Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

espana, o wow! Fajnie wyglądasz bardzo! A loki już na stałe znikają?

zen, lasko - weź abre zaciągnij na foty czy co, a nie jakieś komórczakowe takie 😉
amnestria loki raczej zostaną, bo mam bardzo cienkie włosy i prostowanie w warunkach domowych zostawia na nich ślady. Niemniej rosek0 namawia mnie na prostowanie kreatynowe i przy następnym strzyżeniu chyba skorzystam 🙂
A pokażesz tył? :kwiatek: Bardzo mi się podobasz w tej wersji! Choć z lokami też super 🙂
A to ja
amnestria, tutaj w watku wiekszosc zdjec to komorkowe 😁

Moze moze moze cos ogarniemy z abre 😉
Kurcze, zrobić sobie zdjęcie z tyłu to nie lada sztuka - chyba mam na prosto ścięte, dzisiaj sama je prostowałam po myciu, więc trochę się popodwijały 😉

Tyl masz pocieniowany ale delikatnie , tak zeby sie uniosl i zaokraglil 😉
FAJOSKO! 👍

Espana, bardzo mi się podoba!
Dzięki  😡 U mnie w pracy same męskie towarzystwo, ale wszyscy zauważyli  🤣 No i to robota rosek0  :kwiatek: (mogłam obfocić wczoraj, bo było bardziej spektakularnie 😉)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 sierpnia 2015 12:41
Co to teraz się dzieje, że wszyscy przechodza metamorfozy z Rosek 😁
Musisz wpasc w jakis weekend na metamorfoze ale duchowa  😁
zen a nie masz normalnych zdjec? Serio, nie wiem jak naprawde wygladasz😉


No denerwujące sa te zdjęcia zen. Ciezko przyjąć do wiadomości, ze ktos moze tak wyglądać 😉 Saaaaaamo dno bagażnika.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 sierpnia 2015 13:42
Musisz wpasc w jakis weekend na metamorfoze ale duchowa  😁


Wydaje mi się, że już jestem alkoholiczką 😁
Ha! Dzięki suce mam w końcu zdjęcie, a nie samostrzałkę komórkowej jakości. 😉
Może nawet będzie ich więcej. 😉

Jak zawsze śliczna  🙂
Ascaia Pięknaś. 🙂

Espana
MEGA!!!

Rosek JA TEŻ CHCĘ METAMORFOZĘ!!!!

A tak w ogóle to nie potrafię robić sobie selfie. No już próbuję, próbuję i nic. Albo wór-podgardle albo giga czoło. Ja nie wiem jak Wy to robicie.  😁
W związku z upalem, proponuje umieszczać dziewczyny w bagażniku- chłodni 😉
Ascaia Pięknaś. 🙂

Espana
MEGA!!!

Rosek JA TEŻ CHCĘ METAMORFOZĘ!!!!

A tak w ogóle to nie potrafię robić sobie selfie. No już próbuję, próbuję i nic. Albo wór-podgardle albo giga czoło. Ja nie wiem jak Wy to robicie.  😁


Wina obiektywu myślę, spróbuj z kijem do selfie 😉

Ascaia rzęsy jak Manga (prześlicznaś :kocham🙂
busch   Mad god's blessing.
09 sierpnia 2015 15:19
Zwykle ludzie jak robią zdjęcia swoim aparatem w komórce, to celują w siebie i sprawdzają w lustrze, co tam aparat łapie. Ja celuję w odbicie w lustrze :P

Efekty są takie 😀. Czoło jest duże bo jest duże, a nie ze względu na ujęcie  😁
A z grzywką nie próbowałaś? Choćby taką rzadką?
busch   Mad god's blessing.
09 sierpnia 2015 15:27
tunrida, nie zamierzam robić sobie grzywki, bo mam bardzo cienkie, kręcone włosy. To combo wyklucza grzywkę, bo włosy są na tyle delikatne, że nawet nie próbuję ich molestować prostownicą... ba, nawet gumki do włosów mam specjalne żeby ich nie niszczyć 😀. A ponieważ są kręcone, to nie ma czegoś takiego, jak "grzywka" bez prostowania, bo każdego dnia się trochę inaczej pokręcą, ale zawsze tak, że nijak to nie leży na czole 😉.

Poza tym ja lubię swoje wysokie czoło i nie potrzebuję jakoś go ukrywać. A zdjęcie było poglądowe bo w sumie raczej nie widuję osób, które robią zdjęcia odbiciu lustrzanemu, a nie sobie - a wydaje mi się, że efekt jest dobry i niespecjalnie wykoślawiony 😉. I to było w odpowiedzi na posty o selfie  🙂
Eeee...ja też zawsze robię w lustrze, bo się lepiej wychodzi na takich.
To nie zrozumiałam Twojej intencji.
( bo ja bym Ci przylepiła kilka pasm na grzywkę.  😉 No ale jak się nie da, to się nie da)
busch   Mad god's blessing.
09 sierpnia 2015 15:34
tunrida, były takie próby, ale niewiele z tego wyszło... ehh cóż zrobić, trzeba pokochać 😀

Poza tym żeby mieć grzywkę, to trzeba część włosów poświęcić i "przerzucić" do przodu - co też by mnie bardzo bolało, bo po każdym bym płakała mając już i tak nie za bujną grzywę  😀iabeł:
A to wasze telefony nie maja opcji odwrocenia aparatu? I wtedy lapie aparat kamerka ten co jest z przodu.
busch   Mad god's blessing.
09 sierpnia 2015 15:36
Mój telefon ma tylko jedną kamerkę, tą z tyłu, jeśli o to Ci chodzi 😉
A z przodu nie ma takiej malej dziurki okraglej? Jaki to model?
busch   Mad god's blessing.
09 sierpnia 2015 17:13
Nie ma. To jakaś Nokia Lumia, nie pamiętam modelu, ale ma już kilka lat 🙂
Mój ma właśnie tę opcję odwrócenia kamerki i nawet trybu selfie (wyciąga się rękę i aparat robi zdjęcie po 2 sek, tak żeby nie męczyć się z naciskaniem jeszcze :P ). Ale mi to wcale zadania nie ułatwia. Może kiedyś się nauczę, heheh.
sandrita zapraszam 😉
Cariotka   płomienna pasja
15 sierpnia 2015 18:42
Ja mam od zawsze super dużą buzię ale mimo wszystko pocieszam się mogło być gorzej  😁

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się