kącik skoków

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 sierpnia 2015 18:10
Zuzu tak przedłużaczami. Polecam taki na bębnie + zwykły długi. To takie minimum. Czasami nawet to jest niewystarczające,  ale chyba tylko raz miałam taki przypadek,  że trzy bębnowe poszły i jeszcze do nich były podłączone.
lusia722, I gdzie  te wiatraki  wstawiasz?  Do boksu  do środka?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 sierpnia 2015 20:52
anai dowolnie. Ja na ogół wieszam u góry w narożniku o tak :
lusia722, mega fajny pomysł. Chyba czas opatentować :P
Napisz w tym watku life hacksowym gdzie tylko sa dywagacje o zakladamiu oglowia :P
Mega fajne, nigdy nie widzialam. A ktos tego pilnuje? Kable  normalne masz? Chyba bym sie troche cykala jakiegos spiecia, iskry etc??
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 sierpnia 2015 21:28
Kable przeprowadzamy na zewnątrz. Moje śmierdziele kochają swoje wiatraczki i nic nie robią z nimi. Mimo to na noc wyłączamy całą instalację z prądu. 
To popularny patent u zawodników. Na MP prawie wszyscy mieli, my mamy od ME w Hiszpanii, gdzie bez wiatrakua po prostu się nie dało i tak sobie czasem montujemy. 

Teraz mamy taki "fest konkret" wiatrak  😜, że normalnie konia nam z boksu wywieje 😁.
Będzie ktoś na Mistrzostwach Polski Amatorów w Toruniu w niedzielę? Jadę z aparatem,  mogę porobić foty 🙂. Oczywiście nieodpłatnie, nie jestem jakimś profesjonalnym fotografem, ale zawsze coś. 🙂
Znajomi pojechali do Torunia. A wiecie gdzie można znaleźć wyniki z Torunia.
anil22 tutaj: http://cheval-tech.pl/
dzięki  :kwiatek:
tak w temacie ekonomicznych skoków :P
To ja się dopasuję do tematu haha
A ja sobie dziś poskakalam w Nowielicach.  Ten mój siwy jest cudowny  😅 🏇
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 sierpnia 2015 22:34
Co wy wiecie o ekonomii  😁
Hej, trochę nie wiem gdzie pytać, ma ktoś do polecenia lekarza medycyny sportu z Warszawy który wystawi mi badania od ręki? Może być priv. Późno się zdecydowałam i teraz mam problem..  😵
Mozii mistrz  🙇
Gdzie znajdę fotki z JMPA?
Mamy brązowy medal na Mistrzostwach Europy w Wiener Neustad.  😍 😍 😍 😍 😍
Dzieciakowe skoczki wywalczyły drużynowo brąz !!!!!!
Lepsi byli tylko Niemcy i Anglia.

SUUUPEEERRRRR   😅

(nazwa poprawiona) 🙂
W Wiener Neustad 😉


edit: nie winer tylko wiener
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 sierpnia 2015 22:08
Nie Winer tylko Wiener.
Swoją drogą ogromne emocje i wielki sukces dzieciaków.
Dali czadu!
anil22, nasza cocosowo robiła, ale odpłatnie (warto :kocham🙂 i widziałam na fb Kingi Kuffel, również odpłatnie. Więcej póki co nie widziałam 😉 btw. jak Ci poszło? szkoda, że nie wiedziałam, że Ty to Ty 😉 Wejdź też na wydarzenie, niektórzy tam wrzucają.
anil22, ja robiłam foty, ale tylko pierwszej trzydziestce w pierwszym nawrocie finału open, bo mi bateria umarła 😉.
Ekonomia? Nam znane i to dobrze...
Dołączam do klubu czynnie zaangażowanych ekonomistów 🤣

Chyba każdy ma takie zdjęcia na młodym/uczącym się koniu na małych przeszkodach, później już im przechodzi. Ja mam zdjęcia od właścicielki Siwego jak chodził jakiś Lki, nie zazdroszczę jeźdzcowi lotów :P


Ktoś się wybiera za tydzień do Białego Boru?
xxagaxx, ja takie zapasy miałam tylko na koniach ze szkółki 😁 Mój "młody" bardzo ekonomicznie i przyzwoicie sobie fruwa.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 sierpnia 2015 18:11
Jest ktoś w Drzonkowie i foci? Trener jedzie P lub N łaciatą Coco Chanel - na nich mi najbardziej zależy. Na Obsesji CC. W L mamy dziewczynę na kasztanowatej Likurze, pewnie byłaby zainteresowana zdjęciami, mogę przekazać kontakt do niej.

A w załączniku obie dziewczynki z wypadu do Skrzyczka  💃
Ja jadę za tydzień do Bb,  ale nie zostaje na noc tylko dojeżdżam.  Drogo wychodzi jak na reg
crazy, to prawda. Nam się nie opłaca dojeżdżać. Droga z Gdańska mocno kręta i teraz jeszcze zatłoczona.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 sierpnia 2015 21:48
Skończyło się CC w Drzonkowie, Trener 3.  😅 😅 😅
A nikt się  nie cieszy ze Dzieci na Me medal? Że Gowin w finale, że Opłatek i Cecuga także ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się