Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Muszę przyznać, że darkred coraz bardziej mi się podoba...
ale na szczęście nie pasuje ani do kasztana, ani do gniadego :P
no i trochę taki kameleon - na każdym zdjęciu inny, trochę jak smaragdgreen.

fotki od pferdetrends

nie dodał się wcześniej...

I porównanie Vanilii i Banana
Piękne, piękne, ale vanilia zachowa swój piękny kolor tylko w szafie, jedno użycie i będzie czarna

Zdjęcia pousuwane ze względu na rozmiar rozjeżdżający stronę. Do tego brak edycji postów.
wątek zamknięty
Dżullieta, dwie sprawy... Długo jesteś na forum, a nie słyszałaś o edycji postów? 🤬 Drugi raz już dzisiaj (w wątku o ujeżdżeniu też). Po drugie - zdjęcia się zmniejsza. Albo wrzuca do re-voltowej galerii, to zmniejszają się same. A te tak rozjeżdżają forum, że czaprak ledwo się mieści...
wątek zamknięty
Dżulietta Dark red nie pasuje do kasztana? on pasuje do każdego  😁 tak sobie przynajmniej tłumaczę hihi
wątek zamknięty
Przepraszam, ale tak to jest na telefonie...  🙁
no i tak czy siak dwie wiadomości musiałabym dodać, bo max 4 zdjęcia na jedną
wątek zamknięty
Dla posiadaczy facebook, tutaj jeszcze parę zdjęć rzeczy, między innymi na koniach: KLIK
wątek zamknięty
Wow i jeszcze raz WOW! Darkred i kropka!  🏇 Na mojego... już sobie wyobrażam, może stripes, big square? Cotton? O mamciu  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 sierpnia 2015 07:04
Klami, ja już dralon zamówiłam, jak dostanę to mogę wrzucić zdjęcie poglądowe 🙂 Sama jestem ciekawa, czy ten czerwony będzie raczej mdły, czy taki fajny krwisty.
wątek zamknięty
przez tą kolekcję pójdę z torbami!!!! A naprawdę nie mam już gdzie tego wszystkiego trzymać!!!  😵
wątek zamknięty
Livia, no ja się właśnie bije z myślami.  A kiedy dostawa?

Apropo... dziewczyny czy któraś z was ma bądź miała dralon XXL? Dla Smoka polarowki mam 160/165 Eskadrona XXL. Miałam dralon XL i taki przykusy mi się zdawał być jak założony na sprzęt.  Tyle, że straszą mnie, że XXL to przeogromny jest. Macie jakieś porównanie?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 sierpnia 2015 08:10
Klami, ponoć już od najbliższego poniedziałku wysyłają, więc liczę że ogólnie w przyszłym tygodniu go dostanę 🙂

Mam jeden dralon XXL, mój koń normalnie nosi XL i tego drugiego Xa już sporo widać 😉
Tu XXL: http://re-volta.pl/galeria/foto/90035
Tu XL: http://re-volta.pl/galeria/foto/104649 , http://re-volta.pl/galeria/foto/92463
wątek zamknięty
Fajna ta czerwień Eskadrona, ale 300 zł za czaprak to juz naprawde przesada.
Można za to niemal dwa Caballe zamówić w podobnej lub takiej samej kolorystyce.
wątek zamknięty
Livia, kurcze. Sama już nie wiem. Polarowki mam XXL jednak, bo mniejsza założona na sprzęt jest kusa. To dralon chyba tez XXL. 
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 sierpnia 2015 09:38
Ja czekam na NG i Nici bo cos czuje ze tam tez bedzie szał  😉
Ale kasiore juz do skarpety odkładam bo zacna ta kolekcja!
Poprzednia mi sie na poczatku nie podobała a skończyłam z 3 kompletami i poluje jeszcze na Big square shmaragda
wątek zamknięty
Livia wrzuć koniecznie zdjęcia jak tylko przyjdzie dralon.

Super. Moje must have kosztują prawie 2000  🤔wirek: więc nie zairka, nie czekam na NG ani Nici.
wątek zamknięty
prawie 2000 


Oooo rany... Może ja jestem dziwna, zestarzałam sie  😁 albo coś, ale... serio? 2tys na czapraki i inne szmatki dla konia? Dla mnie totalna abstrakcja  🙇
wątek zamknięty
Ja też popełniłam big square darkred z owijkami... Mam nadzieję, że będzie totalny szał.
wątek zamknięty
[quote author=Sivens link=topic=96724.msg2405776#msg2405776 date=1439548266]
prawie 2000


Oooo rany... Może ja jestem dziwna, zestarzałam sie  😁 albo coś, ale... serio? 2tys na czapraki i inne szmatki dla konia? Dla mnie totalna abstrakcja  🙇
[/quote]

