Kącik Ujeżdżenia

arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
16 sierpnia 2015 17:17
Charlotte dostaje 90% za same swoje istnienie. Moim zdaniem. Co oczywiście nie znaczy, że nie jestem oczarowana jej jezdziectwem i Całego. Ot tak luźna refleksja.
kujka   new better life mode: on
16 sierpnia 2015 17:20
Bedzie mozna obejrzec gdzies cala relacje po czasie?
Też podłączam się pod pytanie kujki. Dzisiaj jestem od rana w drodze i cały czas żałuję, że nie oglądam.
22.00 Eurosport  😀
i 23.20 TVP sport
kujka   new better life mode: on
16 sierpnia 2015 17:29
baffinka, a jak ktos nie ma telewizorni?
Ja nie zdążę jeszcze, ale pewnie będą powtórki, sprawdzę. Dzięki, baff!
Kujka tego to już nie wiem niestety  😉

Atea jutro 16.30 TVP sport

Mi się Desperados zdecydowanie bardziej podoba,ma też zdecydowanie lepszy książkowo piaff.
Mi się wydaje, że z Valegro było podobnie jak z kulawym Totilasem - TEGO konia nie wypada(?) ocenić gorzej. Delgado mi się niestety ciął strasznie, przy tej ilości zachwytów nie mogę się doczekać aż będą filmiki na yt. Mnie zdecydowanie powalił Desperados
dla osób bez TV relacja jest tutaj . Ja mam nagraną i dopiero jestem w połowie dzisiejszego konkursu więc jeszcze najlepsze przede mną 😜
a słyszałyście, dlaczego Kasprzak sie wycofała z ostatniego dnia? koń kopnął ją w klatkę piersiową podczas przeglądu weterynaryjnego... oO' szok. Jak ona pojechała potem 2 konkursy?

i przy okazji przyłączam się do zachwytu nad Delgado i Desperadosem <3 mnie jakos tez Valegro nigdy przesadnie nie zachwycał.. może też daltego, ze prywatnie wole jeździc na koniach 'krótszych' i bardziej zwartych.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 sierpnia 2015 21:31
A mnie ogromnie podobał się przejazd Carla Hestera. Fenomenalny dosiad i minimalne użycie pomocy, coś pięknego. I jego muzyka najbardziej mi się podobała, uważam, że była dobrze dopasowana. Ciężko mi było ocenić konia, bo cały czas patrzyłam na Carla 😜
Czemu gosciu w tvp SPORT mowi ze o tytul ME walczyły panie... Boze...
Bo facetów było w stosunku do pań tak mało,że może ich przegapił  😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 sierpnia 2015 22:58
Kyrze Kyrklund też Delgado się podobał:

Kyra Kyrklund Delgado was ON FORM today!! Right from the start of the warm up until the last salute! Im SOOO happy for BEA! Well done to get him back so fit and happy after his injury!!
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 sierpnia 2015 23:42
Czemu gosciu w tvp SPORT mowi ze o tytul ME walczyły panie... Boze...

Może uznał, że żaden z panów nie zasługuje na medal?
Pan komentator to tylko kwiatki walił, a biedna lostak w kółko go poprawiała (btw, fantastycznie mi się Ciebie słuchało!). Nawet nie pamiętał, jak ona ma na imię...
To akurat inny pan 😉 Tamten robił skrót.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 sierpnia 2015 00:45
Przejazd Valegro

KLIK
Sto lat nie startowałam i mam do Was mądrzejszych, pytanie techniczne😉 w programie P2 jest: KR stęp swobodny, czy to znaczy że idę przez ujeżdżalnię? czy po śladzie (to mi nijak pasuje potem).
Przekątna od K do R. Co ci tam nie pasuje? Potem masz RM stęp pośredni.
lostak   raagaguję tylko na Domi
17 sierpnia 2015 12:33
Dziękuję Wam za miłe słowa :kwiatek: tez uważam, że to Desperados zasługiwał na złoty medal i srebro powinno sie rozegrać o ułamki procent pomiedzy Valegro i Delgado, który był fantastyczny.
A mnie ogromnie podobał się przejazd Carla Hestera. Fenomenalny dosiad i minimalne użycie pomocy, coś pięknego. I jego muzyka najbardziej mi się podobała, uważam, że była dobrze dopasowana. Ciężko mi było ocenić konia, bo cały czas patrzyłam na Carla 😜


Obawiam się, że nie tylko Ty. Jest gdzieś dostępny 'ku pamięci'?  👀
Z komentarzem samego Karla🙂
Właśnie nie pasowało mi jechanie po śladzie od K do R,  a myślałam, że jeśli jedzie się przez środek to jest to jakoś oznaczone (jak EXB). Czyli jadę przez środek, dziękuję :kwiatek:
Dzięki! Uwielbiam go a moment w którym mówi, jaki to konik był obrzydliwy i nieładny kiedy miał rok  😂
Czy gdzieś jeszcze można obejrzeć filmiki z polskim komentarzem od lostak,? Bo mi wyskakuje komunikat, że w moim kraju nie mogę oglądać filmików od TVP 🙁
Wow, super człowiek z tego Carla 🙂 Zabawny, szczery ale i nie przesadnie skromny, tylko wprost mówi, że mu dobrze poszło i że jest zadowolony. Z przyjemnością obejrzałam 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 sierpnia 2015 19:49
U mnie ta retransmisja dziwnie działa, tzn. dźwięk rozjechal się z obrazem, a niektóre przejazdy są pourywane, posklejane z fragmentów :/
U mnie dokładnie to samo, gdzieś w dalszej części nawet włącza się komentator zupełnie innego sportu...jakiś biegów?  😲
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 sierpnia 2015 02:10
No faktycznie że Hiszpanka Beatrice Ferrer-Salat na Delgado robią mega wrażenie. Musiałam 2 razy obejrzeć. Super muzyka.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się