczekać  😅
emptyline   Big Milk Straciatella
31 lipca 2015 16:49
Fokusowa, mi też się mega podoba! Jest kurde...elegancki. A tego się nie spodziewałam.

Teraz dopiero zaczęłam go trochę odczuwać, ale w mordę w porównaniu do bólu podczas okresu, to to jest jak nagroda. 🙂
Jak Ci się już zagoi to powiesz mi czy da się słuchawki takie douszne normalnie zakładać? Tylko to mnie powstrzymuje przed zrobieniem sobie takiej piękności  😀
Fokusowa, z labretem nie miałam nigdy kłopotów z dousznymi słuchawkami, przy kółku - nie pamiętam, bo to było jeszcze za czasów technikum 😉

emptyline,  śliczny! bardzo kobiecy, dziewczęcy taki. elegancki i subtelny. pięknie Ci.

a co sądzicie o czcionce? będzie do rozczytania? czy raczej szukać innej?
Isabelle ja bym dała na jednej ręce i czcionka moim zdaniem ok, dla mnie jest czytelna 😉
Jak Ci się już zagoi to powiesz mi czy da się słuchawki takie douszne normalnie zakładać? Tylko to mnie powstrzymuje przed zrobieniem sobie takiej piękności  😀

U mnie ani z labretem ani bananem (kuleczki 3mm)nie było problemu z takimi słuchawkami. Tylko zakładam mniejszą gumeczkę niż w uchu bez tragusa.
Także możesz robić 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
31 lipca 2015 23:06
Fokusowa, już ci lotka odpowiedziała, ale też nie sądzę, że będzie jakikolwiek problem. Jakbym się uparła to i teraz bym zmieściła słuchawkę. 🙂
Isabelle, a dziękuję! No właśnie jestem zdziwiona, myślałam, że będzie to wyglądało bardziej w stylu "mam 14 lat i słucham sex pistols", a tu czysta elegancja. 🙂
A ja mam termin na covera  😅 
10 września - pierwsza sesja (będą 2 lub 3, po 4 - 5 godzin każda) nie mogę się doczekać, a mój portfel płacze  😁

emptyline na razie się wypłukałam z pieniędzy, więc czekam na jakąś wolną gotówkę  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 sierpnia 2015 19:04
Jara, bardzo fajne! Masz moze jakies zdjecie z wiekszej odleglosci?

Dzisiaj umowilam sobie termin na cos- albo plery albo noga. Zobaczymy. Myslalam, ze bede czekac i czekac, a tu moj ukochany Kordian bach! 22 sierpnia 😁 🏇 🏇
Zna ktoś? https://www.facebook.com/studioazazel
Daleka znajoma robiła sobie u nich tatuaż i poleca, z tym, że jej to napis a to ciężko zepsuć 😉
Na fotkach podobają mi się fotki Marty. Pasują do mojego pomysłu. Pozostałe też wyglądają nieźle.
zen Kordian z Caffeine?
ashtray, tak 🙂
emptyline, gdzie robiłaś tragusa? jest piękny!  😍 😍 😍
emptyline   Big Milk Straciatella
04 sierpnia 2015 18:09
Anaa, w studio Conora.  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 sierpnia 2015 06:47
Jara, bardzo fajne! Masz moze jakies zdjecie z wiekszej odleglosci?



Mam, ale wbrew pozorom ciężko "obfocić" swoje ucho 😁

JARA a gdzie takie kolczyki zdobyłaś? Są tytanowe?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 sierpnia 2015 08:50
emptyline   Big Milk Straciatella
05 sierpnia 2015 09:28
JARA, jakoś ominęłam twoje zdjęcie. Śmieszne te kolczyki!
Jara sama wkładalaś sobie tą gwiazdkę do tragusa? Nie wyobrażam sobie tego, ja miałam problem żeby podkówke (taką mini) albo banana sobie wsadzić  😲
JARA ale śmieszne.. i nie zdarzyło Ci się zgubić nigdy? Wyglądają bardzo fajnie  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 sierpnia 2015 12:38
Nie ma żadnego problemy z ich wkładaniem, przez standardową dziurke w uchu przechodzi bez problemu. Natomiast przez chrząstkę może być problem żeby przepchać, ale poradziłam sobie w inny sposób.


Ramiona gwiazdki tam gdzie nie sa złączone wyprostowałam, włożyłam w dziurkę z jednej i drugiej strony i zacisnęłam.

Nie wypadają, nie gubią się 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
05 sierpnia 2015 15:25
O panie dzieju, mam tatuaż. Zakończyłam tym samym okres buntu. 🙂 Kolor troche mnie zabił, ale efekt super. 🙂

Jak u was z gojeniem? Co ile smarowałyście? I czy zawijałyście czy nie? Mam nadzieje że sie ładnie będzie goiło.



emptyline, piekny! Ja smarowalam i mylam co 3 godziny i zawijalam przez 3 dni. Ale moj kumpel zawijal tylko jeden dzien, to chyba zalezy od pogladu 😉

Jara, ale czadowe to jest, az mnie korci!

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się