Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Brzask, caballowy burgund może? Albo ten nowy eskadronowy darkred. Walnut też by super wyglądał.
wątek zamknięty
Brzask tutaj masz fotki nowego darkreda na ciemnogniadych.
wątek zamknięty
Dramuta12 - ja bym brała vanille, mi tam się banan, białe i cream dopierają, wszystko kwestia użytkowania i prania. Jak nie masz mocno farbująych butów/siodła, nie zaciurasz na maksa, pierzesz na bieżąco i zapierzesz ręcznie przed praniem to z pewnością nie zostaną plamy - tylko pytanie, czy będzie Ci się chciało bawić z tym. Swoją drogą bardzo ładnie wam w tym niciaku 😀
Brzask - zdecydowanie jestem za pomarańczą  lub czerwienią - smaragd to jakby nie patrzeć też zieleń, może lepiej urozmaicić? 😉 No i jak dla mnie ten green na Twoim gniadym trochę bez szału.

Popełniłam dziś nowy kask, czarno-brązowy i stwierdzam, że niebezpiecznie ładnie by się komponował z tym nowym eskadronem  😵 Ide grać w totka.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 sierpnia 2015 17:29
Klami, brałabym w takim razie XXL, bo dralony też  lubią się po praniu trochę skurczyć 😉
wątek zamknięty
Livia, chyba masz rację. Teraz tylko sie zastanawiam czy zamawiać, czy poczekać żeby znać rzeczywisty odcień tej czerwieni.

Dla mnie ze skarym malowanym koniem zestawienia kolorystyczne cudo. To bordo szczególnie.
wątek zamknięty
Brzask ja jestem zakochana w tej czerwieni i moim zdaniem Twojemu Gniademu będzie super 🙂

Chociaż ja jestem mocno zawiedziona, chyba, że ktoś mnie wyprowadzi z błędu...
Serio nie będzie całego czerwonego kantara? Takiego jak w linku, tylko czerwonego? Czy może po prostu jeszcze go nie ma na stronach albo nie mogę znaleźć?
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
14 sierpnia 2015 22:10
Brzask, bordo bedzie szałowe! 😉
wątek zamknięty
Libella ja też mocno liczę na taki kantar w czerwieni!  👀
Generalnie mam masę wydatków i ful szmat, a konia nawet nie jeżdżę ale darkred to moje absolutne marzenie o które od dawna prosiłam...  🙇
wątek zamknięty
My z rudą chwalimy się gwieździstym HH 😉 zastanawiam się, czy rudej pasowałby jakiś róż ze starszych eskadronowych kolekcji? Może coś podpowiecie? 😉

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 sierpnia 2015 10:29
marlin, troszkę za pstrokato dla mnie, ale nie jest źle 🙂 Co do różu, jeśli może być mocniejszy to Pink z wiosennej kolekcji, ciekawy byłby też moim zdaniem Mauve.
wątek zamknięty
Proszę:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 sierpnia 2015 11:56
plunia, o 🙂 To jest róż czy fiolet? Niebieski nawet ładny 😉
wątek zamknięty
ten niebieski jest identyczny jak blue  💘
Ja już zamówiłam big square darkred ciekawe czy pikeur sie postara z koszulkami. Jeszcze ng takie ładne  😵
Przepadłam 🙁
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
15 sierpnia 2015 14:33
a mi się jakoś ten bordo nie widzi, na tych zdjęciach jakoś się zlewa.


wolę kontrastujące kolory zaczynam się łamać w stronę  pomarańczy  🤣
wątek zamknięty
Livia no nie wiem właśnie, ale chyba róż  🤬 macie jeszcze to:
wątek zamknięty
Classic ładne, NG mi się podoba - jak prawie nigdy, niech niciaki wyjdą ładne, to pójde kraść albo pod latarnią stać  🤣 Ten różo-fiolet śliczny jest  💘
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
16 sierpnia 2015 10:51
A dla nas raczej nic wiec będę sobie spokojnie kompletowala poprzednie NG. 🙂
wątek zamknięty
Mi się  bardzo podoba NG  🙂 i do siwego  pasuje  🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 sierpnia 2015 12:16
plunia, chyba nie dodałaś załącznika do poprzedniego postu 😉

Jak to róż, to luzik. Nic dla mnie 😉
wątek zamknięty
Hey. Widzę, że wszyscy szaleją już nad nową kolekcją ale ja chciałabym was nawrócić na starocia.
Dokładnie chodzi o Blooma z 2010 dokładnie cottona limegreen, w stanie bdb/db (jedynie nie jest już tak sztywny jak nowy) - ile może być warty.?
-Jeśli przeszkadza usunę-
:kwiatek:
wątek zamknięty
marlin1990, a śpieszy Ci się z decyzją o różu? Jak nie to mogę za jakiś tydzień zrobić fotką neonpinka na rudym koniu 😉
wątek zamknięty
Ojej <3 Nowa kolekcja NG będzie cudna 😉 Ja jeszcze czekam na Niciaka z utęsknieniem! Ten kropkowany mi tak średnio spasował :P
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ufff tylko te dwa polopady mi się podobają z NG  😁
Pytałam jużw promocjach ale zapytam i tutaj - czy Wam też nie działa kod do konika? Wczoraj normalnie nabijało rabat a dzisiaj już nie chce...
wątek zamknięty
No to z NG podobają mi się tylko cottony royalblue i berry i kantar berry, więc nie jest źle 🙂
wątek zamknięty
Oj nie, NG to nie moja bajka na szczęście. Niebieski ewentualnie, ale kolejny odcień niepotrzebny. Uf 😉 I te serduszka jakieś takie kiczowate się wydają :-P
marlin1990, dopiero zobaczyłam - super wygląda ten pad na koniu! A co do różu, to chyba najlepiej coś w stylu Rosa, mauve - taki delikatny, pudrowy.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
16 sierpnia 2015 20:01
Kolory dość ładne, ale design lekko przerażający... Zobaczymy jak to na większych fotkach wyjdzie.
wątek zamknięty
Te serduszka...  🤣 Ale nie no, royalblue to taki odcień niebieskiego, który od dawna mi się marzył  😵
Wciąż cierpliwie czekam, aż na koniku przecenią zimowe NG z poprzedniego roku, a tu już kolejna ładna kolekcja... Góra szmat, konia brak  😁
wątek zamknięty
leleiria, jeszcze jak konia brak to pół biedy, gorzej jak się chce, a tu ważniejsze wydatki 😁
wątek zamknięty
Ma ktoś może porównanie padów caballa i yorka? 😉 Chodzi mi głównie o grubość
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.