Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Fokusowa nie mam pojecia 😀 kupilam z drugiej reki do ciorania, bo mam tez stalowo-szary i swietnie sie uklada pod siodlem 🙂
anai oczodajna fuksje tez mam! o ze taka o:


ale marzy mi sie ten mauve 😉 tylko na fundusze musze poczekac 😉 i bigsquare darkred  😅
wątek zamknięty
faith Ta fuksja jest super!  😜 Co to?  👀
Czy ja dobrze widzę, że masz relfexowe strzemiona?
Jak się sprawują?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Euphorycznie fouganza pikowana w serduszka, cale 84zl :P strzemiona compositi mialam i reflex i profile premium wiec jak masz pytania dawaj na prv 🙂
wątek zamknięty
Oj nowa kolekcja na koniach wyglada super, czekam na więcej zdjęć ! 😀

A ja wpadam z naszym nowym kompletem dark lime, jestem w nim zakochana  💘



i Siwe pokazujące co myśli o pozowaniu  😂
wątek zamknięty
wabankowa, no nie, przypomniałaś mi, że dark lime taki ładny...  😵 A właśnie, kupowałaś normalnie czy udało ci się gdzieś na wyprzedaży dorwać? Bo mi się dalej marzy Big Square z tej kolekcji, ale 289 zł to wciąż dużo  🙄
wątek zamknięty
wabankowa Cudownie! Uwielbiam DarkLime!  😍  Wielkie pytanie gdzie dorwałaś owijki?  👀 Bo sama szukam ciągle i znaleźć nie mogę bo udało mi się cottona i Vintage dorawać a owijek brak 🙁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
21 sierpnia 2015 21:16
Vendettka, ahha, a wszyscy tak narzekali na to, że to okropny kolor. 🙂 Wiedziałam, ze jego miłośnicy się rozmnożą. 🙂
wątek zamknięty
Vendettka,leleiria  owijki na amigo-konie.pl akurat jak było -15 czy 20% na stare kolekcje a czaprak na koniku z kodem na -10% 😀

emptyline do tego koloru to mnie Twoje zdjęcie przekonało ! to zimowe z dralonem na zadku  😁
wątek zamknięty
Laski jak oceniacie czapraki HV Polo? Np modele Valencia i Barcelona? Ktoś ma fotki? 🙂
wątek zamknięty
Darklime to jeden z najładniejszych kolorów ostatnimi czasy 😍
wątek zamknięty
Laski jak oceniacie czapraki HV Polo? Np modele Valencia i Barcelona? Ktoś ma fotki? 🙂


tu masz obfoconą Barcelonę: http://dobry-kon.pl/opis/7573797/hv-polo-czaprak-barcelona-vs.html
jakościowo jest bardzo ok, starannie wykonany
wątek zamknięty
Ja sie wyleczyłam z Eskadrona darkred. Kolor ma inny odcień, niż na zdjęciach. Przynajmniej w cottonach. Na gniadego nie pasi, myslę, że do kasztana też średnio. Idealny dla karych i siwych, tak jak Dzidzia kitty.

Ufff ...  😀
wątek zamknięty
Mnie przed zakupem darkreda powstrzymuje to, że mam jeszcze ani razu nie użytego burgundy z burgundy-navy, więc odcień podejrzewam praktycznie ten sam.. Ale nie mogę się doczekać fotki petrola od kitty  😁
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
22 sierpnia 2015 10:09
Ja sie wyleczyłam z Eskadrona darkred. Kolor ma inny odcień, niż na zdjęciach. Przynajmniej w cottonach. Na gniadego nie pasi, myslę, że do kasztana też średnio. Idealny dla karych i siwych, tak jak Dzidzia kitty.

