Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Livia   ...z innego świata
13 sierpnia 2015 13:52
Dralon będzie mój na pewno 😍 Reszta taka sobie, no i ceny znowu poszły w górę...
wątek zamknięty
Livia niestety tez zauważyłam wzrost cen... 🙁
wątek zamknięty
A co poszło w górę? bo ja tylko na cottony patrzę, a tu b.z
wątek zamknięty
Czy tylko ja i zairka jesteśmy zakochane w tej kolekcji?
Ja nie zauważyłam wzrostu cen. Są takie same jak w ubiegłej kolekcji.
wątek zamknięty
Wydaje mi się, ze brillanty kosztowały 289 zł a teraz 299 zł
wątek zamknięty
Czerwień i niebieski(zielony?) super. Chętnie nabyłabym te cottony, ale cena w stosunku do jakości... Hmmm. ;-) zobaczę jeszcze jak na żywo wyglądają, ewentualnie poczekam na pierwsze fotki na koniach ;-)
wątek zamknięty
A widziałyście gdzieś  zimowego  euro -stara?
wątek zamknięty
edyta w Mustangu są po 289
wątek zamknięty
ja pamiętam, że kiedyś kupowałam cottony po 100zł, w zeszłym roku chyba po 120zł, a teraz już 129zł...
po za tym widzę różnice w cenach w różnych sklepach, przeglądałam te nowe i faktycznie widziałam brillanty za 289zł lub 299zł

Tak czy siak czaję się na jakiegoś Big Square lub Bicolor  🏇
Vanilia jest przepiękna, ale jasna i myślę, że będzie trudna do utrzymania w tym kolorze, podobnie jak banana.
Może walnut, jestem bardzo ciekawa jaki jest w realu 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 sierpnia 2015 14:36
Czy tylko ja i zairka jesteśmy zakochane w tej kolekcji?
Ja nie zauważyłam wzrostu cen. Są takie same jak w ubiegłej kolekcji.

Umrę, bede żarła tynk ze ścian! Ciekawa jestem niemieckich Real zdjec bo narazie podoba mi sie prawie wsxystko!!
wątek zamknięty
Jak dla mnie to jest jedna z lepszych kolekcji ostatnich sezonów! W zasadzie każdy kolor jest fajny. Chyba tym razem szmatoholizm weźmie górę nad rozsądkiem w moim przypadku 😉
wątek zamknięty
Libella ja już dawno zapomniałam co to jest zdrowy rozsądek 😉
wątek zamknięty
No tak, gdybym kierowała się zdrowym rozsądkiem to w zasadzie mogłabym poprzestać na jednej szmacie aktualnie 😉
Trochę mnie tylko martwi, bo na żadnym zdjęciu nie widzę kantara z jednokolorowym nachrapnikiem w tym czerwonym kolorze. Brąz jest, niebieski jest, a czerwony tylko w paski. Wie ktoś, czy będzie taki czerwony jednokolorowy?
wątek zamknięty
Co zdjęcie to kolory inne. Ale ten dark red będzie mój 🙂
wątek zamknięty
O jaaa... drugi raz jestem chora na jakiegoś brillanta (tego w kolorze wina). Dobrze, że one kosztują tyle, ile kosztują, łatwiej się trzymać. 😉 I dobrze, że to eskadron, obiecałam sobie, że już więcej żadnego nie kupię, jeśli się złamię, to tylko dla zeszłorocznego blue (jeśli się kiedyś trafi DL). Albo i niedobrze, że to eksadron, jakby były lepszej jakości, to bym może wzięła. :P
Ten zielony też ładny.
wątek zamknięty
Świeżutkie fotki od Pferdetrends !  😅
wątek zamknięty
Bardzo fajnie wygląda ten model Tricolore, nie było go wcześniej, prawda?
Chociaż mimo wszystko czaprak za prawie 300zł to chyba przegięcie 😵
wątek zamknięty
Idę jakiś bank okraść....
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 sierpnia 2015 17:15
Ooo w morde 😍
wątek zamknięty
no to popełniłam zamówienie  🤬 normalnie powinnam się leczyć!
wątek zamknięty
Kitty gratki 😉
Mnie pewno tez to czeka...
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 sierpnia 2015 18:11
no to popełniłam zamówienie  🤬 normalnie powinnam się leczyć!

przyznaj się co na pierwszy ogień? 😁 👀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 sierpnia 2015 18:13
Ten czerwony ładniejszy mi się wydawał na pierwszej fotce, tu taki wyblakły w sumie. Zobaczymy. Ale dralona zamówiłam, wyjątkowo moje kolory 🙂
Ja jestem bardzo ciekawa Niciaków, ale to pewnie za miesiąc-dwa dopiero 😉
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
13 sierpnia 2015 18:18
Jestem zakochana w czerwonym brillancie. Po uszy! Ptysiowi będzie pięknie 😍
wątek zamknięty
Livia niciaki będą już zamawiane na tagach pod koniec sierpnia, ale oni mocno pilnują tajemnic  🤔wirek:
wątek zamknięty
Brillanty szał ! Dlaczego one sa takie małe, no dlaczego. 🙁

A widziałyście gdzies może inne zdjęcie dralonu ?? Na tym z Dobrego Konia ten czerwony taki mdły jest.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
13 sierpnia 2015 20:21
A czy teraźniejsze NG gdzies jest przecenione? Nowa kolekcja ładna, ale dla nas raczej nic nie ma. Najbardziej podoba mi się chyba podkówka.
wątek zamknięty
nie ma jeszcze  🙁
wątek zamknięty
Kolory są genialne i jak zazwyczaj Dralon to było dla mnie przegięcie cenowe, tak tym razem chyba się skuszę  😵
Juz widze tą czerwień i czerń na Siwej  😍 a tak to mi się cottony darkred i petrol do tego widzą .
wątek zamknięty
Nie lubię czerwieni, nie lubię czerni, petrol w miarę ładny i może skuszę się na łezkę, w sumie poczekam do wyprzedaży  😁
Czekam też, aż przecenią na koniku rzeczy z Next Generation jesień/zima 2014 bo jeden czaprak chodzi za mną odkąd wyszła ta kolekcja, ale jest po prostu za drogi na chwilę obecną  😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.