Konie czystej krwi arabskiej

iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
31 lipca 2015 21:57
Dakarowa błagam...zmniejsz te foty bo całe forum rozłazi się...
Epikea no no poważna sprawa, poprosimy o fotki z pracy  🙂
Marlin1990 dobra rzecz takie buty, tylko szkoda że to taka droga impreza  😉
iwona9208 udało mi się upolować okazję, kupiłam używki poniżej połowy pierwotnej ceny 😅, a okazało się, że są w idealnym stanie  😉 kupowałam trochę w ciemno, bo ten model jest mało popularny u nas w kraju i nie ma o nich żadnych informacji, a i na stronach zagranicznych niewiele 🙄 póki co jestem zadowolona, ale to pierwsze końskie buty w moich rękach, więc nie mam porównania 😉.
*literówka 😉
marlin faktycznie mina pełna niesmaku  😀
Robocop trzymam kciuki, a co się dzieje?
faith dbać mi tam o siebie!  🙂
Murat-Gazon - najpierw złamanie kości rysikowej, a teraz... cholera wie. Niby coś w stawie koronowym tej samej nogi, ale wet nie mógł tego do końca stwierdzić, RTG nie wykazało nic oczywistego i trochę "na czuja" koń dostał w ten staw blokadę sterydową. Minęło 1,5 tygodnia, a on dalej pokazuje niewielką kulawiznę, taką tyci tyci, ale ja już mam przeczulicę. Generalnie stoi zamknięty w boksie od końca maja i tylko stępujemy w ręku, łazimy na trawę i bawimy się w odczulanie, aby czymś zająć głowę. Chciałabym by już wrócił do stada, cały sezon pastwiskowy mu przepadł no i ja jestem uziemiona, bo jestem jego jedynym stadem i jedyną rozrywką. W poniedziałek dzwonię do innego weta...
Robocop trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia :kwiatek:

Murat szczerze mówiąc dawno nie widziałam rudej takiej zniesmaczonej, nawet marchewkę musiałam jej na siłę do pyska wkładać, a jej rola ograniczała się do przeżuwania  😵

Mam dzisiaj strasznego lenia, alergia mnie męczy i najchętniej spędziłabym cały dzień w domu, zastanawiałam się czy nie pojechać w długi teren ale chyba brakuje mi sił 😵
He, ja też miałam lenia dziś, ale za to trafił się fotograf, więc mamy coś pod siodłem z lajtowej jazdy na lenia. A to rzadka okazja, więc trzeba korzystać  🙂
Epikea czy wybierasz się na ME? :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 sierpnia 2015 14:40
Murat-Gazon, z ciekawości pytam, bo nigdy czegoś takiego nie widziałam: co ma na celu ta lina przywiązana do siodła?  👀
safie te ogłowia tak mają - do haltera dowiązane są na stałe wodze i lina, która służy do pracy z ziemi na wypadek, gdyby trzeba było w terenie z jakiegoś powodu zsiadać i coś przepracować z ziemi. A przywiązuje się ją do siodła, bo coś z nią trzeba podczas jazdy zrobić  😉 niektórzy umieją zapleść taki ładny warkoczyk, ale ja mam dwie lewe ręce i zawsze dynda taki niekształtny kłąb  😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 sierpnia 2015 21:04
Dzięki za wytłumaczenie  :kwiatek:

Myślałam, że to jakiś "wypinacz"  😂
ja bym miala zawał całą jazde, ze sie zaplącze w to. przy potknięciu, wywrotce czy skubaniu trawy....
na twoim miejscu skrócila bym tę linę  :kwiatek:
Normalnie jest krótsza, tylko tym razem źle zawiązałam i się wysuwała, co oczywiście akurat widać na zdjęciach  😁 Potem to poprawiłam.
Spokojnie, nie zamierzam się zabić z koniem.  😉
Murat świetne fotki  :kwiatek:

OBIBOK o to samo chciałam zapytać 😁 znając mojego konia od razu wepchałaby tam nogę 😉 jest mistrzynią przekładania odnóży przez wszelkie uwiązy, wodze i inne sznorkopodobne 😂 a później ta mina: mamo ratuj! I stoi jak sierotka zaplątana 😜

W sobotę zrobiłam kilka zdjęć, więc się pochwalę 😀



[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t35.0-12/11821428_1178265612199766_1402781337_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=f6149fcedcaff10fa82e8ef28c39ea31&oe=55C16B5F[/img]

Coś z dzisiejszej jazdy. Pierwsze foty po ponad roku.
Pianissima2003 niestety raczej nie. ME póki co zostają w sferze marzeń niezrealizowanych, rok temu nawet na listach byliśmy. Ehh 🙁
A Ty z.Almanzorem jedziesz? Na MP wyglądaliście super
Epikea super was znowu widzieć pod siodłem!  😅
Epikea - tak, jedziemy 🙂 zobaczymy co z tego wyniknie...
Murat a nawet nie wiesz jak ja się cieszę.

