Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

budyń o matko przepiękny  😍. Zawsze wydawało mi się, że miś w tylu miejscach jest już przesadzony, ale w tym kantarze wygląda to prześlicznie!
wątek zamknięty
breakawayy, jakościowo też fajny, cena przyjemna i ma jedną przewagę nad większością kantarów z doszytym futrem - nie leży krzywo (że przy sprzączce futro przy uchu, a po drugiej stronie gdzieś przy ganaszu), tylko równo na całej potylicy.
Aż mnie jeszcze kusi wziąć fioletowy :P
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 sierpnia 2015 22:53
Też mam ten kantar IMO koszmarek,  ale przynajmniej nikt nie ukradnie na zawodach i zwiedził już z nami sporo.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
19 sierpnia 2015 23:11
Misia, ES będzie miał takie kolory. 🙂

wątek zamknięty
A coś wiadomo czy stripe iny faktycznie wrócą?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
20 sierpnia 2015 01:07
Sivens, w katalogu są.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 sierpnia 2015 08:56
Klami, tulipan, srokate, dzięki! Na karych, skarogniadych i siwych ten dralon będzie wyglądał obłędnie 🙂

budyń, jak słodko! 🙂

wątek zamknięty
Odysowa, bardzo pasuje ten kolor na gniade! Koleżanka ma też dla gniadej kobyłki i na żywo mega mi się podoba 🙂
Pati2012, Caball zawsze spoko 😉 Szkoda tylko, że ma pomarańczową lamowkę, wg mnie średnio to pasuje 😉
Livia, nie przepadam za dralonami, ale ten na twoim koniu to szał!
lusia722, wcale nie takie koszmarki 😉 No i skoro niezawodne, to kto by się tam przejmował 😀
wątek zamknięty
Do mnie też wczoraj dotarł big square darkred z owijkami, i jest obłędny - cała stajnia umiera z zachwytu 😉
wątek zamknięty
Olson zrób fotki bo tylko szczujesz  😉

A do mnie dziś dotarła paczka od GNL z walnutem tricolor + owijki  😅
Fotki nie oddają do końca rzeczywistego koloru, ale na początku następnego tyg będą foty na koniu 😉
Czekamy jeszcze ja kantarek + uwiąz i bicolor black od konika, ale coś długo paczka jedzie...
Mam takie wrażenie, że owijki są coraz gorszej jakości...  🙁
wątek zamknięty
Nie wiecie gdzie znajdę cottona darkred na koniu?
wątek zamknięty
Ja właśnie odebrałam petrol i dark red. Ogromne przekłamanie zdjęć... bardzo ładne, ale rozjazd pełen
wątek zamknięty
kitty weź do stajni  :kwiatek: Czaję się na dark reda, ale na każdej focie inaczej wygląda  🙁
wątek zamknięty
kitty, ja też ładnie proszę o prezentację w stajni :kwiatek:
wątek zamknięty
kitty a ja poproszę fotki petrola na modelu 😍 bardzo mi się spodobał na fotkach katalogowych, ciekawi mnie odcień na żywo🙂
wątek zamknięty
Dżulietta, piękny ten komplet! lubie takie kolory; ależ mojemu by pasował ...
wątek zamknięty
emptyline dzięki  :kwiatek: Nie zaskoczyli mnie niestety niczym  🙁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 sierpnia 2015 07:08
harja, dziękuję!

Wrzucajcie dziewczyny zdjęcia, to choć oczy nacieszę - Darkred mocno mnie ciekawi 🙂
wątek zamknięty
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
21 sierpnia 2015 08:08
Dziewczyny, dostane gdzieś czapraki eskadron z serii exclusive?
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
21 sierpnia 2015 08:20
Mnie ciekawi wallnut cotton - naprawdę nie ma w lamówce czerwonego?  🙁
wątek zamknięty
Moon na 100% nie ma....
wątek zamknięty
xequus, z drugiej ręki, albo na eBayu niemieckim
wątek zamknięty
Wie ktoś czy Vanilla ma w lamówce DarkRed? Bo ktoś na facebook'u się skarży że nie ma   👀
Wiadomo że mowa o najnowszej kolekcji Eskadrona ale napisze aby nie było 😉

Edit.
Już wiem, tak jak z Walnut jest złe zdjęcie katalogowe, Vanilla nie posiada w lamówce DarkRed 😉
wątek zamknięty
Zdjęcia kalkulatorkiem robione, ale na siwym bomba  🤣 🤣 🤣 Dark Red na Szport Koniu  😍
wątek zamknięty
kitty czaprak czaprakiem, ale jak kobyła się pięknie zmienia!  :kwiatek:
A nie masz może fotki petrola?
wątek zamknięty
kitty, bardzo ladnie! Ja rowniez prosze o fotki petrola jesli masz :-)
wątek zamknięty
Petrol jutro  😉

edit.
Fokusowa dziękuję  😀 zmienia się bardzo, w głowie też różnie  🤔wirek: ale superowa laska jest
wątek zamknięty
kitty wkurzylas mnie, bo wynika z tego ze na mojej siwej tez bedzie zajebiscie ten darkred wygladal  😜 aczkowiek stwierdzilam po przymiarce roboczego lamicella, ze musze miec mauve, bo roz jest absoutnie dla niej  🏇 pogladowo tylko ponizej:
wątek zamknięty
faith a co to za Lamicellek? Niestety i darkred i mauve będzie pięknie pasował, obawiam się, że petrol też  😀iabeł:
wątek zamknięty
Livia, przepięknie  pasuje  mu ten dragon!
kitty, czad.  I koń  i czaprak  🙂
faith, mi osobiście  bardziej pasowałby  intensywny róż  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.