Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

Lov   all my life is changin' every day.
17 sierpnia 2015 08:11
Dzięki dziewczyny 😎

Moon, w sumie to nawet nie wiem, jak ona wygląda 😁 a Ty na stałe u Badaszki zostajesz?
Moon   #kulistyzajebisty
17 sierpnia 2015 08:49
Fokusowa, ooo, no ja (a w zasadzie Lucjan :P) poleca bardzo, bardzo! ;-)
Fot zootechnicznych niestety nie mam, w ruchu muszę jakieś foty zebrać i wtedy może coś będzie widać z porównania ;-)

Lov, np. :P
Chciałabym na stałe, jednak pewnie na sezon halowy przeniesiemy się do Sopotu, ale na wiosnę na pewno z powrotem będę chciała, żeby tam stał.
tuch, o wow! niezły poranek🙂
kujka, sto lat!

Ależ mnie tu dawno nie było, znowu wpadam i wypadam tylko żeby się przypomnieć 🙂
Trenujemy dalej dla samej frajdy robienia czegoś konkretnego i tak oto, odkryłam że mój koń trzaska lotne zmiany nogi w galopie od samego przesunięcia pośladka.. a ja go miałam za takiego dziada co nawet koło w galopie strach zrobić  😵  Tak więc zasłużony wczorajszy chillout:
Libella Żadna tajemnica. Koń koniem, a życie życiem 😉 Muszę czasowo ograniczyć wydatki na 4 kopyta. A Pan Hrabia z Warszawy nie ułatwia bo gardzi wsiowym żarciem... niebiańskie podniebienie musi mieć musli. On wie jak przetrząsać portfel 🤣

kujka 100 lat !!  🙂

Dżastin Moon Rano jest superancko, zero much, chłodno, dużo ładniejszy jest wschód słońca niż zachód. Polecam 🙂

Nasze ostatnie "wybryki" z Isabelle 😉



kujka   new better life mode: on
17 sierpnia 2015 09:04
Dziekujemy za zyczenia!!

Moon, ja tez jestem fanka luckowej odmiany 😍 jest oporowo slodka.

Dżastin, fajnie ze po tym dlugim pauzowaniu robota wre! Mile uczucie przekonac sie, ze ten nasz tuptus-rekreancik to wcale nie taki tuptus jak sie wszystkim wydawalo, nie? 😉

Tuch ech szkoda... ale bede czekac niecierpliwie na powrot Malachita!

Jade wlasnie do pana Gila. Ma ostatnio sporo energii, czyzby upaly zelzaly? 😉
Moon   #kulistyzajebisty
17 sierpnia 2015 09:20
kujka, goł goł! Fot się domagam pana Gillotilasa, znów! :P

Zachęcona przez Was, zrobiłam porównanko. Chyba za krótki okres czasu jeszcze żeby tak porównywać, ale dupki chyba deko przybyło synowi?
KLIK
kujka dopiero zajrzałam do wątku. Wszystkiego dobrego dla was duuuuużo zdrówka i pociechy  Gilsonka.  😅 :kwiatek:
Wujaszek nie dość ,że podobny do mojej młodej to.... mają ten sam kantar  😂
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11403263_381859712020320_6167713289391989345_n.jpg?oh=ce9f418f3db54774dbe040c039c2a480&oe=567F79E7[/img]

Muszę się pochwalić, chociaż dawwwno mnie tu nie bylo. Moja młoda awansowała na kolejny etap w przyzwyczajaniu do zajeżdżenia późniejszego.  💃 Pekam z dumy, że moj koń mądrzejszy ode mnie i niczego się nie boi 😉
Lov fajneeee! masz  wiecej?  🙂

Nie odzywam się ostatnio, bo mielismy dużo problemów z szalejącą troszke psychą Duksona, który uznał, że wszelkie owady latające są fe i nie będzie w takich warunkach pracować.... jednym słowem ciężko się z dziadem dogadać. Do tego nie mam zdjęć, więc nie ma się czym chwalić  😉
Pozdrawiamy jednak stajennie kącik
Lov E, no właśnie, poka więcej!

Ja się jutro żegnam z Wanilią po dwóch miesiącach współpracy. Bardzo przyjemnie mi się z nią pracowało, choć upały w połączeniu z obozami dawały nam się we znaki i utrudniały robotę. Jestem zadowolona z efektów - chodzi w równowadze, dobrze się spisała w pierwszych terenach, jest grzeczna w obsłudze. Mam nadzieję, że przyniesie właścicielowi dużo radości 🙂


Lov   all my life is changin' every day.
17 sierpnia 2015 20:57
Ramires, Atea, dopiero dzisiaj dostałam kilka, Baffinka mnie nie rozpieszcza 😀
Baffinka ma tyle roboty, że nie wie jak się nazywa  😜  Photoshop ledwo ogarnia tyle zdjęć dziennie   😁
Ale dostałaś więc wstawiaj Ciposława  😀

Atea masz jakieś filmy młodej?
Mam, ale niestety komórkowe i to u małża. Jutro postaram się coś wstawić 🙂
kujka   new better life mode: on
17 sierpnia 2015 21:52
Kasija, ale ona juz jest duza, nie moge sie ciagle nadziwic!
Co to za nowosci zaznala ostatnio?

