moda, ciuchy etc...

Ramires, na Obornickiej masz salon mody męskiej. http://www.adriano.com.pl/ Na miarę wyszło nas bardzo, bardzo tanio (mniej więcej połowę taniej niż się spodziewaliśmy 😉)
Czas oczekiwania to miesiąc, a dziewczyny pracujące tam ogarnięte, więc też doradzą
Na szycie już nie mamy czasu bo wesele 8 sierpnia 😉
Dziękuję wszystkim bardzo za odpowiedzi :kwiatek:
nie wiem czy wątek odpowiedni ale nie znalazłam lepszego 😉 macie jakies sprawdzone zsklepy internetowe z okularami Ray Ban? :kwiatek:
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 sierpnia 2015 11:28
chciałabym sobie zakupić zegarek dosyć masywny w kolorze złota. Zależy mi na dobrej jakości żeby mi kolor złoty po tygodniu nie zniknął tak  do 200-250 zł. Możecie polecić jakieś konkretne marki i sklepy?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 sierpnia 2015 21:35
szukam ciemnoszarych albo czarnych spodni z czarnym paskiem z boku, z wąskimi nogawkami,
coś w ten deseń:

(przepraszam, ale nie mogłam znaleźć zdjęcia na kobiecie)
gdzie takie znajdę? wiem, że były modne jakiś czas temu, ale teraz nie mogę nigdzie wypatrzyć 🙁
wpisz spodnie z lampasami / spodnie smokingowe damskie
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 sierpnia 2015 09:15
dziękuję!  :kwiatek:
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 sierpnia 2015 13:06
czy różowe złoto jest teraz trendi, chodzi mi o zegarki? Przeglądam oferty sklepów i często występują tam masywne z metalową złotą bransoletą w wersji żółtego lub różowego złota?
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 sierpnia 2015 15:20
Mogę już liczyć na jakieś wyprzedaże kostiumów kąpielowych w sieciówkach? Jeśli tak, to w jakich?
Muszę na wtorek kupić strój, a nawet nie wiem gdzie i mam potwornie mało czasu na poszukiwania, właściwie to powinnam w tej chwili piorunem lecieć do sklepu, bo jutro mogę nie zdążyć  😵
w Diverse widziałam gory i doły poprzeceniane na 9,99zł. Az zalowalam, ze nie moge miec kostiumu z sieciowki  😁
Facella, już jakiś czas temu widziałam w Croppie wyprzedaże, sama kupiłam tam swój strój w zeszłym roku 🙂 Mają całkiem spory wybór.
Mogę już liczyć na jakieś wyprzedaże kostiumów kąpielowych w sieciówkach? Jeśli tak, to w jakich?
Muszę na wtorek kupić strój, a nawet nie wiem gdzie i mam potwornie mało czasu na poszukiwania, właściwie to powinnam w tej chwili piorunem lecieć do sklepu, bo jutro mogę nie zdążyć  😵


Na pewno wyprzedaż kostiumów byla w camaieu, jakieś 2tyg temu kupowałam tam na wyprzedażach. Czy jeszcze coś będzie tego nie wiem 😉
Gniadata   my own true love
09 sierpnia 2015 20:09
w Diverse widziałam gory i doły poprzeceniane na 9,99zł. Az zalowalam, ze nie moge miec kostiumu z sieciowki  😁


żałuj, żałuj, u mnie w pracy byly swego czasu poprzeceniane na 9 zl cale kostiumy (o dziwo - nawet ładne i pożądne) 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 sierpnia 2015 21:35
Spojrzałam na stronę Diverse i niestety ich stroje odpadają, muszę mieć push-upa, bo skończę jako deska w pomoście  😵 Dzisiaj nie poszłam, będę próbować jutro. Na necie znalazłam całkiem interesujące w H&M, ciekawe, czy będą u mnie  😁 dół w sumie mam, z górą jest problem...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 sierpnia 2015 06:57
Na jeden wieczór potrzebuje stanik do sukienki bez ramiączek, który sklep bieliźniarski będzie miał jakiś przyzwoity, ale nie za milion monet ?
Ja jestem zadowolona z Esotiqa - mają teraz przeceny 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 sierpnia 2015 07:54
Achaja, a mają sklepy stacjonarne?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 sierpnia 2015 08:17
Dzięęękuję! :kwiatek:
U mnie w robocie nie działa żadna wyszukiwarka także nie mogę nic sama znaleźć. Działa tylko forum 😉

1. Galeria Magnolia

Legnicka 60
54-204 Wrocław


2. Salon Esotiq Wrocław - Galeria Handlowa Sky Tower

Powstańców Śląskich 73-95
53-332 Wrocław

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 sierpnia 2015 08:41
edyta, bardzo, bardzo dziękuję :kwiatek:
Nie ma za co 😉. I faktycznie ta frma jest OK.
Szukam szarego zakietu z baskinką, ktoś gdzieś może widział? Tylko nie dresowy😉
dziewczyny chciałabym kupić sobie nowy strój kąpielowy,problem w tym,że mój biust nie jest "obfity" i nie wiem jaki rodzaj biustonosza kupić,żeby te piersi całkiem nie zginęły? możecie coś doradzić? 😉
Mi kiedyś jak był mniej obfity panie doradził górę z falbankami! I faktycznie było ok 😉
Jiska, falbanki, frędzelki i ogólnie pierdołki wokół biustu dodają co nieco 😉
Właśnie odebrałam 
Dostarczona w jeden dzień, przepięknie zapakowana w karton papierem i miłą różową karteczką od osoby pakującej  💃
Alabamka, piękna! 😍 Co to? Daj koniecznie zdjęcie na sobie 🙂
Na schaffa dobre ceny.
Właśnie ustrzeliłam ostatnią parę takich butków:
http://schaffashoes.pl/product/49272_oka-b--baleriny-s-05671obb-ia-taylor-watermelon.html

to już moje czwarte tego typu buty;
uwielbiam je   😍

edit:
już ich nie ma pod linkiem
takie jak te tylko bez klamerki
http://schaffashoes.pl/product/49275_oka-b--baleriny-s-05671jk-ia-jackie-watermelon.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się