Śpiewać każdy może, czyli dywagacje na temat talentów wokalnych

🏇

co za koszmarna piosenka. taka maniera pasuje michałowi bajorowi może... poza tym brzmi jakby to w ogóle nie była tonacja wokalistki. koszmarek.
🏇
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Całkowita edycja posta
Na YAPĘ to taka piosenka jeszcze przejdzie, ale... no, dziewczynie by się przydało parę lekcji śpiewu, non stop "zjeżdża".

A ja się dziwię, czemu MAryli tutaj jeszcze nie ma



No i piosenka o jednorożcu

"bez skarpet zostaw konia sobie
z jedna biala skarpetą oddaj swemu ojcu
z dwoma skarpetami daj przyjecielowi
z trzema sprzedaj czym predzej
z czterema białymi nogami podaruj wrogowi "
była gdzieś fajniejsza wersja, jednak nie mogę znaleźć.
🏇
[quote author=śliwka link=topic=59275.msg2406534#msg2406534 date=1439725064]
Dziękuję za opinię, no ale mam inne zdanie na temat "koszmarności" tego utworu oraz tonacji, piosenka wygrała ranking i będzie prezentowana na żywo na Zlocie Radości jeszcze w tym miesiącu 😉

[/quote]
moje gratulacje. piosenka jest koszmarna, a ty śpiewasz niezbyt czysto i do tego masz fatalną manierę. autopromować się idź gdzie indziej.
🏇
Mitery0322 -  wypadałoby dodać, że "Modlitwa konia z transportu" to wiersz Barbary Borzymowskiej  😉 Jeden z wielu niezwykłych wierszy jej autorstwa.
Kare konie


Marylka
śliwka, autopromować czyli promować własną twórczość. śpiewasz nieczysto i to z tego, że źle się tego słucha. wole autotiuna, ale czysto. żadnej wściekłości czy zawiści we mnie nie ma 🙂. i wypowiadam się o każdym kto źle śpiewa, jeśli się na niego natknę 😎 nie mam rodziny, więc ciężko by było kogoś zabić. konto na yt mam tylko jedno.
nagraj więcej piosenek w tonacji molowej równie nieczysto co ta, i nie zapomnij o manieryczym drżeniu głosu. tylko nie wstawiaj ich tu :kwiatek:
śliwka, o Chryste, panie...

Po pierwsze - zastanów się, czy mówisz do kogoś per pani, czy per ty,
Po drugie - sorry, ale fałszujesz. Nie trzymasz się melodii, śpiew jest nieczysty, nie dociągasz wysokich dźwięków. Jeśli pasuje ci występowanie na festiwalach piosenki turystycznej, to jeszcze z tym przejdziesz, ale Zapędowskiej na pewno byś nie zachwyciła. I mówi ci to osoba, która spędziła godziny i miesiące życia, śpiewając "moja mama mo" przy pianinie z dyrygentką-pedantką.

I serio, od razu wyskakujesz z zawiścią i nienawiścią? To już ludziom prawdy mówić nie wolno, bo od razu będzie płacz i lament? Jeżeli chcesz progresować, to musisz przyjmować krytykę, musisz się się uczyć, jak śpiewać lepiej. Bo wygląda na to, że chcesz jednak się wybić, nie? A jeżeli słoń ci na ucho nadepnął i naprawdę sama siebie nie słyszysz i masz totalnie gdzieś, jak ludzie odbierają twój śpiew, to proszę bardzo, masz:

http://www.bumerang.zhp.pl/

Chociaż poziom ostatnio bardzo się podniósł przez ostatnie kilka lat, mogłabyś mieć problem z dostaniem się do pierwszej piątki.

I tak na koniec - posłuchaj swojej piosenki i porównaj ją do tej, w tym wykonaniu (żeby nie było OT, piosenka nie do końca o koniach, ale zawierające konie w tekście):




