hucuły.

My tylko na chwilkę chwalimy się, że koniś zaczyna skakać  🏇
Dziękuję Milwa Haffek lenalena i dairoxroxi za ostrzeżenie przed  popełnieniem strasznej krzywdy zwierzakowi. Chce jeszcze się dowiedzieć czy przedni łęk M to będzie za małe siodło ? Ponieważ teraz dość mocno schudły moje Hucułki więc nie chce żeby np , zimą siodło nie okazało się za małe.
Na oko siodła nigdy nie dopasujesz dlatego najlepiej jest przymierzyć. Ale niestety prawdopodobnie potem będzie trzeba poszerzać siodło bo hucuły się nabudują.
Moje huculisko korzysta z wakacji i chudnie... te susze mu służą  😂
[sup][sup](nie to, że głodzę konia, on siedzi 24h/dobę na trawiastych padokach) [/sup][/sup]
pampera to ja Ci muszę swoją na odchudzanie podrzucić 😀
Wiem właśnie że ona raz cienkie jak patyki a znowu za kilka mies grube jak beczki. nie sa często jezdzone wiec dlatego sie dopytuje . Haffek Pacynki niestey nie da sie odchudzić ... 🙂 znam czorta 😀
mimi868 Skąd znasz mojego małego potwora? 😀 Na niektórych zdjęciach u poprzednich właścicieli wygląda całkiem ładnie :P
Dlatego też polecam siodła z wymiennymi łękami 🙂
Haffek Zapraszamy 😀 Wprawdzie właśnie zamówiłam plecionkę żeby ogrodzić kolejną łąkę z trawą (a co za tym idzie brzuchy wrócą), ale damy radę  😁
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
31 lipca 2015 14:20
podziwiam wasze koniki 🙂 Od dłuższego czasu szukam hucuła dla siebie, który dołączyłby do mojego dwukonnego stada. Chodzi o typ wyższy w kłębie ok. 142-145. Niestety nie mogę nic znaleźć.
pampera To pakuję kucyka w przyczepkę i wysyłam 😀
Weekendowe Rzeszotary - http://www.peckiel.pl/huculy/rzeszotary-1-2-sierpnia-2015-ogiery-i-walachy-2/
[hr]
Og. OGIEŃ (Puszkar – Wenus po Wabigon), ród Hroby, ur. 19-04-2007, hod. Krzysztof Banasiewicz (RZ), wł. Wacław Kurowski (KR), jeździec: Rafał Kurowski
.leosky, - masz spore wymagania 🙂 ja mam klacz 145, 5 cm
Ja mam 6 letnią ok. 145 🙂 Z jej wzrostu jestem bardzo zadowolona.
Moja ma 5 lat dopiero.  W zeszlym roku byla mierzona w podkowach i miala 144. Rowno rok pozniej juz145.5. Dodam, ze byla mierzona przez fachowca. Tez jestem zadowolona, bo takiego konia szukalam pod siebie. I calkiemm inaczej sie jezdzi na takim dlugonożnym hucule.
marysia550 świetny wzrost ma 🙂
To tylko ja mam takiego malutkiego hucułka? AŻ 135cm!  🏇 😁
Nie martw się pampera, małe jest piękne 🤣 I niewysoki jeździec nie ma problemu wrócić na swoje miejsce, jeśli Koń go zgubi gdzieś w polu a pojechało się bez siodła...  😀 Osobiście ciekawa jestem wyższych hucułów, jak wyglądają na żywo. Te na których jeździłam miały tak w okolicach 135 właśnie.
Nadszedł czas na moje coroczne pytanie. 😉

Kto wybiera się za tydzień do Rudawki? 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
21 sierpnia 2015 15:33
mundialowa, zaskoczę Cię- JA  😁
Mozii, SERIO?! 🤔zok:
Podłączenie się do Waszej ekipy wciąż aktualne? 😁
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
21 sierpnia 2015 15:46
Jak najbardziej  😎
To jeszcze tylko wjazd na dół muszę załatwić i będzie cacy. 😎
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
22 sierpnia 2015 08:51
Juz Ci mówiłam co gadać masz  😎
Tego będę się trzymać! 😎 A gdyby nie przeszło, będę dzwonić po pomoc. 😁

To kto jeszcze się wybiera? 😉 Ile kart w aparacie mam przygotować? 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 sierpnia 2015 10:05
Gdzie znajdę wyniki z Rudawki?  👀
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
31 sierpnia 2015 11:29
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 sierpnia 2015 12:52
marysia dziękuję  :kwiatek:
Witam  robił ktoś zdj na rudawce?  Byłabym wdzięczna za zdjęcia nr 38 (ze ścieżki eliminacyjnej)
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
02 września 2015 14:05
Podpinam się- nr 40  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się