Moja wina, że tyle rzeczy mi się podoba? Oczywiście nie zamówiłam za tyle, ale tyle mniej więcej kosztowałoby mnie kupienie wszystkiego co bym chciała.
wątek zamknięty
Podczytuję Was bo mnie zelektryzowała nowa, obłędna kolekcja  😍. I niezmiernie mnie wkurza takie gadanie... Jakbym miała to bym wydała i więcej $$$. Podoba mi się chyba wszystko... Nikomu nic do wielkości składanych zamówień 😉. Sivens, nie tłumacz się, nie musisz. Jakby się każdy tłumaczył to... szmatoholicy by przestali istnieć  🤣.
Że też przez koniec przygody z jeździectwem nic nie potrzebuję... A derki już ani jednej nie zmieszczę. Ten DRALON!  😍
wątek zamknięty
Chyba idę grać w totka  😜 darkred, walnut, wanilia. Powiedzcie, że będą ohydne na gniadego, bo zwariuje
wątek zamknięty
Odysowa hahaha ja też poszłam 😉
wątek zamknięty
W jakiej cenie zazwyczaj były czapraki nici? Dodają jeszcze te małe koniki pluszaki?
wątek zamknięty
Odysowa, mam przykrą wiadomość. Wszystkie są piękne na gniadego  😀

Darkred cudo, wanilia piękna, ale jak już ktoś zauważył nie będzie się dopierał do czysta, walnut bardzo szlachetny stypowy kolor.
Do mnie gada darkred i walnut, ale poczekam co zostanie na wyprzedażach  😉
wątek zamknięty
edyta, mam limonkę tegoroczną i też się nie dopiera, dlatego zawsze przed praniem szczoteczka, żel i jadę 🙂 działa bardzo dobrze
wątek zamknięty
Naturalsi nie wiem czy uda mi się wszystko kupić co bym chciała. Ja słusznie breakawayy zauważyła to jest kosmiczna kwota, ale co miesiąc coś, reszta na wyprzedażach i mniej boli. Zresztą jak sam dralon prawie 500 kosztuje to co się dziwić że tyle wyszło.
Najgorsze jest to że moje szafy są więcej warte niż mój samochód (nie jest 20 letni)  🤔wirek:
wątek zamknięty
Odysowa,
tak, wiem mam brillanta yellow coś tam z wyprzedaży i zawsze przed praniem nacieram takim mydełkiem na plamy + szczoteczka
ale wiesz, szukam argumentów przeciw 😎
wątek zamknięty
Sivens ale nie denerwuj się, to tylko takie spostrzeżenie moje, że full kasy na takie szmatki idzie... 😉. Ale wiesz co? Człowiek dopiero sobie uświadamia ile się na to wydaje, jak właśnie to wszystko zliczy w całośc  😁. Bo a tu 2stówki, a tu 3... Aż się uzbiera raptem, ni z tego, ni z owego, 2 tysiące  👀

Nikomu nic do wielkości składanych zamówień 😉. Sivens, nie tłumacz się, nie musisz.


O ludzie, serio czasem nie można wyrazić swojej opinii, bo zaraz nadinterpretacja... Ja naprawdę nie każę (nawet bym nie śmiała!) się nikomu tłumaczyć z wielkości zamówień. Rzuciłam luźny wniosek, że dla mnie to totalna abstrakcja i tyle  :kwiatek:

edit:

Odysowa niestety, ale... na gniadym to wszystko będzie pięknie wyglądać  😁
wątek zamknięty
A ja się biję z myślami czy brać darkred czy banana... Znaczy się vanilla 🙂. Vanilla chyba ładnie by wyglądała na mojej gniadej, ale co do darkred nie jestem pewna 🤔. Możecie mi doradzić? :kwiatek:


wątek zamknięty
Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, kup Eskadrona i uśmiechnij się... :P
Taaa, no właśnie to zrobiłam, ale nie powiem, łatwo nie było kliknąć gdy cena się podliczyła  😲
Bicolor black, kantar black/white/walnut i uwiąz już zamówione  😀
Jeszcze czaję się na Tricolor walnut + owijaski ale to muszę zagadać z jakimś sponsorem, bo mój budżet leży i kwiczy
Usprawiedliwiam się tym, że w 2015 to pierwsze zamówione szmatki  😁

Dramuta12 zdecydowanie vanilia, ale uważam, że to nie ma sensu, bo po jednym załozeniu będzie brudna i trudna do wyczyszczenia  😕
Wczoraj walczyłam z banana i po dwóch próbach przegrałam... a vanilia jeszcze jaśniejsza...
Chociaż kolor przepiękny  😍
wątek zamknięty
Dramuta12, to zależy jaki jest twój dotychczasowy skład paki. Wzięłabym czego nie mam, tzn. nie mam podobnego koloru.

Powiem wam, że gdybym chciała wziąć co mi się podoba, to wyszło mi... eee... coś koło 8 000  😡 Na dwa konie (cob i full), na dwie dyscypliny...
Po prostu taka kolorystyka jest niemal wymarzona. I podchodząca obu koniom. Dobra, zamiast "sraczkowatej glinki" wolałabym stare złoto, i tyle.
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
14 sierpnia 2015 16:54
A ja zastanawiam się nad jakąś szmatką dla młodego, ciemnogniady
myślę nad szmaragdem eskadrona albo pomarańczem jakimś lub czerwienią, nie mam żadnej bo mi do rudego nie pasowały ogniste kolory, teraz już mogę sobie pozwolić  😁
tu w greenie eskadrona:


wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.