Siodło skokowe

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
12 sierpnia 2015 17:44
Może to być Rialto lub Sidney, poprzednie wersje Elastica. Cena za to siodło jest adekwatna, ja swoje Rialto sprzedałam za 1000 zł (po wymianie skóry na siedzisku i przystuł).
A gdzie sprawdzić rok produkcji ?  🙄
Constantia Dziękuje
A teraz zostaje czekać i zobaczymy co się okaże  😉
mils, zrobiłam Ci fotkę poglądową brązów Equipe. Oba siodla prawie nowe


mondza, cena na pewno nie jest zaniżona. Tybinki pod puśliskami mocno po przejściach, siedzisko poprzebarwiane, przy szwach widać że zaczyna się przecierać, skóra na lewej poduszce kolanowej wymieniona, brak wiedzy o modelu sugeruje, że nie ma małych tybinek, czyli pewnie skóra na tybinkach w miejscu sprzączek od popręgu będzie cieniutka. I wygląda jakby brakowało wypełnienia z przodu.
Siodlo przyszlo. Ogólnie jestem zadowolona. Gratisowo dostałam 3 czapraki w tym Eskadrona Nici praktycznie nowego i skórzane czapsy oficerkowe Wygląda o wiele lepiej niz na zdjęciu.  Numer siodła jest wygrawerowany tylko gdzie to się sprawdza. A Aa i gdzie zobaczyć rok produkcji ? 😉
mils   ig: milen.ju
13 sierpnia 2015 13:42
OK. bardzo, bardzo Ci dziękuję!
mondza napisz tutaj numer wybity pod tybinką 🙂 i dodaj więcej zdjęć 🙂 ja myślę że to dobra okazja była.
Mi się siodło podoba 😉
Zawsze można wysłać gdzieś dopchać czy wymienić skóre na poduszkach. Terlica jest w porządku,a to najważniejsze. Na treningi super 🙂  Jeszcze go nie pastowałam także widać jego mankamenty . Myślę, że odbarwienie na siedzisku nie jest takie straszne. O dziwo przystuły są w fajnym stanie,ale niestety dalej nie wiem co to za model  😕
Zrób zdjęcia od tyłu, od spodu to może trafimy jaki to model jest 🙂 całkiem stary nie będzie patrząc po znaczkach 🙂
Na treningi super 🙂 


A na co się siodło kupuje jak nie właśnie na treningi?  🤣 To nie czaprak przecież, który zmieniasz sobie w zależności od potrzeb 😉
Mam zdjęcie tyłu z ogłoszenia. Obecnie nie jestem w stajni więc wysyłam takie 🙂
larabarson Chodziło mi o występy na zawodach, że raczej tylko na treningi.
Ktoś mi powie czym czyścić tą żółta skórę , żeby znowu była biała?
zrób jeszcze zdjęcie pod tybinką 🙂 ja obstawiam że to model sidney 🙂 rocznika po tym numerze niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić 🙂 napisz do equishopu, oni powinni pomóc 🙂 ale to ten typ trzeci prestige ( te znaczki były do 2009 roku produkowane ) ale rocznikowo raczej poniżej 2005 roku Twoje siodło jest 🙂
Ok. Jak będe wieczorkiem w stajni to zrobie zdjęcie. Już do nich napisałam.  😉
Troche dziwne bo znalazłam ogłoszenie z tymi samymi zdjęciami co na tablicy tylko cena troche inna.Ewidentnie to samo siodło co moje  http://www.swiatkoni.pl/ads/show,34736,siodlo-skokowe-prestige-sydney-175.html 
Ciekawe czego tak tanio kupiłam. Osoba sprzedająca to też ktoś inny.
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/154978?q=prestige&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=2
Bacik90 Napisalam do Pani Katarzyny. Może będzie pamiętać rocznik. Lata tego siodła są dla mnie bez znaczenia ,ale chce się dowiedzieć z czystej ciekawości.  🙂
Nadal uważam, że było warto kupić w tej cenie   🤣
Dostałam odpowiedz z Equishopu
"Sz.P. Monika,

