Wpływ treningu na wygląd. ZDJĘCIA.

milusia
aż miło sie patrzy 🙂 mam Wasz filmik z Białki z pokazu
(btw. co sobie kontuzjował? 🙁 )
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
13 czerwca 2015 17:55
Epikea-bardzo dziękuję  🙂 A mogę prosić o przesłanie filmu? Jestem bardzo ciekawa jak wyszło 🙂 Adres mailowy mam w profilu  🙂 :kwiatek:
Bronze   "Born to chase and flee.."
14 czerwca 2015 08:22
Milusia, wow - 5 miesięcy roboty i koń wygląda jak na sterydach  😜
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
14 czerwca 2015 10:47
Bronze-1.5 roku 😉 odliczając przerwę spowodowaną kontuzją, ale dziękuję bardzo.
PS. Epikea-miał uszkodzony rysik.  Prawdopodobnie w boksie w nocy się gdzieś uderzył.  Na szczęście szybko wrócił do zdrowia i odpukać w niemalowane niech tak zostanie,  bo pracuje nam się fantastycznie 🙂
O wow, ale cudna zmiana 😀
Epikea -  👍 Dwa różne konie po prostu
tulipan - na moje laickie oko dużo fajniej, poza ogółem, wygląda też połączenie głowy z szyją, może to kwestia zdjęcia, golenia lub światła, ale na pierszych obrazku głowa wygląda na doczepioną do szyji, trochę jak taka głowa konika na patyku, na drugim dużo ładniejsza całosć się tworzy w tym miejscu 🙂
Bronze   "Born to chase and flee.."
14 czerwca 2015 11:49
Milusia, kłania sie czytanie między wierszami, bo doczytałam tylko, że 8 miesięcy :-).
Jestes moim nowym brand new motywatorem w tym wątku. Też mam ośmiolatka i jest co rzeźbić. jak się patrzy na takie zdjęcia porównawcze to aż chce sie jeżdzić i zmieniać w pięknego łabędzia.
Voltopiry, czy to dobry kierunek treningu?
Siwy koń nazywa się Goliat i kupiłam go w lutym br.  Próbujemy swoich sił w ujeżdżeniu. Jezdność od lutego poprawiła się diametralnie, mamy pomoc z ziemi. Jednak jestem ciekawa Waszej opinii.
Pozdrawiam 🙂
U nas taka zmiana 🙂
Ja mam takie zestawionko.

22 kwietnia, śledź przyjmuje jeźdźca:


20 sierpnia, koń (bo już nie śledź) zdecydowanie zajeżdżony i chodzący pod siodłem 4 razy w tygodniu:
Mhm, quanta wstawiła zdjęcia dwóch różnych koni i myśli, że nikt nie zauważy  😁
A tak na poważnie to pięknie!  :kwiatek:
quanta ale on ma dłuuugie nogi  😲 musi nimi nieźle wywijać 😉
Jaka klata, jaki zadek, jejuś 😍 Quanta, mega zmiana 
Ja go widzę na co dzień i sama jestem zdziwiona, że aż taki śledzioch był na początku. No pamiętam, ładnego konika przywiozłam, ale szczuplutki taki i zero masy mięśniowej, szczególnie na grzbiecie. Dostał dobre papu i zaczął dreptać, najpierw na lonży, potem pod siodłem, ale póki co go traktuję jako 4-latka (ma pięć), więc jeździmy króciutko, ostatnie dwa tygodnie nawet się nie zdoła mi spocić na jeździe.
Jego tyłek mnie zaskoczył 🤣

marlin1990, oj wywija, wywija, tfu, tfu, żeby nie zapeszyć 🙂
quantanamera,
ej no weź
to inne konie przecież
dowód - no na pierwszym zdjęciu koń nie stoi a na drugim stoi  :emota2006092:
znaczy inny


ps. niektórzy powinni mieć zakaz wstawiania tu zdjęć, bo dołują ciężko pracujących nad końmi z dużym dolewem xx 😉
_Gaga, Skwar jest w 3/4 xx i jak go miałam w pełnym treningu u zawodniczki ujeżdżeniowej, to potrafił wyglądać jak po lewej:



