Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

cd
edyta 😍 aż mi dech zaparło!
przez chwilę chciałam zaryzykować wysłanie nieregulaminowego posta, ale się opamiętałam 😉

Lov, siwy zapowiada się naprawdę fajnie 😅

ojej, Met, bardzo mi miło  :kwiatek:

Averis   Czarny charakter
06 sierpnia 2015 12:37
edyta, bardzo przyjemne zdjęcia!

Ja też dostałam dwa z jazdy pod koleżanką 🙂 (wybaczcie jakość)





Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 sierpnia 2015 15:00
Lov, o kurczaki, coraz bardziej Twój Szary mi się podoba 😍
edyta, wooooow, jaka klasa!!


O mamooo, niech tylko na weekend będzie chłodniej, bo zawody w taką pogodę, plus konie w stajni namiotowej...aż mi źle na samą myśl 😵
edyta Nordziak kwitnie  🙂
Edyta podziwiam...  😍
my z Młodym bez mięśni się bujamy dla zabawy 🙂





zaczynam pracę z uroczą gniadą dziewczynką:




a Szarak z Młodą (:hihi🙂 dzielnie pracują 😉

U nas upały nie odpuszczają. Żeby konkretniej popracować jutro do konia jadę na 6 😀
U nas tez ciezko, pol h jazdy maks, dzis opatentowalam wsiadanie w krotkich spodenkach, siodlo zamszowe bez puslisk i strzemion, da sie zdzierzyc:P oglowie w wersji minimum bez nachrapnika😉
Ja dzisiaj przed 20 lonżowałam kucyka. Po pół godzinie myślałam, że umrę.  😵
Że wam się chce w te upały jeździć na koniu... :P
Mi tam o 7 i 20-21 jeździ się doskonale  😀iabeł:
Ja dzis o 18, było ciężko, ale minimalnie chłodniej niż godzinę wcześniej - o 17.  Jak przyszłam do stajni ok 16 to koń był już minimalnie mokry na klacie.. Masakra. Zdecydowanie lepiej jest o 8 😉 Kiedy te upały się kończą???? 😵
Dziękuję wszystkim pięknie  :kwiatek: :kwiatek:

tulipan, nie da się ukryć, że zmiany nam posłużyły🙂

galopada, Młody świetny!

Ulalala, niestety cały przyszły tydzień ma być również powyżej 30 st.
Lov   all my life is changin' every day.
07 sierpnia 2015 12:42
Dziewczyny dzięki :kwiatek: Super, że się Siwy podoba, ja też nim jestem zachwycona, mimo że zaczyna pokazywać rogi 😁 Ale może on tak jak ktoś przyjeżdża focić, Baffin potwierdzi - była dwa razy i zawsze odpały 😁

Averis, o kurde, nieźle śmiga! Ile Karson ma w kłębie tak z ciekawości?


I mam jeszcze jedną fotę z serii "kula szpiegula", teraz czekam na baffinowe foteczki 😎



Lov, bardzo, bardzo mi się podoba Twój koń! Jak on w końcu ma na imię? Pisałaś, ale nie pamiętam :kwiatek:


A ja mam takiego Duszka-Sraluszka z nowego domu 🙂


Coś na zasadzie "co się nie dojedzie..." 😉
Nieodzywam się zbyt często, ale…
amnestria Twój dosiad…  😍
Dzięki  dziewczyny  za miłe słowa!
amnestria, elegancko!  I jak się  odnajdujecie w nowej  stajni?
Lov, super!  Mega radość  masz z młodego,  prawda? 
galopada_, ale że  bez mięśni?  Kawał  konia  🙂 a gniada  jak się  sprawuje?
Averis, muszę  powiedzieć,  że  widać  u Was  niesamowitą  zmianę!
edyta, piękny  koń  🙂

U nas też  gorąco,  raz  jeździłam  po 20,  dziś  lonża  z rana  i tyle. Zresztą  walczę  teraz  o zdrowie dwóch kotów  i spędzam  pół  dnia  u weta,  więc  nawet  nie mam czasu  na konie.
Nieodzywam się zbyt często, ale…
amnestria Twój dosiad…  😍


książkowy!

anai, dziękuję. Zdrówka dla kotków!
Cookie, edyta - łoooo! dziewczyny, takiego komentarza się nie spodziewałam 😡
Nie będę się tutaj krygować, dosiad zmienił mi się bardzo pod czujnym okiem quantanamery, ale to, co widzicie to zaledwie pstryknięcie migawki.
Dosiad wciąż jest za mało "efektywny", wciąż za sztywno siedzę, pochylam się, odchylam, puszczam mięśnie brzucha itp., itd., usztywniam łapę, podciągam kolana (choć teraz mniej, bo oficerki mnie piją i z bólu nie daję rady :hihi🙂. Tym niemniej, dziękuję - jest mi bardzo miło :kwiatek:

Anai, thx! W nowej stajni jest bardzo fajnie! Oczywiście daleko jej do poprzedniej + nie mam już nadzoru trenerskiego w takim wymiarze jak wcześniej (=progres jest znacznie wolniejszy), ale mam do konia... przez ulicę 😉 W efekcie bywa, że jestem 3x dziennie, sama ograniam posiłki, zawijam na noc itp. A konia nieraz słyszałam z balkonu jak rży 😍 Niestety, ale przy trybie pracy 9-17, dojazdy 2h20 w jedną stronę były co najmniej niewdzięczne 😉

A Twoim siwkiem niezmiennie się zachwycam. A głównie fantastyczną pracą jaką z nim robisz - szczerze zazdroszczę umiejętności 🙂 Zdrówka dla kotków :kwiatek: :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 sierpnia 2015 15:30
galopada_, Twojego Dużego to uwielbiam 😍 ale Młoda na Szarym wygląda super!
Haffek, slodka kuleczka! Pasuje Ci ten koń bardzo 🙂
amnestria, wowowowowo!!!! 😜 wyglądacie MEGA! Gdzie teraz stoicie? 😉
amnestria, Duszek piękny, no ale natury (i papieru) nie oszukasz 😉

anai, kawał konia, ale bez mięśni 😉 jakby pracował więcej niż 3 miesiące w roku to by miał szanse ja wyrobić 😉 gniada jest całkiem surowa, ale kuma szybko i jest bardzo skupiona na tym co się od niej wymaga.

Hermes, dzięki, dzięki! młoda przełamała wszystkie strachy i już fajnie śmigają 🙂
Hermes Dziękuję  🙂
Lov   all my life is changin' every day.
07 sierpnia 2015 16:24
amnestria, chyba zostanie Quintello, bo nic innego mi już do głowy nie przyszło 😁 A jak z Duszkowym zdrowiem, już dobrze?

anai, jak widać na załączonym obrazku, zaciesz jest 😁 Zdrowia dla kociaków!
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 sierpnia 2015 03:40
Wpadam po mega mocne kciuki 😅 za niecałe pół godziny rumaki ruszają, ja za niedługo tez ruszam i jedziemy podbijać Warkę, cholera zawsze chciałam tam wystartować 😁 obym nie narobiła wiochy.  🏇 🏇 😜
Hermes Trzymam kciuki! 😀
Amnestria fajnie wyglądacie!
Hermes trzymam kciuki 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 sierpnia 2015 09:40
Wracamy! Mamy w 80 cm przejazd na zero, ale nie wylosowalam oczywiscie nic 😁 a w 90 cm przez dluzszy czas bylam pierwsza, ale skonclismy na 4, jeem mega dumna, bo Hello zachowywal sie super...oprocz rundy honorowej 😂
Hermes gratulacje!!!!  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się