Atea, widzisz w siwej jakies podobienstwo do mamuski?

Moon, dostalam 2 fotki od Isabelle, wiec wrzucam:


W tej jestem absolutnie zakochana, bo to jest taki Gil ktorego malo osob poznalo, a ja widze w nim mojego kochanego konika. Normalnie sie wzruszam, jak na nie patrze:
kujka, ale SZAJN  😜
kujka ale śliczne to drugie zdjęcie! Czy cos takiego robi się w fotoshopie czy jak? Strasznie mi się podobają.
Ponieważ  jestem w miejscu bez sprawnego internetu  😉 czytam regularnie,  ale nie pisze  bo nigdy nie wiem,  czy się  połączenie  nie zagubi , ale muszę  napisać :
kujka, piękne  zdjęcia,  to drugie  naprawdę  robi wrażenie!

I tak szybko nadrabiajac :
Lov, śliczna  ta fotka  🙂
Atea, nie ma to jak pracowite lato ; )
Kasija, ależ  ona poważnieje,  normalnie  duża  dziewczyna!
tuch, widziałam  te zdjęcia  na fb I zrobiły  ma mnie  ogromne  wrażenie!  Zastanawiałam  się kim jest właścicielka  tych odlotowych spodni  😉 Pełen  czad!

Szarak  ma wakacje  od skakania,  dojeżdżam  do niego  średnio  trzy/cztery  razy w tygodniu  i raczej  pracujemy  nad ogólną  gimnastyką.  Do roboty wracamy od września,  jak na szkolniaka  przystało  😉
Moon   #kulistyzajebisty
18 sierpnia 2015 07:59
kujka, drugie jest absolutnie prze-prze-kozackie!  😍
tuch, ja najwcześniej jeździłam o 7 rano ale i tak już potrafiło nieźle przysmażyć...
kujka, oooj dokładnie, to mega uczucie! 😜  Świetny portret!  😍
kujka, piękny koń, piękne foty 😍
palemka,  takie foty jak drugie robi się stawiając konia na granicy swiatła i cienia z odpowiednimi parametrami. Popatrzaj na foty forumowej Smartini[b] czyli Dominiki Dubowik, ona jest niekwestionowanym mistrzem takich ujęć i dla mnie prywatnie - jej "czarne tła" to cel do którego dążę 🙂 niezmiennie jej prace mnie zachwycają 🙂

[b]anai,
  tak między bogiem a prawdą to spodnie są CzarownicySa 😉 Zawartość spodni natomiast należy do Tuch
Burza, Szajn to Y&YH, uwielbiam połączenie ich kosmetyków ze srebrną blendą 😀

Ja jestem zakochana w "warszawskich" koniach! nigdy nie miałam takiego "zestawu" posłusznych, ułożonych, milutkich koni do focenia! niesamowita sprawa! i pozowały mi same laski! wszystkie bym wsadziła do bagażnika, bo jedna cudniejsza od drugiej!

a kuriozalnie - fotek swoich szkap nie mam 😀
Isabelle dziękuję 🙂 mam w domu fotografa amatora to mu przekażę, jak wyjdzie nam coś choćby zbliżonego, to się pokażemy 🙂
Ja też chcę kiedyś takie ładne rudzielcowe zdjęcia!  😜
kujka drugie zdjęcie jest przeeeboskie  😍 😍 marzy mi się zdjęcie mojej rudej w takim właśnie ciemnym otoczeniu 🙂
kujka o rany przepiękne to zdjęcie. Wybacz, ale ściągne je sobie  😍 Taki misiakowy tu wyszedł i to światło, no mega.
A no mój koń miał dwa dni pracowite  🙂
W niedziele pojechałam ze znajomymi do niej spróbować założyć ogłowie z wędzidłem. Udało się bez większego problemu, więc kolega wziął ją na jej pierwszą w życiu lonżę. Najpierw on lonżował potem ja.
Wczoraj zrobiliśmy jej powtórkę z rozrywki. Najpierw założylismy ochraniacze na przód,żeby się przyzywczaiła.
Przez chwilę podnosiła nogę raz jedną raz drugą, powąchała i już przestałasię interesować.
👍Znów ją wzięlismy na lonżę, już dużo lepiej biega w koło, reaguje na podniesienie bata.
Muszę się pochwalić,że mój koń to jednak grzeczny jest a tak ją trochę demonizowałam  😡 Nie buntowała się, była bardzo skupiona na lonzującym, pod koniec nawet z głową udawała, że wie o co chodzi  😂
Tak mnie pozytywnie nastawiła i ona i znajomi, że aż chce mi się ciągle do niej jeździć.

Zasłużyła na to nowe ogłowie co jej zafundowałam, moje wymarzone  💃 😎

anai no poważnieje z dnia na dzień, na lonży to już w ogóle wydaje mi się taka dorosła  😁
Właśnie widziałam ,że Szarak nie był na listach na ostatnich zawodach. Przyda Wam się odpoczynek, chociaż myślę ,że po tej przerwie będzie sadził jeszcze wyżej skoki  😉 Ale takie uroku posiadania konia z potencjałem i chęciami do skoków.