Naprawdę nie słyszysz różnicy? To jest piosenka z koncertu Unplugged, więc zero autotiuna. Nie słyszysz, jaka jest różnica z czystym śpiewem, w prawidłowej tonacji i prawidłową manierą? NAPRAWDĘ NIE SŁYSZYSZ!?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 sierpnia 2015 07:13
śliwka, zarombisity kawałek, tak trzymaj i rób to nadal!
JARA, ty diable wcielony  😀iabeł:
To ja zaproponuję coś innego:

albo:

albo:
haha katija no uwzięłaś się normalnie na bidną dziewczynę i tyle  🤣 I jeszcze na dodatek psujesz statystyki "łapkami d dół"  😂
śliwka niestety ja również uważam, że śpiewasz nieczysto, bardzo brzydko brzmi ta maniera (drżenie) w Twoim głosie a już pomijając wszystko inne tekst tej piosenki jest dla mnie słabiutki.
kujka   new better life mode: on
20 sierpnia 2015 09:54
haha katija no uwzięłaś się normalnie na bidną dziewczynę i tyle  🤣 I jeszcze na dodatek psujesz statystyki "łapkami d dół"  😂


aż ciśnie się na usta: JAK ZWYKLE! 😤
haha katija no uwzięłaś się normalnie na bidną dziewczynę i tyle  🤣 I jeszcze na dodatek psujesz statystyki "łapkami d dół"  😂


Ale za to ile wyświetleń śliwka będzie miała  🤣
Karino1998 i co z tego, skoro łapki pójdą w dół, bo zawistna katija zakłada co raz to nowe konto na yt  😀iabeł:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 sierpnia 2015 11:51
tarararara tarararajajajajaa tarararaaarraaaa

u mnie się to niesie 😎
Jesteście po prostu zazdrosnymi hejterkami, które nie mają bladego pojęcia o sztuce! Zwykłe zołzy jesteście.

Replay!

edit:
A Ty Katijo to, że wygrałaś II Przegląd Piosenki Abstynenckiej w Białym Kościele nie robi z Ciebie żadnego eksperta w kwesti muzyki.
ale z Was Same Suki 😂
🏇
Gillian   four letter word
20 sierpnia 2015 17:55
A nam nie. Przeżyj to.
🏇
śliwka, ależ skąd, wrzucaj więcej filmików na jutuba.
śliwka, Skąd w Tobie taka ilość pychy? Czy muszę śpiewać lepiej, żeby powiedzieć, że nie lubię hip hopu? muszę malować lepiej, żeby powiedzieć, że dzieła Picassa mi nie odpowiadają?

Zarabianie na czymś nie jest żadnym wyznacznikiem klasy artysty. Ba, żadnego człowieka. To strasznie smutne, że jesteś tak zupełnie głucha na jakąkolwiek krytykę. Krytyka bardzo rozwija. To głaskanie po głowie robi często większą krzywdę niż rzeczowa krytyka, a Ty zamiast przyjąć ją z klasą i wykorzystać - wolisz wierzyć tylko głaskającym. To smutne bardzo. Znam kilku artystów, wybacz, ale dużo większych formatem niż Ty i są to ludzie niebywale skromni i wspaniali duchem, może dlatego ich sztuka tak bardzo porusza, bo są zwyczajnie fantastycznymi ludzmi. I mimo, że od lat tworzą dzieła pokazywane na międzynarodowych festiwalach - mniej w nich pychy niż w osobie, która była na kastingu w podrzędnym szoł. Może dlatego ich dzieła są pokazywane na cały świat, a Twoje obejrzało 160 osób?
🏇

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 sierpnia 2015 19:50
Ciekawe, że nie znając ludzi zakładasz, że nie mają oni żadnej wiedzy muzycznej i do pięt ci nie dorastają. Znam ludzi po szkole muzycznej jeżdżących konno więc też potencjalnie mogliby tu być (i chyba nawet wiem co by o piosence powiedzieli 😁 ) a ty nie wiedząc o rozmówcach NIC oceniasz ich wiedzę tylko po tym, że ośmielili się skrytykować utwór zamiast wychwalać "wspaniały" wokal.
Swoją szosą podziwiam dziewczyny, które przesłuchały całość. Ja po minucie miałam dość a przy "laj laj laj" chowałam wszelkie ostre narzędzia z zasięgu wzroku żeby nie zrobić z nich użytku 😂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 sierpnia 2015 19:57
[quote author=śliwka link=topic=59275.msg2408960#msg2408960 date=1440095871]
To jest mój ostatni post tutaj, bo nie ma sensu.
[/quote]
będziemy tęsknić.
Ciekawe, że nie znając ludzi zakładasz, że nie mają oni żadnej wiedzy muzycznej i do pięt ci nie dorastają. Znam ludzi po szkole muzycznej jeżdżących konno


Ja na ten przykład jestem po szkole muzycznej i jeżdżę konno  😉 A zaręczam, że jest tu dużo więcej osób mających wiedzę muzyczną o wiele większą niż Ty śliwka .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się