Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

No bosko  😍
Ja dziś poszalałam z czerwieniami z schockemohle, skusiło mnie -40%  😀iabeł: zobaczymy jak z jakością za jakiś czas, bo wygląda cudnie  😍
edit. nie wytrzymałam, dodałam foty  😉
wątek zamknięty
Strasznie nie podobają mi się te, hm, gwiazdy? No strasznie oszpecili całość  🤔. To coś (nie wiem, logo?) na czapraku też jak dla mnie oooochyda. Jakbym mogła to chętnie zakupiłabym caaaałą kolekcję Coach, dla mnie nr 1 niezmiennie  💃.
Mieli jeszcze śliczną kolekcję (nie powiem którą, ale zakochałam się w czerwieni z tamtej kolekcji... taka przygaszona była, coś pod bordo  😍 ).

edit: wróć, te 'gwiazdy' to kompas chyba  😁
edit2: czerwień z kolekcji kolekcja jesień/zima 2013  😍
Komuś się może rzuciła jeszcze gdzieś ta kolekcja?
wątek zamknięty
róża wiatrów chyba
wątek zamknięty
Ratana, cudo!
wątek zamknięty
keirashara Dzięki 🙂 Dwa lata temu na kucu zobaczyłam, chyba kary był, powiedziałam wielkie WOW, akurat to był czaprak chyba witackera (?). Jak we wrześniu (no, prawie rok) przesiadłam się na Visa to w marcu o niej sobie przypomniałam, mam teraz 2, jeden do ciurania(polar, swoją drogą nie polecam, mega trudny w utrzymaniu), drugi na sesje i zawody (śliska bawełna)
Nirv Ślicznie wygląda, już x razy widziałam ten pad na siwym, ale z ochraniaczami wprost szał! 😜
Ratana Wprost szał!  😍 Brak mi słów, swojego też bym ubrała w róż, ale boję się reakcji mojego trenera i właścicielki konia  😁
Jutro wybieram się mam nadzieję do Kariny, mają 10 urodziny i rabaty do 30% na cały asortyment, zakupy na obóz, szampon dla konia (jutro będzie pan od Overhorse), może mi coś w łapki wpadnie, zabieram wszystkie czapraki do Mirowa 🏇, będą zdjęcia, jak internet będzie  😵 Mam ich tylko 7, ale kolekcja w zimę się powiększy 😀
Swoją drogą polecam HKM'a, nie wiem jaki model, wygrałam na zawodach, kolor nie mój, jest logo sklepu sponsora itd... Ale szał! Super miękki, wchłania pot...
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 sierpnia 2015 14:58
Ratana, ładna ta Sangria! Choć mnie się marzy na twoim siwym Olimpia albo Cornflower 🙂
wątek zamknięty
Polecicie mi w jakie czapraki najlepiej inwestować, aby żyły jak najdłużej?  🤣
Przecież normalne jest, że np w upały piorę czaprak po każdym treningu...ale, żeby zaraz ten wyblakł już po kilku praniach :/
U cottonów widzę, że z jakością jest coraz gorzej.
wątek zamknięty
Serenity - Euro-star stripe in i Anky 🙂 wg mnie najwytrzymalsze.
Livia - oj czytasz mi w myslach! Cornflower śni mi sie po nocach  👀
wątek zamknięty
Serenity, jak najdłużej mają żyć, to chyba zainwestowałabym w pady Caballa albo Jarpol na twoim miejscu 😉 No chyba, że ma być cienkie. W sumie te firmy też produkują czapraki, rozejrzyj się 🙂
Cottony eskadrona zachwycają kolorami, ale chyba rzeczywiście na codzienne treningi i pranie nie ma sensu w nie inwestować.
wątek zamknięty
Ratana, harja Dzięki  😀 Cottonów trochę już mam i doszłam do wniosku, że jednak wolę dopłacić i mieć czaprak, który naprawdę dłużej pożyje  🤣
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 sierpnia 2015 19:20
1 pad Anky chyba z najnowszej kolekcji  😉

Nie podoba mi się
wątek zamknięty
Serenity, powoli dochodzę do tego samego wniosku, co ty 😉 tym bardziej, że cottony drożeją, a jakość spada. Choć trzeba przyznać, że niektóre kolory są bardzo kuszące i ciężko się oprzeć 😉
wątek zamknięty
Łooooooooo!!! Dziewczyny a kiedy wchodzi nowe anky????
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 sierpnia 2015 20:01
Nasturcja-Renata, okropny, taka cerata błyszcząca 😂
wątek zamknięty
czyżby nowa kolekcja Anky była zainspirowana eskadronem platinum?  😁 może być ciekawie!
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Pojawiło się też jakieś lepsze zdjęcie nowej kolekcji Eskadron.
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11866343_1645443865701222_2695495936263430799_n.jpg?oh=8e2d6ed5a4afe310cf3c688cc1a4544b&oe=5639E71B[/img]
Jakieś takie sprane te kolory na nim.
wątek zamknięty
harja - faktycznie, na zdjęciu Nirv dużo, dużo lepiej te kolory wyglądały. Na tym co wrzuciłaś dar red to kompleny bezszał, nieco jak ciemniejszy wintered (dobrze napisałam?). Ciekawa jestem jakie ochraniacze transportowe wypuszczą, bo od kilku kolekcji są w kratkę w paskudnych kolorach, oby nie były z tym niebiesko-zielonym kolorem.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
13 sierpnia 2015 10:55
Poza czerwienią piękne stypowe kolorki!  😀
wątek zamknięty
A ja myślę, że kolorystyka bardzo fajna, stonowana i nareszcie nie oślepiająca kolorami  😉
Wanilia jest piękna, ale po doświadczeniach z banana nie rzucę się już na tak delikatny kolor... nie do doprania.
wątek zamknięty
Mi sie nadal czeerwien bardzo podoba 🙂
wątek zamknięty
Dobry koń właśnie wrzucił kilka fotek nowej kolekcji na fb KLIK
wątek zamknięty
http://www.sprzetjezdziecki.com/products_new.php Tu też już trochę jest do przejrzenia, na GNLu też powoli się pojawia  😉

Trochę się rozczarowałam, bo liczyłam na czaprak w stylu KARO DESIGN z zeszłorocznej kolekcji, np. czarny z czerwoną kratką  😕
wątek zamknięty
Mam szczegółowe zdjęcia!
wątek zamknięty
O ja cie pie*rze  😜 😜  😜 dralon, 2 brillanty, 2 big square,  2 cottony i kantar. Moje must have tak na dzień dobry  😅
wątek zamknięty
DJka Umieram  😍  😲 BRAK SŁÓW!

Edit: Ma ktoś pojęcie czy można już zamawiać? Dziś?
wątek zamknięty
Zielony(?) cotton będzie mój, dralon totalnie bez szału jak dla mnie, z big square bardzo podobały mi się czarny i czerwony, czarny niewiele się różni od tego co mam (z kolekcji black-mauve, jedynie pionowym pasem, czerwonego muszę zobaczyć na żywo. Żółty piękny, ale na siwej Sinfe będzie okropnie wyglądał, na Pamsie za to pięknie, ale wolę kolory które pasują na oba sierściuchy. Brillanty piękne, ale... to brillany i już więcej nie kupię ich 😁

Chyba skończy się na 3 cottonach - czarnym, zielono-niebieskim i czerwonym.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Czy ktoś wie jaki to właściwie jest kolor ?
wątek zamknięty
Wszystkie te kolory różnią się potwornie w zależności od zdjęcia, chyba poczekam aż będę mogła je obejrzeć na żywo.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.