... ślub :) ...

Logistycznie na Górkę nie dam rady. Nie mogę zostawić samochodu nigdzie indziej, jak tylko jak najbliżej bazyliki, bo potem będzie ciężki plecak do zapakowania - ani z nim Marii Magdaleny zostawić, ani nosić taki kawał. Więc będę się oświadczał (a raczej oczekiwał odpowiedzi, oświadczyć to się oświadczyłem dawno temu) przed bazyliką. Jak sądzę. Grupa brązowa.
Jaki coming out 😉 no dobra, prawdopodobnie lipiec 2016 🙂
ogrodzie oliwny, jaki wysyp  😜  wszystkim serdecznie gratuuuuluję i będe kibicować w przygotowaniach  :kwiatek:

U nas będzie kameralnie, max.70 osób, ale i tak juz mi gorzej jak myślę co trzeba ogarnąć  🙇
kolebka, 70 osób to kameralnie? 😀 Dla mnie to maksymalna liczba na wesele. Kameralnie by było, gdybyśmy mogli zaprosić rodziców, rodzeństwo i świadków. 😉
No właśnie własnie, u mnie było 80-parę osób i wcale nie było kameralnie 😀

Ale wysyp ślubów się szykuje, extra!! Gratki dla każdego z osobna 🙂
haha no widzicie, wychodzi mój nieogar 😀 Na każdym weselu na jakim byłam, było ponad 100 osób - stąd też te 70 wydaje mi sie kameralne  😁

Aczkolwiek jak tak sie zastanowić, to jednak kolo 50. Będziemy intensywnie myśleć 🙂  W ogóle największy problem mamy z naszymi ojcami, obydwoje alkoholicy, po rozwodach. Nie wiem jak to ugryziemy, bo ja nie posadzę mojej mamy obok mojego ojca, nie po tym co jej zrobił. Będzie ciężko.
kolebka, znajoma rozwiązała to zapraszając ojca tylko na ślub, a na wesele już nie. Inna sprawa, że bała się że jej wstydu narobi jak się upije.

Ale wysyp! gratulacje dla wszystkich.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
14 sierpnia 2015 07:16
Po prostu re-volta dorasta, stąd wysyp 😉
My planujemy cywilny, obiad dla rodziny a potem garden party dla znajomych, osób max 40 i bez pompy. O ile nawet na skromna wersje pozwolą finanse 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
14 sierpnia 2015 08:04
escada, nie napisze "na pewno", bo tylko Wy wiecie, jaką kasą dysponujecie, ale pocieszę, że na naprawdę wielu rzeczach da się oszczędzić, wcale nie rezygnując ze wszystkiego i nie kończąc we własnym salonie z papierowymi talerzykami 😉 Myśmy też cięli koszty, a wyszło super.
Wow, jaki wysyp! Gratuluję wszystkim! 😀
To ja nieśmiało dołączę się wątku  🙂 ślub jest tuż, tuż 10 października 2015  😀
kujka   new better life mode: on
14 sierpnia 2015 09:24
Zaktualizujcie 1 strone watku! :kwiatek:
A ja za 8 dni...
kolebka Ty masz jeszcze 2 lata do ślubu, spokojnie ogarniesz. Ja jestem przerażona jak mi szybko czas ucieka. W czerwcu rezerwowałam sale i sukienkę i cieszyłam się, że jeszcze tyyyyle czasu, a tu już połowa sierpnia.
U mnie będzie max 90 osób, ale nie spodziewam, że tyle przyjdzie - liczymy na 70pare - 80.
Nasz ślub i wesele było zaplanowane prawie dwa lata temu, jeszcze tyle spraw do załatwienia, proszenie gość itp. Z tym, że u nas wesele jest na ok. 350 osób... 
350 osób?! Szaleństwo! 😜
Kaarina, lepiej sprawdź dokładnie ile osób będzie, bo ja myślałam jak ty, a nie przyszła tylko 1 osoba z zaproszonych- wujek-dziwak 😉
mundialowa też jestem takiego zdania, że to szaleństwo, ale takie wesela ,u mojego przyszłego męża, organizuje się  🙂 w moim przypadku to w ogóle istne szaleństwo, bo jestem w ciąży, w zaawansowanej ciąży. Ode mnie raptem 70 osób i obawiam się, że mało osób przyjdzie  🙁
Ojej, ale wysyp! Gratuluje wszystkim!!!

Ach, kiedy to bylo! Za miesiac stuka nam 5 rocznica  😲
kujka   new better life mode: on
16 sierpnia 2015 09:42
dolcezza, omg i gdzie tyle osob pomiescicie?
jkobus, i jak poszło??
Zgodnie z planem. Od jutra dobijamy się do kancelarii parafialnej
jkobus, wow, ale szybka akcja 🙂 Gratulacje 🙂
Dzionka oczywiście, liczę się z tym że mogą przyjść wszyscy, aczkolwiek już teraz wiem że 2 osoby na pewno nie przyjadą.
Zobaczymy ile osób potwierdzi.
Swoją drogą jak długo przed ślubem zapraszać gości?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
16 sierpnia 2015 11:18
My zaczęliśmy zapraszać w czerwcu, ślub we wrześniu. Potwierdzenie obecności do 15 sierpnia.
My ślub mieliśmy w lipcu - rodzinę zaprosiliśmy w czasie Wielkanocy, bo wszyscy byli w jednym miejscu, a znajomych zaprosiliśmy na imprezę zaręczynową też jakoś kwiecień-maj. Jak tylko znaliśmy termin o od razu powiedzieliśmy najbliższym osobom, zanim zostały oficjalnie zaproszone.
My mielismy slub w lipcu, zapraszalismy w maju 🙂
My mamy w kwietniu, zapraszamy w Pazdzierniku, ale to glownie z powodu tego, ze mieszkamy w UK. I jakos nam to tak bardziej na reke jest. Nie wiem tylko do kiedy dac date potwierdzen przez gosci, 2 tygodnie przed musimy potwierdzic liczbe gosci. Wiec zastanawiam sie czy 3 tygodnie przed bd OK. Czy potrzeba wiecej czasu.
kujka mamy salę na 400 osób i mamy fajnie, bo jest świeżo po remoncie i byliśmy na kilku weselach w tym lokalu, także udało nam się
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się