W nawiązaniu do Pani zapytania, chciałam poinformować, iż rok tego siodła to 2012, niestety nie jesteśmy  stanie sprawdzić jaki to model."
To ja już nic nie rozumiem.  😲  Napisałam do nich , że nie możliwe.  🤬
Mam kolejne pytanie,  gdzie w equipe znajdę wybity numer siodła ?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
14 sierpnia 2015 14:51
mondza, siodło ze jest ze stycznia 2002 roku.
mondza 2012 jest na srebrnych znaczkach już 🙂 pełen profesjonalizm equishop....  🤔
Perlica od spodu zobacz 🙂 przy panelach 🙂
Bacik90 No wiem hehe 🙂Dzisiaj w nim skakałam...stare ,ale jare  🤣  A tak serio to na prawdę  fajne  😉
Bacik90, dzięki,  sprawdzę bo jakąś ślepa jestem i nie widzę nic :-)
Czy w Polsce jest bezpośredni diler CWD. Napaliłam się strasznie na te siodło i ni widu ni słychu.
pirat30, jest na Czechy i na Polskę,  ma profil na fb.
Jednak pytałam o cenę puślisk i odpowiedzi nie dostałam żadnej :-(
Ja również pytałam u nich o ceny siodeł i nie dostałam odpowiedzi. Dzwoniłam na podany numer telefonu na stronie cwd ( na fb ) i niestety już jest nieaktualny ( Pan odebrał i powiedział że ten numer był kiedyś od cwd ale już nie jest " ) Więc wychodzi na to że nie mamy przedstawiciela tej marki w Polsce niestety...  A szkoda bo siodło kocham, a bym chciała kilka rzeczy w nim poprawić a boje się do lokalnego rymarza wysłać..
Oni bywaja zwykle na cavaliadzie, moze wtedy zagadac jak sie wam dziewczyny nie spieszy 🙂
Ja od tego pana ze strony na fb usłyszałam ze od września może zaczną znowu z importem na Polskę.  Mam taką nadzieję, bo w Polsce o CWD trudno. ☺
a nie możecie napisać do CWD z pytaniem czy ktoś się w Polsce zajmuje dystrybucją? Na pewno na ich stronie jest jakiś kontakt do biura.

Czy jeździ ktoś może w Passierze nowym? Taki wyprodukowanym chociaż po 2010?
Na stronie CWD na dolnym pasku jest czacik z przedstawicielem. Spytałam z ciekawosci i niestety nie mają polskiego dystrybutora, należy kontaktować się z tym panem w celu zakupu czy serwisu siodła:
MICHEL HUART Export manager Expert in sports saddle Tel. +32 495 210 120 mhuart@cwdsellier.com
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 sierpnia 2015 18:21
Ja wpadam z takim pytaniem:
czy istnieje jakiś odpowiednik Prestige Sydney? Siodło dawno wycofane z produkcji, ciężko używane dostać, znajomej przeleciało koło nosa i się na nie uparła... Chcę jej pomóc, dlatego szukam czegoś, co by było "w typie", nawet niekoniecznie Prestige'a.
Facella, ostatnio widziałam sydney w ogłoszeniach czarne 18 i brązowe 17 😉. A, że znajoma się uparła to się nie dziwię - ten model jest świetny.
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 sierpnia 2015 23:00
Wszystkie ogłoszenia na wszystkich portalach przejrzałyśmy juz milion razy 😉 siodło leży idealnie na jej koniu, dlatego tak się uparla, ale coś "w typie" mogłoby być ok... A ja się nie znam na skokówkach 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 sierpnia 2015 17:41
Dzięki za linki, ale nie o to pytałam... Jak już mówiłam, wszystkie ogłoszenia przejrzane, zaś sprowadzanie z zagranicy w ogóle nie wchodzi w grę. Pytałam o odpowiedniki...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się