Dopiero jak się sama ogarnęłam i nauczyłam, jak dobrze karmić i jak dobrze jeździć, to nagle się okazało, że konie na czterech kilo treściwej dziennie, ruszane 4-5 razy na tydzień nie mają szans nosić tych samych derek na kolejny sezon 😉

Akurat Alpi jest też dość specyficznym przypadkiem, on jest chyba z plasteliny ulepiony - błyskawicznie łapie masę (bo też i fenomenalnie pracuje ten koń), ale też w krótkim czasie gubi, jak miał tydzień wolnego po szczepieniu, to wcale nie był już taki okrąglutki 😉
quantanamera, no faktycznie  niezły śledź  był  na początku!  Piękna  zmiana!!!
Gaga przecież nawet mają grzywy po innych stronach  😁
to my też się pokażemy, chociaż trochę wstyd po tym co tu quanta pokazała  😡
Hucułek, na pierwszym zdjęciu wrzesień 2014 (3 lata z hakiem), na kolejnych kwiecień 2015 (już prawie 4 lata)
Dużo roboty zrobiło tu za mnie samo dorośnięcie konia, to na pewno :-)
a tak mimochodem, quantanamera, to właśnie Ty mnie nauczyłaś, że z praktycznie każdym koniem praktycznie wszystko jest możliwe 🙂 nie raz już słyszałam, że "aa, ten folblucik to nie będzie nigdy lepiej wyglądał (niż teraz, z wystającymi żebrami)", podczas gdy stał na samym owsie praktycznie nie pracując. I wtedy właściwie w te słowa uwierzyłam 😉 już nie wierzę. dzięki!
quantanamera, i tak Cię nie lubię za te zdjęcia  😜
A poziom moich umiejętności i karmienia i pracy nie jest na tyle wysoki aby z Darco wyrzeźbić takie cudo
Śledziem chłop nie jest na pewno a i takim cukierkiem nigdy nie będzie, co jest oczywiście Twoją winą (ajak) 😁

swoją ścieżką zdjęcia Skwara to też zdjęcia innego konia  :emota2006092:

quanta a powiesz co dokładnie jedzą te Twoje konie? W sensie te 4 kg treściwej to same pasze czy owies też?
Przemiana piękna, efekt potęguje to, że ten koń wyglądał rzeczywiście słabiutko na pierwszym zdjęciu, wiadomo dlaczego taki szczupak i tak mało mięśni? Taki typ? 😉
Młody koń nie wychodzi umięśniony z brzucha matki, także jak na świeżo zajeżdżonego wyglądał normalnie  😉
No to chyba pora na nas 😉
Nie wiem czy się nadają do tego kąciku  😵 ale ,na pewno czuję zmianę siedząc na górze .
Wydaje mi się też,że szyja lepsza  🤣
Djarumm obserwuję Was na face i widać ,że z Fiony się teraz taka fajna kula zrobiła  💘 oby tak dalej  🙂
ja wstawiam swojego grubasa , pewnie dużej różnicy nie widać jedynie w ,, ilości ,, brzucha  😎
Skoro to zdjęcie aktualne jest z tym czaprakiem na pół konia, to zrób takie bez i wtedy będzie więcej widać.
tak wiem mój błąd  🤬  postaram się zrobić jakieś bardziej normalne , a wtedy akurat go już siodłałam i od tak strzeliłam fotę  😉
patid1220 - a dziękuję,bardzo mi miło  :kwiatek:
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 września 2015 22:18
Pialotta Pomijam, że pierwsze zdjęcie jest bardzo niekorzystne. Bardzo fajnie konisko wygląda 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się