Pensjonaty we Wrocławiu

Kanarka, najpierw zajrzyj tam
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,6134.840.html
Co do własnego konia, to cóż..... jeszcze daleka droga. Nawet jak chce się mieć chomika, to trzeba mieć wiedzę o tym jak o niego dbać, a własny  koń to o niebo bardziej skomplikowana i waląca po kieszeni sprawa.
Jasne, koń to nie tylko przyjemność, ale też obowiązek. Dlatego szukam dobrego ośrodka, z którym mogłabym się związać na dłużej. Po przeglądnięciu tego wątka myślę o Krzyżanowicach, bo tam jest dojazd mpk, a ja nie mam prawka. Niestety ich strona nie jest kompletna. Powiecie coś więcej na ten temat? Jeśli nie warto to dlaczego i co innego polecacie? Na forum chyba nie ma jakiegoś wątku o konkretnych stajniach, nie znalazłam, a będę się przeprowadzać prawie z drugiego końca Polski :P
Kanarka Watrusia wrzucila Ci linka do odpowiedniego wątku. Tam pytaj.
Dziewczęta, macie namiary na stajnię w okolicach Piechowic? Jeleniej góry..?
Szukam mega spokojnego konia do sesji (ten czwartek, piątek). (Możliwy barter - zdjęcia dla właściciela)
mam ogromną prośbę ciut nie na temat  😡
ktoś zna stajnię w okolicach SO Książ (ok 30km) z hodowlą ślązaków?
Czas rozpocząć operację "przeprowadzka". Jutro pierwsza tura jedzie do chrząstawy. Kogo tam spotkam?  😉
Wrocławianie, gdzie kupujecie otręby? "Mój" młyn w Dąbrowicy(-ach) ma przerwę konserwacyjną, a zapasy już się skończyły. Oprócz Pro Linen.
Chyba marne szanse...
Ja na OLX  🙂 akurat tego ogłoszenia, skąd kupowałam juz nie ma, ale znalazłam takie:
http://olx.pl/oferta/wyslodki-granulowane-wroclaw-CID757-ID2iS5t.html#3a54d6d631
celsijs dzięki 🙂 brałam kiedyś od tego sprzedawcy wysłodki i kukurydzę 🙂
W dniach 16-18.08.2015 do Wrocławia przyjeżdża dr. Marta Warzecha, specjalistka od "końskiej okulistyki".
Jakby ktoś chciał się dołączyć do wizyty u swojego konia proszę o pw 🙂
Hej, moja kolezanka zaczyna studia we Wro i planuje przeprowadzic sie z koniem, poszukuje pensjonatu za ok 600 zl, nie musi byc zlotych klamek, milo byloby miec jakis plac do jazdy, ale bez cisnienia, najwazniejsza jest dobra opieka i wzgledna bliskosc do wroclawia, anyone?  👀
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
08 sierpnia 2015 19:25
Ententa - Ramiszów biały piasek - tam jest nawet mniej niż 600, plac do jazdy z dobrym podłożem, drągi, bardzo dobre karmienie i padoki dwa razy dziennie (chociaż małe)
ententa proponuję stajnię HORDA w Księginicach. Dojazd pociągiem.
Mam pytano do pensjonariuszy Ramiszowa. Czy możecie mi podać wymiar placu z białym pisakiem? Będę bardzo wdzięczna  😉
Maciek może ci udzielić wszystkich info bo robił ten plac 🙂
czesio hihi a nie siedzi gdzieś obok Ciebie?
ententa, a gwarantujesz niekłopotliwość pensjonariuszki i konia? 😉
Tylko z tego placu za dużo nie zostało
edit:
niestety jest mało piachu a poprzez wycinanie fitolizyny aby szmaty nie wystawały zaczynają pojawiać się spore kamienie. Piach miał być dosypany ale.... nie został.
Przeszkòd , drągów na wyposażeniu brak są tylko prywatne.
Siano konie mają do oporu w boksach i na padoku w paśniku, owies 2xdziennie w razie potrzeby 3x.
Nie ma problemu z podawaniem witamin i pasz. Właściciele sumienni a pensjonariusze nic sobie nie podbierają
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
11 sierpnia 2015 22:34
🙁 przykro słyszeć z tym placem. dawno mnie nie było. Szkoda, bo podłoże było niewątpliwie dużym atutem stajni
Ostatnio plac został wyrównany i wycięto szmaciochy ale nie oszukujmy się 3cm piachu suchego nie pozwala na trening, a o skokach można zapomnieć.
to już jak myśmy stały był problem, szkoda pracy maciek
Re-voltowicze i Re-voltowiczki potrzebuje pomocy!
Jakie opinie o Krzyżanowicach i Platanie?
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
16 sierpnia 2015 22:44
Od Platana uciekaj jak najdalej.
Krzyżanowice są okej. Jest kilka mankamentów, ale generalnie warunki naprawdę przyzwoite. Konie są pod dobrą opieką, karmione naprawdę w porządku. Dużo padoków, karuzela. Ja tam stoję od prawie 3 lat i póki co jest naprawdę w porządku. Jak coś chcesz więcej wiedzieć, pisz pw albo wpadnij w odwiedziny 😉
ententa - polecam stajnie w Mrozowie. Super dojazd pociągiem dla niezmotoryzowanych, przyjazna atmosfera dla ludzi i koni. Tylko nie wiem jak teraz jest z wolnymi miejscami, jeszcze niedawno były wolne boksy.
Dziekuje bardzo za podpowiedzi!  :kwiatek:
Jest chyba jedno miejsce w małej stajni 🙂
CIACH
[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Logowanie się na forum tylko po to, aby wrzucić reklamę w miejscu do tego nieprzeznaczonym

Daję tydzień uciszenia, proszę ten czas spędzić na przeczytaniu regulaminu
[/center]
w Ramiszowie są 2 wolne boksy.
jak wyżej pisałam siano i owies ile dusza zapragnie.
w najbliższym czasie ma się również pojawić piach na ujeżdżalni  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się