Siodło skokowe

Szukam używanego siodła skokowego brązowego do max. 3500tys
Znalazłam dwa dosyć fajne siodła. Wyrazi ktoś opinię o prestige Versallies i prestige roma jump?
Może ma ktoś jakieś fajne siodło?
mils   ig: milen.ju
10 sierpnia 2015 21:50
Spróbuję tutaj, w wątku o siodłach zero odzewu. Czy ktoś widział na żywo brązy jakie ma Equipe? Z tego co się orientuję, to dark brown jest chyba bardzo ciemny? W każdym razie, chodzi mi konkretnie jak wypadają względem siebie dark brown i red brown. 🙂
mils, wpisz w w wątku o ogłowiach to ci wyskoczą zdjęcia moje i ktosiny 😉
mils, ciemny brąz jest tak ciemny że na zdjęciach wygląda często jak czarny, szczególnie po wielu pastowaniach. Red brown jest trochę wiśniowy. Ale (nie wiem od czego to zależy) widziałam sporo Equipów brązowych w różnych odcieniach, których nie mogłabym podczepić ani pod dark brown ani red brown (new market/london też nie), więc chyba to trochę loteria.

Teoretycznie...
mils   ig: milen.ju
11 sierpnia 2015 07:19
alma., xxagaxx bardzo Wam dziękuję!
No własnie..jaki to jest odcień? Cudem dopasowałam puśliska passiera..
Dramka, dla mnie red brown po przejściach. Brown (dark) po przejściach wygląda tak:
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 sierpnia 2015 13:49
A jeździł ktoś w siodle Pessoa model "Rodrigo"? Zastanawiam się nad kupnem  👀 Ciężko teraz o coś dobrego w granicach 4000 zł, w miarę dobrym stanie, dostałam dwie oferty siodeł, które cały czas rozważam (to powyższe oraz Equipe), a tak to- nic ciekawego, albo nie umiem szukać... Dużo jest używanych Prestige, a te u mnie odpadają, męczyłam się w tych siodłach 3 lata 😉 Obecnie mam Daw-Maga, ale to siodło to również jakaś pomyłka  🤔
mils   ig: milen.ju
11 sierpnia 2015 14:35
OK. o rany, jakie ciemne... 😲
Mam pytanko : gdzie poszerzę Equipe?  👀
Ma ktoś sprawdzone miejsce?

Musze też dodatkowo wykonać drobną naprawę, ale z tym mogę sobie poradzić w oparciu o "miejscowe" znajomości.
Problem stanowi natomiast poszerzenie.
Perlica, błagam poszeRZać
HB contact na stronie internetowej oferuje dopasowywanie siodeł różnych firm  😉
kortina, dzięki , ale z Tego co pamiętam z ich fan page na Fb to trzeba mieć umowę na siodło, a ja kupiłam przez internet i nie podpisałam umowy.
Jak sama sprzedawałam swoje siodła, to też umowy nie podpisywałam...
Perlica a czemu nie wyślesz do przedstawicieli Equipa? http://x-horse.com/
Perlica, siodła innych marek przyjmuje również Daw Mag. Ja ostatnio swoje do wymiany wypełnienia wysyłałam do pana Andersza, poszerzaniem też się na pewno zajmuje, polecam 🙂
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
11 sierpnia 2015 21:43
Perlica, ja swojego equipa zwężałam przez x-horse.
Brzask, a ile to trwało?  Ile czekałas na siodło?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
11 sierpnia 2015 22:29
oj nie pamiętam, ale dość szybko, nie dłużej jak tydzień
Ktoś mi powie co to za model Prestiga?

Wiem tyle , że skokówka. Ma białą skóre na tylnym łęku i napis Prestige Italy.
Upolowane wczoraj na tablicy za 900zl. 😲
Gdzieś powinno mieć wybite jaki to model, chyba że w starych tak nie było.. 😉
No jeszcze do mnie nie dotarło więc  pytam z ciekawości. Swoją drogą Prestige za 900zł? Troche dziwne,ale może cuda się zdarzają.  😉
Gillian   four letter word
12 sierpnia 2015 16:03
może to jakaś przedwieczna Appaloosa.
mondza z calym szacunkiem, ale co to niby za cud biorac pod uwage stan i wiek siodla ze zdjecia? za sam znaczek nikt przytomny nie zaplaci kilku tysiecy jesli pod znaczkiem kiszka.
Według numerów rocznik 2010. Jedna dziewczyna napisała mi, że to Elastic. Zobaczymy jak przyjdzie  😀
Mimo to wydaje mi się , że w tej cenie warto było zaryzykować. Może zdjęcia są lipnej jakości. Jak dostane , wpadnę ze zdjęciami.  😉
faith Siodło kupiłam dla siebie  😉
W to nie wnikam, zdziwilo mnie tylko powolywanie sie na to, ze prestige za 900zl to cud. Cena jak cena za taki stan siodla, adekwatna.
faith Zdjęcia w ogłoszeniu owszem nie powalają,ale może w realu miło zaskoczy.   😉 Chce je tylko do treningów.
2010 na pewno nie jest
Gillian   four letter word
12 sierpnia 2015 16:44
prędzej 2001 🙂
Może być i 1990 i co z tego?
Zapytałam tylko co to za model. Informacje o roku 2010 uzyskałam od byłej właścicielki,dlatego tez tak napisałam. Na pewno jest starsze,ale chodziło mi tylko o model.  😉 Nie każdego stać na nowego Prestiga.  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się