Rolnik szuka żony - kontra koń pana Roberta

A skąd w ogóle wniosek, że jeśli nawet załóżmy koń jest z USA, to na pewno jest AQH? Innych koni tam nie ma?  🙄
... obok AQH to on raczej nawet nie stał  😉
Wtf, o co tutaj w ogóle chodzi?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
22 sierpnia 2015 19:28
[quote author=budyń link=topic=98075.msg2409759#msg2409759 date=1440264443]
Wtf, o co tutaj w ogóle chodzi?
[/quote]

Rozchodzi się o ciekawy kantar i o konia, być może też ciekawego. Mógłby temu koniu Pan Robert towarzystwo innego konia zapewnić. Albo przynajmniej cielaka.
kujka   new better life mode: on
22 sierpnia 2015 19:29
A jesli nawet kantar zagramaniczny... to juz nawet sobie nie mozna sprzetu zza morza sciagnac? Trzeba od razu z koniem?
Koles do TV zalozyl koniowi ladny sprzet, kazdy z nas by tak zrobil.

BHDemeter zglos sie do programu i zapytaj pana 😂
No to teraz troche zrozywki 🙂 🤣
(...)

Ja w zwiastunie programu widziałam, że jeden rolnik to miał nawet BUTY!  👀

p.s
Miałam dziś fatalny dzień a ten wątek mnie rozbawił. Dziekuję.  :kwiatek:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
22 sierpnia 2015 20:39
Jeszcze raz obejrzałam. Ja żadnych okuć nie widzę na tym kantarze.
Bo się wszyscy nie znacie to jest nowa metoda identyfikacji koni .Pokaż mi swój kantar ,a ja ci powiem z skąd   pochodzi twój koń i jakiej jest rasy , a nawet czy hodowca chodził w butach   😵
A może to jakaś akcja marketingowa, że tu taka burza o pierdoły i tym sposobem pół rv będzie śledziło losy konia Roberta.
Akcja w stylu ,,O jaka jestem słodka idiotka''  💃
Jeszcze raz obejrzałam. Ja żadnych okuć nie widzę na tym kantarze.


Nie ma za co o poprawienie humoru chodziło🙂🙂 Dobrze że  to doceniłaś🙂 dzięki:"😉


A co do konia u którego doszłam dokumętacij  to niby się nie da ale co innego jak na takiej tabliczce jest grawerek z imieniem konia i nazwiskiem właściciela🙂

bhdemeter, po pierwsze naprawdę korzystaj ze słownika, bo orty aż rażą po oczach
Po drugie nie wiem czy na to wpadłaś, ale kantar można zdjąć z jednego konia i założyć na innego i tak Baśka zza stodoły stała się wypasionym tinkerem z Anglii  :wysmiewacz22:
edzia69   Kolorowe jest piękne!
23 sierpnia 2015 07:50
W sumie to dobrze, swój skórzany kantar odkurzę i pójdę do grawera. Po co to konia ujeżdżać jak wystarczy błyszcząca tabliczka, żeby koń wzbudził taaaakie zainteresowanie.
Dzięki za poprawienie humoru 😁 oczywiście obejrzałam cały odcinek "Rolnika" żeby zobaczyć kilka ostatnich sekund z koniem 😵 ale cóż- ten kantar musiał być tego warty 😂
Edzia jak Ty nie dzisiejsza  ❗ To TY nie wiesz że koń i to co umie to sprawa drugorzędna , a naprawdę liczy się tylko kantar z tabliczką od grawera i najlepiej z naczółkiem z kryształami Sworowskiego , Kolorowe owijki i inne szmatki no i koniecznie złote gałki na boksie . I dopiero jak to masz to znaczy że masz konia ,,ogarniętego" , Ty ogarnięta być koniecznie nie musisz  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się