sklepy internetowe

Moon   #kulistyzajebisty
12 sierpnia 2015 19:09
plus dla Beckersport i dla Caballa - przesyłki expres!
duzy minus dla horsehouse. Zamowienie zrobione miesiac temu. Wysylka miala byc do 10 dni. Dzisiaj po telefonie dowiaduje sie ze jednak zamowionego towaru dalej nie ma...
Mega plus  dla  gnl za świetne  ceny  rewelacyjny  kontakt  i szybką  wysyłkę  :kwiatek:.  Plus  też  dla parkursklep chociaż  akurat tam kupuję  stacjonarnie.
Plusiki dla gnl, animalii i bergo. Bezproblemowo i super szybko 🙂
Duży plus dla sklepu Horsetown - kontakt rewelacyjny, wyczerpujące odpowiedzi na milion pytań 😉 I wysyłka, która zagięła czasoprzestrzeń! Bardzo polecam!
Gniadata   my own true love
14 sierpnia 2015 10:31
bardzo duży plus dla konika 🙂
Plus dla Konika za sprawny i bezproblemowy zwrot.

Również plus dla MkSklepu za świetny kontakt i błyskawiczne rozwiązanie pomyłki z przesyłką.
Wielki MINUS dla sklepu Koński Świat. Już po raz trzeci z rzędu dostałam maila, że rzecz którą zamówiłam została sprzedana i w związku z tym czy nie chciałabym sobie kupić czegoś innego  😤 To już jest wręcz bezczelne  👿
Zaległy duży plus dla Konika zamówienie super zrealizowanie, nawet z moimi wymysłami i pomyłką w rozmiarze wszystko na najwyższym poziomie 🙂
zaległe duże plusy dla:
GNL  😍 
i dla konika!!  😅

minus dla....Amigo! Bardzo mi przykro bo lubię ten sklep, kiedy nie byłam osobiście to zawsze wychodziłam zadowolona i pewnie pojadę nie raz ale przez internet mnie rozczarowali. Nie dość że dostałam nie to co zamówiłam tylko coś podobnego( w dodatku inną drogą niż w zamówieniu) , to jeszcze okazało się że nie mogę tego wymienić, bo sklep mógł mi sprowadzić przedmiot dopiero za 2 tygodnie. Dokonałam więc zwrotu ale na pieniądze też czekam już któryś dzień i tak się bujam z tym zamówieniem. Dziewczyny bardzo miłe, próbowały uratować sytuację obiecując jakieś gratisy (których do tej pory nie ma) 😜
ma ktoś zniżki do pasi-konika albo hidalgo?
Bardzo duży minus dla beckersport wręcz chamska obsługa, brak towaru który jest na 24h, próba dogadania się nie odniosła żadnych efektów... Na dzień dzisiejszy moja współpraca z tym sklepem się zakończyła...  😵
pirat abstrakcyjne są zasady ich funkcjonowania. Zamówiłam wędzidło Trusta 3 lata temu-nie mam do dziś 😉
Koszmarnie nuuudny plus na konika
Jak zwykle super kontakt, super szybka przesyłka, i takie tam
nuuuda totaaalna
😍
Ode mnie ogromny PLUS dla sklepu Galopada - jak zwykle zresztą...  :kwiatek:
Duży + dla
KONIK.COM.PL
PASI-KONIK.PL

Dobry kontakt i szybka dostawa 🙂 Polecam!
+ dla sklepu Pasi-koni. Kupuję tam dłuższy czas. Szybko realizują zamówienia, jeżeli trzeba poczekać bo coś jest  na zamówienie, dobry kontakt z klientem. Miła obsługa, oraz stały rabat dla stałych klientów. Dobre zaopatrzenie, z warszawskich sklepów jeździeckich zdecydowanie polecam Pasi-konika.
KOŃSKI ŚWIAT, DROMY.PL, wczoraj zamówienie, dziś towar u mnie. Po raz kolejny ogromny pozytyw.  :kwiatek:
Kolejny nudny 😉 plus, ale jakże ogromny, dla CABALL! Kontakt rewelacja, profesjonalna pomoc, szybka przesyłka i wykonanie jak zawsze bez zastrzeżeń!  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
01 września 2015 10:29
Zaległe plusy dla Konika - jak zwykle 🙂, i Caballa - za naprawdę ekspresową reakcję i przemiły kontakt 🙂
Mam pytanie: gdzie w Pl zakupię z szybką wysyłką (do góra 3-5 dni) pasze Spillersa?
Duży + dla arcus-konie - błyskawiczna wysyłka i miły gratis  🙂
czeggra o które konkretnie chodzi ? Conditioning (senior i zwykły) zawsze na stanie w Yard Equites, pełną ofertę od ręki ma OptiFeed
equi.dream, bardzo dziękuję :kwiatek:! Chodzi mi o Original Balancer i Happy Hoof.
Wpadam z ogromnym plusem dla cavezza - żeby zbyt wiele się nie rozpisywać, napiszę po prostu, że z całą pewnością mają we mnie stałą klientkę 🙂
ktos wie co sie dzieje ze sklepem konik? próbuję się skontaktować po od 2 tygdni nie mam info co z zamówieniem... jak na razie szykuje się ogromny minus dla tego sklepu
dziewczyny, nie wiedziałam gdzie zapytać, czy kupię gdzieś w sklepie internetowym takie duże opatrunki dla konia? Chodzi mi o taką gazę/badaż/watę? zwiniętą w rolkę, pamiętam że kiedyś chyba miałam takie opatrunki z NAFu, ale nie mogę ich teraz znaleźć.

edit:

o chodzi mi o to:



może byc inny producent 😉
A moze by sie nadała lignina taka stomatologiczna?
Lignina jest zbyt mała.
Co do samych sklepów internetowych, to mogę polecić Prestige Italia. Mają naprawdę świetne siodła. U mnie osobiście duży plus mają za serwis posprzedażowy. Można bowiem dokonać zmian w siodle w przypadku tzw. "nabudowania" mięśni w grzbiecie konia lub ewentualnie zmiany konia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się