Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Hit, czy kit?

Mnie osobiście się bardzo podoba, fajnie by się komponowało w dresażu, zamiast cylindra (oczywiście, w innej kolorystyce)

Dla mnie spoko w granacie, albo czerni  🙂 Dużo przyjemniejsze niż wszechobecne brylanty.

Przymierzam się do zakupu koszuli konkursowej Horze. Kingslanda damskiego noszę S i jest minimalnie za krótki, Horze M będzie ok?
ikarina, niby ładny, ale ten grill z przodu... 😁
Do mnie w ogóle kształt tych kasków nie przemawia (to samo dotyczy  GPA First LAdy). Natomiast koronka? Czemu nie 🙂

A propos wszechobecnych kryształków... 😁 Znalazłam, próbując wygooglować, co to za model Kepa i granatową wersję.
Gdzieś rok temu prorokowałąm na forum, że "następna" będzie koronka. Są bluzki, jest kask 🙂
Jesu co za paskudztwo ta koronka. Ehhh, świat schodzi na psy 😉.
Widział ktoś w internecie gdzieś rozmiarówkę butów HV POLO??? Byłabym bardzo wdzięczna.... nigdzie nie mogę znaleźć... 😫
sumire, wygrałaś internety 😁
Czy jest ktoś w stanie stwierdzić, czy ten frak jest elastyczny/z softshellu?  :kwiatek:
Karino1998, jest z softshellu takiego jak kurtki, więc grubszy taki i lekko elastyczny. Nie jestem pewna czy te fraki HarryHorsa nie są czasem na polarze 😉
na polarze?  🤔
Dramka, owszem 😉
Tylko nie pamiętam dokładnie czy to był Harry Horse czy inne pieruństwo bardzo podobne... i właśnie było na polarze  😁 (no taki micro-polar)
Nie jestem pewna czy utrafiłam w wątek, ale zapytam  🤣
http://www.parkursklep.pl/blezer_majestic__lauria_garrelli-661i
Gdzie nosić coś takiego? 'blezer'? Strasznie mi się podoba, ale tak na codzienny trening to trochę bym wyglądała na odstawioną, a czy na zawody zamiast marynarki by przeszło?  ❓ Doradźcie proszę, bo ja w kwestii mody i ubrań jestem słaba...
Puma dzięki za info, faktycznie jest grubszy, ale na polarze nie jest, ma po prostu normalną podszewkę  🙂
nastrurcja przeszłoby na zawody 😉
Odkryłam kaski One K i jestem zachwycona, nie wiem czemu są tak u nas niepopularne. Ktoś użytkuje ?
http://www.onekhelmets.com/ok-defender-designer/one-k-defender-suede-helmet-with-swarovski-stones-468526
Moon   #kulistyzajebisty
25 sierpnia 2015 12:55
Dylemat, laski pomóżcie:
Frak Pikeur Scarlett czy Equiline? Mam jeszcze na oku z ogłoszeń, firmy której nie znam, ale też bardzo mi się podoba: http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/198462
Celuję w klasyczny granat bez wodotrysków, dopasowany i elastyczny ino.
Moon, Equiline leży pięknie i jest top top
nie mam lepszych zdjęć :/

Moon, Equiline! Miałam pożyczony od dziewczyny ostatnio, super się w nim jechało, jak druga skóra 😉
xxagaxx, on leży perfekcyjnie i na koniu i "z ziemi"
Też mam Equiline i to chyba jedyny frak który ma miejsce na biust i wcięcie w talii
Moon zdecydowanie Equiline  😉
Moon   #kulistyzajebisty
25 sierpnia 2015 19:06
Thanks laski, jednak ten upatrzony jest czarny a nie granatowy, ale i tak wpasowuje się w mój pedantyczny mózg ;-)
Equiline zatem!
Gdzie znajde koszule konkursowa ( oczywiscie elastyczna nie taka sztywna ) z takim z przodu paskiem krysztalkow? jakby zastepujace plastron? tylko te krysztalki nie sa takimi wielkimi cyrkoniami tylko jakby takim naklejonym szerokiem lekko polyskujacym paskiem


Edit odnalazlam - kingsland
Ale śliczna ta granatowa  💘
Chyba się zakochałam... 😉 Taka prosta 🙂
No wlasnie, tylko  sie zastanawiam czy pod granatowym / czarnym frakiem nie ladniej wyglada jednak biala? na parkurach skokowych to tak bez roznicy ale wkkw... czy nie za ciemno pod szyja? bo chcialabym wtedy bez plastronu.

Widzialam teraz polaczenie szarej i szarego fraka, slicznie to gralo. ale szary z czarnym?
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 września 2015 16:48
Leci do mnie upolowana na promocji kurtka HKM lauria garelli champagne  😍 Teraz tylko modlić się, żeby zmieścić się w L albo będę mieć motywacje do chudnięcia  😜 Ma któraś z Was ta kurtkę? Ciepła jest, czy raczej tak na wiosnę/jesien?

crazy, jak dla mnie za ciemno. Do ciemnego fraka tylko jasne koszule. 😉
Moon   #kulistyzajebisty
02 września 2015 15:58
Crazy, też mi się nie widzi ciemne + ciemne. W ogóle te ciemne koszule mi się nie podobają. Chyba, że na lato, jak pozwalają bez fraka jechać.

A do mnie doszedł mój fraczek Equiline. Przymierzyłam i... no jakby skrojony na mnie!  😲 Jest idealny!  😍 Co prawda nie wiem do końca jaki ma kolor :P bardzo ciemny granat, wpadający wręcz w czerń? I ciekawostka - na metce ma rozmiar... 40.  😁
Teraz oby się tylko przydał, w końcu...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się