Jedno słabej jakości zdjęcie, może jutro zrobię lepsze 😉
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11924554_397775510428740_2813018900702910791_n.jpg?oh=b248dd06ace0c24d49d4500d2eb5a5a8&oe=5680250D[/img]
maleństwo   I'll love you till the end of time...
18 sierpnia 2015 13:35
kujka, ale Gil! Jaki zad! Imponujący. Zawsze mi szczena opada, jak widzę taką "rufę" u konia, mój całe życie cierpiał na małodupie, bo TAKĄ klatę raczej ciężko zrównoważyć, może przeszczepem od ardena np 😉 Piękny, piękny!
Isabelle, spodnie super i zdjęcie świetne. Zarówno to wstawione tu przez tuch jak i to, gdzie widać całe sylwetki. Z niesamowitym podziwem patrzę, jak ekspresowo się rozwijasz. Bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia!

Kasija, o widzisz, naprawdę mądra z niej pannica! A szary ma zaplanowane wakacje, nie jestem zwolennikiem całorocznego treningu 😉 Dino też zawsze w wakacje odpoczywał. Taki termin roztrenowania spowodowany jest tym, że zimą mamy regularne zawody na hipo, a latem wszystko daleko,  no i zawodowymi obowiązkami mojego męża 😉  Więc czas spędzamy między innymi tak:
[img]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11892180_908711609190000_5358568313371786556_n.jpg?oh=4de7ff89c543e3f2ac33ef1865504a3a&oe=567C654A[/img]

(ale na zawody wrzesniowe już jesteśmy zgłoszeni 😉)
kujka Przepiękna ta fota Gilsona, z miejsca się w nim zakochałam  😍 Brawo, Isabelle!

Jeśli chodzi o Wanilię to faktycznie bardzo przypomina mi swoją matkę. Ma po niej fantastyczne wielkie oczy i uszy i może właśnie dlatego dokładnie tak samo reaguje w sytuacji domniemanego zagrożenia. Staje jak wryta i furczy  😁 Teraz już to trochę przerobiłyśmy i tylko się nafukuje gdy coś ją przestraszy. Poza tym, już całkiem prozaicznie: ma bardzo podobny kościec, choć moim zdaniem Wysia była ładniejsza pokrojowo (już nie wspominając o maści). A jej cudownego pyska wypatruje u wszystkich trakenów, ale żaden jeszcze nie dorównał.

To mądry koń, dokładnie jak jej matka. Jest w nich taka spokojna głębia, której mi bardzo brakuje odkąd nie ma Wygranej. Co tu dużo mówić, będzie mi się z nią smutno rozstać. Z drugiej strony stoi niedaleko 🙂

anai Zasłużyliście na wypoczynek. Już widzę jak dacie czadu zimą 😉
Ja wpadam po zawodach. Średnio udanych, ale jak na trzecie nasze występy publiczne i miesiąc roboty po przerwie nie mogę narzekać. Poza tym, że Kary Koń się ogierzy, nawet podczas przejazdów wykręciliśmy przez trzy dni procenty w okolicach 63. Zakres od 61 do 65 w zależności od sędziego  😉 Po wyjeździe Szymek dostał zalecenie startowania minimum raz w miesiącu i mamy zamiar ten plan wprowadzić życie. Mam tylko nadzieję, że już żadne zdrowotne problemy Karego nie wykluczą.





Ładne zdjęcia będę mieć lada dzień, więc na razie tylko komórkowce  😉
tulipan No i znowu zachorowałam na to ogłowie! A byłam już wyleczona.  😵 😂
Co u Carycy słychać? Zagoiła się?
kujka   new better life mode: on
18 sierpnia 2015 19:11
Burza no ba! SZAJN BRAJT LAJK E DAJMOND! wypsikany blyskaczem z Y&YH i nawet ja na zywo bez ps' a bylam pod wrazeniem.

Atea, dzieki 🙂 poniewaz zakulisowo widzialam kilka innych portretow autorstwa Isabelle to uwazam ze super jej wychodza, potrafi w nich ukazac caly urok danego konia...

maleństwo, o jaaa, dzieki! Ciesze sie, ze akurat Ty to piszesz bo w koncu widzialas Gila kiedys na zywo... w nieco innej kondycji 😉

Kasija, a sciagaj, na zdrowie!
Mloda faktycznie dzielna, ale ona w swoim zyciu juz rozne rewelacje przezyla (pokazy/wystawy jakies pamietam?) i moze tez dzieki temu niewiele ja rusza. Fajne sa takie konie 🙂

arlyn, edyta, Dżastin, Moon, anai, palemka, dziekuje dziewczyny! Fajnie ze nie tylko mi -wlascicielce bezgranicznie zakochanej we wlasnym koniu - tak sie podoba ten portret! :kwiatek:

tulipan, gratuluje 🙂 a co jechaliscie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się