Kącik WKKW

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 sierpnia 2015 10:08
no i niestety dzieje się...trzeba trzymać kciuki za resztę.
dajcie linka do wyników on-line proszę bo nie mogę znaleźć
Ogólnie kiepsko...
Ale dno, tak nisko , to chyba nigdy nie byliśmy :/  , nawet Czesi ,  co ogólnie zawsze byli od nas słabsi są wyżej :/
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
16 sierpnia 2015 15:58
Czesi to przynajmniej od roku łoją nam tyłki. W krosie bardzo dużo elimincaji, aż tak ciężko ustawiony?
Constantia, tam stały lekko 2* :/
[url=https://www.facebook.com/eventingphoto/photos/ms.c.eJw90dkRxDAIA9COdsDc~;Te2CbLy~_QaBsd0ZnZPHfPqI~;BqObNMwuuSt6xza1j10wXHdCivtountX712vvT1yNaN8wZ5Y35y52XSDfu6RA4sNPpP0MgH84p8MK~_Y73l9sI8MXfC5Nntdw7yh~;9CO9zrMu6~_16Xzv7875PjD7A~;sp9wv0C~;sD7y28X~_59Kz~;PW5ex69r9pDm~;t1~_K~_VFY6VhnwfpMf~;azcXr3t~;v~;pYrzNej9X6u7r57YurD~;7H88j3RtON~;0D01shuM~-.bps.a.865869573498205.1073741882.108865332531970/865869623498200/?type=1&theater]TU[/url] masz zdjęcia przeszkoda po przeszkodzie - zobacz ile kombinacji
Zdjęcia trochę słabe, nie widać białoborskich górek , które też są "przeszkodą" wyciągając siłę z koni 🙁
Kurcze, trudy bardzo mi się ten kros wydaje. Czy to jakaś nowa moda czy na świecie też stawiają takie straszaki? Jaskrawe wąski fronty, oczodajne napisy z kwiatów, kolorowe małe elementy dookoła - to normalne 🙂? Mam wrażenie, że sporo straszaków nastawiali.
Dzionka, napisy trudne?
Zobacz najazdy w kombinacjach... Taka np 4 abc
4a: bankiet i cięgnie w dół
4b: kłoda "Ryszard" - trudne, bo wymaga sporo siły od konia
4c: 90 st w lewo nadal po skosie w dół

1 zawodniczka miała od razu elimkę na 4c... Kolejni wyłamania. W końcu zaczęli jeździć niełatwą alternatywę... Mało kto pojechał na wprost... a to dopiero czwórka...
O kombinacjach nie wspomnę, ta 4 po bandzie. Ale zdziwiła mnie sama jaskrawość przeszkód, rzadko widywałam takie krosy na zawodach tej rangi. Wiele nie widziałam, więc może to normalne, dlatego pytam 🙂
Dzionka Myślę, że dla koni na tym poziomie taki straszaki to nic wielkiego dużo gorsze są techniczne zadania i w ogóle sama ilość kombinacji przeraża niemówiąc już o ich stopniu trudności.
Dzionka, obejrzyj sobie tegoroczne Baborówko. "Nowa moda" jest od dobrych paru lat. W zasadzie ten BB "optycznie" wcale nie trudny (tam dosyć trudności z samej konfiguracji trasy).
Ale  wcale jakoś dużo eliminacji nie było,  taki procent elim. To myślę standard
crazy, sporo było jednak tych elimek... w sumie 20% koni nie skończyło
Niewiele czystych krosów (na przeszkodach). Ale fakt - to ME, znaczy nie mogło być łatwo

Co do straszaków - optycznie Baborówko sporo trudniejsze, ale technicznie i wydolnościowo jednak BB trudny bardzo.
alo alo!

Razem z Facellą wybieramy się poszaleć z fotami do Strzegomia w następny weekend. Poznamy kogoś? Spotkamy się? piwo w sobotni wieczór zawsze spoko!
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 sierpnia 2015 17:22
Komuś fot narobić? Poza konkursem też nas można łapać na zdjęcia  😁
Czy ktoś się orientuje, kto robił zdjęcia w Racocie?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 sierpnia 2015 22:38
Nikt znany,ale nasz junior pstrykał gwiazdkę.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
23 sierpnia 2015 22:42
Ktoś byłaś w Racocie?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 sierpnia 2015 22:44
Taki i łaziłam z wielkim stabilizatorem na nodze 😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
23 sierpnia 2015 22:47
OOO to mi gdzieś mignęłaś, ale nie przypomnę sobie gdzie. Kurcze zawsze mam mało czasu na rozglądanie się.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 sierpnia 2015 22:51
Jak dasz imię konia i nr to moze cos Ci z krosu i moze ze skoków ( robiła P) znajdę w tygodniu 😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
23 sierpnia 2015 22:54
W P jechałam na klaczy Ilwita, taka mała gniada 😉 W L miałam jeszcze dwa i tak jakoś to szybko szło 😉 Ale cieszę się, bo druga moja młoda zagrała się na MPMK.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 sierpnia 2015 22:04
może tutaj się znajdziesz, wiecej chyba nie ma 😉
KLIK
Dzięki Ktoś 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
25 sierpnia 2015 20:03
I my spróbowaliśmy 😉






Siwe to jednak zawsze dobre. Jedziesz w koncu na to wkkw 🙂?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
25 sierpnia 2015 20:11
Zorilla, może w przyszłym roku 😉
eterowa gratki za zmianę postawy w skoku! w końcu wygląda to fajnie i na pewno wiesz o co chodzi...
Zapraszam do lektury.
"Odpalilismy"nowe miejsce na mapie krosów w Polsce.

http://www.fc-dabrowica.pl/node/399

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się