paznokcie, żele, tipsy

trzynastka   In love with the ordinary
25 czerwca 2015 11:29
Wyjątkowo szybko odrosły mi żele i wyglądają mocno średnio, a do umówionej wizyty jeszcze tydzień.
Czy mogę je zamalować jakimś zwykłym lakierem by mniej się rzucał odrost w oczy?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 czerwca 2015 11:31
trzynastka połóż wartę lakieru bazowego (więcej w miejscu odrostu) i na to lakier kolorowy. powinno pomóc do czasu uzupełnienia 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
25 czerwca 2015 11:32
trzynastka, pewnie że możesz polecam jednak mocno zbliżony odcień lakieru (identycznego nigdy nie uzyskasz) - próbowałam, sporo daje optycznie nie widać aż tak odrostu.
trzynastka   In love with the ordinary
25 czerwca 2015 11:33
Edytka   :kwiatek: dzięki, w sumie nie pomyślałabym o wypełnieniu różnicy czymś a to już zupełnie uratuje sytuacje  😉

Moon nie mam takiego koloru :/ Myślałam o zamalowaniu ich na czarno i modleniu się o szybkie nadejście wtorku  😁
robakt   Liczy się jutro.
25 czerwca 2015 13:00
Dziewczyny,  złamałam okropnie paznokieć w kciuki,  miałam średniej długości,  złamał się tak na pół centymetra,  może trochę więcej.  Jeszcze "wisi",  ale nie mam kompletnie pojęcia co z nim zrobić.  Delikatnie go piłować?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 czerwca 2015 13:04
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 lipca 2015 14:16
Dziewczyny, pytanie od prawdziwego paznokciowego laika.
W związku z niedawnym ślubem miałam - po raz pierwszy w życiu - zrobiobą hybrydę. Minął już tydzień, mam już małe odrosty, ale sam lakier jest w rewelacyjnym stanie, mimo męczenia paznokci w środowisku końskim w kompliacjach wszelakich. Normalny lakier w tych warunkach ma przeżywalność około 1,5 dnia  🤔
I teraz pytanie - czy można sobie zrobić hybrydy w środowisku domowym, bez lampy? Czy raczej nie wyschną?
Nie utwardza sie, na tym polega hybryda, ze musi sie utwardzic w uv🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 lipca 2015 14:24
No tak, tego się obawiałam  😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 lipca 2015 15:08
Albo chociaz tym, no... winylowym? Chyba tak to sie zwie.

Vinylux to moje odkrycie niedawne. Zrobiony u kosmetyczki trzymał się 2 tygodnie na naturalnych paznokciach ❗ Zmyłam, bo osiągnęłam szczyt znudzenia kolorem (o dziwo zszedł bardzo łatwo). Teraz jeszcze raz umawiam się na vinylux, bo stosunek cena:trwałość jest super korzystny (w Warszawie zapłaciłam 55 pln, ale mam też bliziutko studio, gdzie vinylux kładą za 40 pln).
Obstawiam, że vinyl na żelu/akrylu trzyma się nawet do czasu uzupełniania 🙂
Macie jakiś sprawdzony ciemny kolor hybrydy?
Myślę może niekoniecznie o czarnym, ale b.ciemny granat, b.ciemny popiel wpadające w czerń.
Ostatnio robiłam na Semilacu, ale dla lepszego samopoczucia muszę rozszerzyć gamę kolorystyczną i zastanawiam się w czym szukać  😉
kujka   new better life mode: on
26 lipca 2015 09:14
olek, bordo! Taka bardzo ciemma wisnia 🙂 piekny, klasyczny, do wszystkiego pasuje.
ostatnio widziałam w sklepie kosmetycznym, że są hybrydy bez lampy. Niestety nie wiem jak z trwałością, podobno trzymają się tak samo długo jak normalne hybrydy.
(w Warszawie zapłaciłam 55 pln, ale mam też bliziutko studio, gdzie vinylux kładą za 40 pln).

Gdzie? 👀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
27 lipca 2015 14:38
55 w Miłku (Miłek Design), a 40 w Euforia na Dolnym Mokotowie 🙂
Pozazdrościłam Wam tych hybryd i właśnie zamówiłam swój własny zestaw 😀 na początek wzięłam tylko 3 kolory, zobaczymy, czy się w ogóle polubimy z Semilakiem 🙂
robakt   Liczy się jutro.
03 sierpnia 2015 07:07
Ja od 9 dni mam hybrydy na paznokciach, kocham je miłością wielką i jak się obawiałam - chyba już nie wrócę do normalnego lakieru. Na razie będę robić u kosmetyczki, ale chyba prędzej czy później dorobię się swojego zestawu, żeby nie zbankrutować.
Edytka dasz mi namiar na Dolny Mokotów? :kwiatek: Pracuję na Moko, miałabym blisko 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
03 sierpnia 2015 09:44
ashtray proszę bardzo:
Euforia - Salon Fryzjersko - Kosmetyczny & Solarium
Dolna 15/26
tel 888 016 814

Polecam umawiać się do Doroty "Białej" i Ani 🙂
Dzięki wielkie :*
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 sierpnia 2015 12:15
czy Hard potrzebuje bazy i topu? Jeżeli robię sobie tradycyjnie hybrydę w jakiej kolejności nakładać ?
Baza
2-3 x Hard
kolor
top ?

zdejmuje sie to wszystko tak hybryde czyli namoczony wacik w acetonie i na paznokieć na kilka minut?
Musi być baza, jeśli chcesz malować zwykłym lakierem to nie musisz typu nakładać, jak hybrydą to trzeba, w takiej kolejności jak napisałaś. A co do zdejmowania, to na poprzedniej stronie sama Ci na to odpowiadałam 😉
kujka, w bordo uderzę kolejnym razem, bo będę potrzebowała trochę klasyki  😉
Aktualnie na szybko założyłam coś takiego. Ujdzie?
Ta limonka świetna!  😜
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
04 sierpnia 2015 08:12
[quote author=fruity_jelly link=topic=11436.msg2400694#msg2400694 date=1438623837]
Musi być baza, jeśli chcesz malować zwykłym lakierem to nie musisz typu nakładać, jak hybrydą to trzeba, w takiej kolejności jak napisałaś. A co do zdejmowania, to na poprzedniej stronie sama Ci na to odpowiadałam 😉
[/quote]

może się źle wyraziłam, chodzi o to czy za jednym podejściem uda sie zdjąć z paznokcia tyle warstw bo to w sumie 2-3 warstwy harda potem dwie koloru i jeszcze top? Moczenie w acetonie jest średnio dobre dla skórek i paznokcia.
A nie mozesz połowy spiłować?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
04 sierpnia 2015 10:47
tak chyba będzie najszybciej.
moje poczucie estetyki woła NIEEE, a jak sie Wam podoba nowa moda na "bubble nails"? ciekawe czy sie u nas przyjmie...
np.


http://www.rmfmaxxx.pl/news/Moda-na-bubble-nails-czyli-paznokcie-w-ksztalcie-babli-Nowy-zadziwiajacy-trend,27017.html

kujka   new better life mode: on
07 sierpnia 2015 09:47
Tamtam, matko jakie paskudne! i to jeszcze na takich krotkich paznokciach... no NIE
Ojezu. Zanim doczytałam miałam zapytać co to za choroba jest 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się