Pianissima2003 to trzymam mocno kciuki! Ja uwielbiam Almanzora od źrebaka, zresztą ja jestem zafiksowana na elnabile 🙂

Jako, że mam ponad 100zdjęć z jazdy to będę spamować  😀iabeł:
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
04 sierpnia 2015 15:37
Epikea jaki poskładany  😍 😍 Spamuj, spamuj!
na szybko, takie dwa 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
04 sierpnia 2015 17:41
A z jazdy na munsztuku nie macie fot?
Ja trochę myślę o wycieczce do Janowa, ale bez przekonania. Może też trzeba będzie mieć badanie na NZK... 🙄 .

TheWunia, mega pozytywne jak Cię liże 😉

Bronze, dawaj więcej fot!

Mój ci on !  😍

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/s720x720/11836902_854301608019537_7561449944967233725_n.jpg?oh=fa672b80efa20b626b96a1e83822b974&oe=565905A9[/img]



iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
04 sierpnia 2015 17:48
O Mój Boże jaki on suchy  😍 😍 😍 Napatrzeć się nie mogę  😜
Btw do czego on tak ogierzy się?  😁
Wojenka   on the desert you can't remember your name
04 sierpnia 2015 18:04
Same żyły  😍 😉
Miał tam pannę w nim zakochaną. Wielką tarantkę  🤣. Zawsze go woła, gdy tylko go zobaczy.
Ja pierniczę, Wojenka jak on się błyszczy! Co Ty mu dajesz, że on taki wypomadowany  😍
Ta tarantka to zaiste piękność  🤣 Ale co zrobić - miłość ponoć nie wybiera  😂
A do Janowa to ja nawet nie biorę takiej możliwości, że nie przyjedziesz  😀iabeł:
Epikea słyszałam o waszych problemach więc nie dziwię się, że się cieszysz  😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
04 sierpnia 2015 18:50
Taa, Paweł powiedział, że nie powinno mówić "błyszczy się jak psu jaja", tylko "błyszczy się jak Mihrab".
Będę musiała zrobić odbitkę zdjęcia panu Januszowi  😁
Miłość nie wybiera. Ona zakochana, on gentleman, damie nie odmawia 😉
A Ty jedziesz do Janowa we wrześniu?
No pewka, że jadę dlatego czekam też na Ciebie i arabiarzy z naszego wątku  😉
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
04 sierpnia 2015 21:32
A dużo Mihrab teraz pracuje?
Larabarson a gdzie fotki stuningowanego Czesława?!  😉
ja zrobiłam biznes plan i jadę do Janowa we wrześniu, sierpniowa aukcja ma charakter bardziej hodowlany, no gdybym mieszkała bliżej, ...., namiotu hodowców dla byłej Loży Szyderców chyba nie ma, pełna komercja pod potencjalnych nabywców naszego dobra narodowego, nie ma czasu porozmawiać ze znajomym 🙁a we wrześniu napatrzę się na was i araby pod siodłem 😍
Bardzo dobra mysl ganasz  😀 Zbieramy ekipe, kto jeszcze chetny na wrzesien?  🙂
Iwona teraz to nie ma kto nas focic, a ja sama nie potrafie robic takich fot jak Wojenka. Z reszta jak Czeslawa puszczam luzem to on zabiera sie za trawe i nie chce za cholere tak pozowac jak Mihrab albo Rigo  🤣
Wojenka
niestety na munsztuku fot brak

ME super impreza tylko opłaty wyyysokie 🙁
Jakość fotki niestety kalkulatorowa, ale... ciekawa jestem reakcji ludzi na wsi, jak wyjadę z tak ubranym koniem 😀
Pewnie będę robić za żywe widowisko.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się