Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

opolanka   psychologiem przez przeszkody
27 kwietnia 2009 14:13
A ja mam chyba głupie pytanie, ale dręczy mnie... W sumie do warszawiaków 😉 Byłam teraz sobie kilka dni w Wawie i chodziłam po Łazienkach. A tam padoczek i ktoś trenuje 😉 Skąd te konie i ludzie są? Jest tam w pobliżu jakaś stajnia?
dempsey   fiat voluntas Tua
27 kwietnia 2009 14:47
Jest tam w pobliżu jakaś stajnia?
owszem. stajnia Belvedere. elita, nazwiska, wysokie progi (cenowe 😉), te sprawy.
tu była nawet obszerna dyskusja kiedys:
http://www.voltahorse.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=3133&st=0&sk=t&sd=a
A ja mam takie pytanie:
Co to znaczy EOT ? 😡
ushia   It's a kind o'magic
27 kwietnia 2009 14:50
end of topic - koniec tematu/dyskusji
mam pytanie i wielka prosbe
Musze napisac kolejna prace smeestralna  ii własnie gosc podał mi temat i mam zagwozdke i to nie mala poniewaz temat brzmi:
wolnosci prawa i obowiazki czlowieka i obywatela w swietle polskich konstytucji wydanych w XXI w.i chodzi mi własnie o ten XXI w zgłupialam jakie konstytucje byly wydane w polsce w XXI wieku??
Jest temat dotyczacy pomocy w nauce,wiec pytaj tam  😉
jak się nazywa ta najnowsza piosenka Pink, co w teledysku  chłopak spada ze schodów, a później ona?  🤔wirek:
Gillian   four letter word
27 kwietnia 2009 22:56
martynkakoniki, "Please don't leave me"
Gillian  :kwiatek: :kwiatek:
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
28 kwietnia 2009 01:14
Co to za rozmiary WB i VB w eskadronowych kantarach?? 🙂

edit: aa i jeszcze jedno, od dawna nurtujące mnie pytanie: co to za skrót "PLN"?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 kwietnia 2009 01:25
WB- Warmblut- romiar 3 (full)
VB- Vollblut- rozmiar 2 (cob)

PLN: PL pochodzi od kraju, N- nowy złoty
tak jest zreszta z wiekszoscia walut: GBP- Great British Pound czy USD- United States Dollar
Dodam tylko w ramach lekcji historii, że nasza waluta ma takie oznaczenie od 1995 roku, kiedy to nastąpiła wielka denominacja złotówki. Wówczas odpowiednikiem 10000 zł stało się 1 PLN.
Jak to jest z tym farbowaniem włosów podczas okresu? można/ niemożna? Kolor nie wyjdzie czy wyjdzie gorzej, takie opinie słyszałam..
Jak to jest z tym farbowaniem włosów podczas okresu? można/ niemożna? Kolor nie wyjdzie czy wyjdzie gorzej, takie opinie słyszałam..


Ja właśnie też tak słyszałam. Aleee, robiłam wtedy włosy szamponetką i wyszły  🤣
Natomiast mojej przyjaciółce nie wyszły ani odrosty ani końcówki (normalną farbą)...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 kwietnia 2009 10:18
Teoretycznie nie powinno się wtedy farbować, bo cos moze nie wyjść 🙂 Ale nie wiem dlaczego.

Dzięki za odp. dot. Łazienek.

W czasie okresu zwieksza się wydzielanie łoju i wtedy farba nie "chwyta" tak dobrze jak zazwyczaj- tak słyszałam  😉
Generalnie fryzjerzy odradzają, bo farba może nie "chwycić". Ja tam zaryzykowałam i się udało, w dodatku ładnie wyszło 😉
dlaczego?
Jakiej telefonii/ z jakiego kraju jest ten prefiks 227 xxx xxx?
Ktoś kojarzy?

...bo, cholera, ktoś ma takiego pecha, że dzwoni do mnie w dziwnych porach, w których akurat nie mogę odebrać telefonu..i nie dość, że nie wiem kto to, to  na dodatek nie mam pojęcia skąd1...
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 kwietnia 2009 19:40
22 wskazuje, ze to stacjonarny numer warszawski
ja farbowałam wtedy czernią granatu, a włosy wyszły mi różowo-bordowe 🏇

🤣
A mi wyszła hebanowa czerń bardzo ładna, phi nie działa to :P
Ale pierwszy raz od dawna i ostatni na długo farbowałam sobie sama włosy :/ O nie, tylko fryzjer
Lov   all my life is changin' every day.
29 kwietnia 2009 21:43
Czy ślepota ma wpływ na kolor tęczówek? Jeśli tak, to dlaczego i jak "to działa"? Czy po jakiejś operacji, przywróceniu wzroku, wraca też normalny kolor oczu? Bo na filmach ślepcy zawsze takie mlecznoniebieskie mają 😁
Ja się nie wstdze zapytac  😉 ale od wczoraj zaprząta mi głowe: czy fragmenty teledysku Aerosmith - Crazy są z jakiegoś filmu? Mam wrażenie że tak, ba! Że kiedyś oglądałam ten film ale nie moge sobie za nic przypomnieć, skojarzyć tytułu.. ktoś poratuje? 
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 kwietnia 2009 21:53
Nie, to było nagrane tylko na potrzeby teledysku, ale aktorka jest znana. http://www.alicja.pl/10,alicja-silverstone.html
a druga to córka wokalisty
Też zresztą aktorka 😉
A Alicia Silverstone grała jeszcze w ich Cryin
Liv też sie pojawiła w kilku innych teledyskach 😉
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
30 kwietnia 2009 01:29
Edytka, abre - dzieki!
Tak myslalam ze PL od Polski, tylko skad to N nie wpadłam  🙄
ushia   It's a kind o'magic
30 kwietnia 2009 07:15
Lov - zalezy jaka slepota - w sensie czym spowodowana - jezeli katarakta, czyli zacma, to owszem, w krancowym stadium rozwoju soczewka metnieje i jest taka jak opisujesz - jezeli zdejmie sie zmetniala warstwe oko wyglada normalnie (albo prawie normalnie)
ale to tylko jeden rodzaj slepoty a jest ich mnostwo i wiekszosc nie daje widocznych zmian w wygladzie oka - jedynie tyle, ze niewidzce oczy sa mniej "zywe"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się