Ufff ...  😀


Właśnie uratowałaś mój portfel 😁
Chociaz w sumie trochę smutno, nastawiłam się trochę na bicolora/big square na moją gniadą glizdę. 🙁 bo kolor sam w sobie totalnie mój
wątek zamknięty
Fokusowa - ja mam burgunda i jest kompletnie inny niż dark red  😎 wczoraj w stajni porównywałam.
wątek zamknięty
Mhhh ja mam dark reda dla gniadosza  😉 uważam, że bardzo elegancko wygląda  💘 natomiast jak tulipana dorwę w stajni, to będą foty petrola dziś  😀iabeł:
wątek zamknięty
A podeślecie jakieś zdjęcie Wasze/katalogowe, które najlepiej oddaje kolor darkreda? :kwiatek:
wątek zamknięty
kitty, napewno elegancko, bo to spokojny, elegancki kolor, ale uważam, ze na gniadych szału nie robi. Przykładałam do Nordzia 😁
Natomiast na Dzidzi wygląda świetnie!
Może ten walnut dorwe na wyprzedaży.
wątek zamknięty
Mnie ostatnio urzekły  kaloszki  w koniki  hv polo  🙂 cudne  są.
wabankowa, ten kolor zyskuje  na koniach.  Na sucho taki nie wiadomo  do czego,  a na siwkach  bardzo mi się podoba.
wątek zamknięty
minerwa, chciałam na koniu 🙁
wątek zamknięty
Ktoś może kojarzy ten kantar?  😉
wątek zamknięty
Takie zdjęcie petrola mam z pferdetrends.
wątek zamknięty
Ono chyba najlepiej oddaje kolor, choć moim zdaniem jednak jest ciut bardziej szary jeszcze....
wątek zamknięty
Ono chyba najlepiej oddaje kolor, choć moim zdaniem jednak jest ciut bardziej szary jeszcze....


Wow. Kompletnie coś innego niż na zdjęciach katalogowych. Bardzo mi przypomina stary czaprak Kieffer'a ktory GDZIEŚ mam  👀
Trochę się wyleczyłam....choć kolor piękny!

wątek zamknięty
tulipan nie! Nie nie nie! Nie prawda! Są identyczne na pewno! Nie dam się  😁
wątek zamknięty
faith, w tym delikatnym różu też świetnie dziewczyna wygląda.
wabankowa, mi też te kolor spodobał się dopiero na Całku emptyline 😉 twojej też strasznie pasuje!

Ooo.. chyba się wyleczyłam z tego petrola 😉 ładny, ale jakby... podobny do oceana, którego już mam. I całe szczęście 😉

Fokusowa, walcz, nie jesteś sama w tej walce 😁
wątek zamknięty
faith dziewczęco! <3
wabankowa super wygląda, nie podobał mi się na początku totalnie ... teraz żałuję. 😁

AAAAA ochota na petrola mi przeszła .... a co do petroli, to to na moim zdjęciu to petrol, si? 😀

edit:pogrubienia
wątek zamknięty
harja no właśnie o ile walkę ze sobą o darkreda wygram to o petrola chyba nie.. przegapiłam oceana i bardzo żałuję, a taki niebieski to jeden z moich ulubionych kolorów.. cały czas sobie wciskam, że to nie warte tych pieniędzy, ale chyba mi się nie uda  😀iabeł:
wątek zamknięty
Fokusowa, no, nie jest warte, ale co zrobić, kiedy takie kolory rzucają... Skoro nie masz oceana, to faktycznie możesz sobie sprawić tego petrola 😉 ja chyba z kolei przegram z czerwienią... Jeszcze walczę, poczekam może na wyprzedaże, bo aż tak się nie pali 😉
srokate, tak, to petrol 2010.

Aaa no i czekam teraz na pad Caballa, pewnie dla innych będzie nuda i zgroza, ale jakoś tak strasznie zachciało mi się mieć ten kolor  🤔wirek: Więcej powiem i pokażę jak dojdzie 😉
wątek zamknięty
Mi tam ten petrol z nowej kolekcji wygląda jak sprany był 😉 Za to darkred... no kameleon, wolałabym, żeby był bardziej taki, jak na pierwszych zdjęciach, ale dalej czuje, że na moim teoretycznie karym koniu będzie szał.

Poglądowo mój ukochany polopad z beluga/flax
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.