Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

asds   Life goes on...
30 lipca 2015 18:02
ElaPe

SUPPPERRR!!!  👍
Buszujący w zbożu.


ElaPe gratulacje 🙂
domiwa trzymam kciuki za rozruch, mam nadzieje, że już bez przygód 🙂
budyń Buszujący ma piękną odmianę na główce <3

Nieśmiało, bo nie mam czasu siedzieć na volcie, nie mam czasu tyle ile bym chciała dla konia wbijam z moją Stefką, która ostatnio zajmuje się nicnierobieniem, ale powolutku zaczynam coś ją ruszać na razie w ręku.

Filmik z pseudo "piaffu" w ręku. Na razie początek początków, ale zaczyna łapać o co chodzi 🙂

https://www.youtube.com/watch?edit=vd&v=IT-ZE0dYrXg

Lonżing
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/q81/p180x540/11800299_10200869704383026_7171681473730464264_n.jpg?oh=d8800e8b76e5cd2f1e326d13ba3993f3&oe=565BAC71[/img]
I polonżingu
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/q86/p180x540/11811488_10200869704663033_3746425817752492834_n.jpg?oh=6733d96f47d91adc04c0bca0463dca8c&oe=565128A8[/img]
szuwar, ależ ona się świeci 🙂 ślicznie utrzymana 🙂
Faktycznie blyszczy sie super!

Moja ksiezniczka z rozwianym wlosem  😜
Mojego miśka tu jeszcze nie było. Przedstawiam wam młodego 😀
Oglądam zdjęcia waszych koni na bieżąco, wszystkie z przyjemnością 🙂 Chciałabym każdemu z was coś napisać, ale zbyt często musiałabym się powtarzać, bo same piękne konie tutaj 😉
Przyszłam też się "przypomnieć", jako, że Suchy wrócił do zdrowia po niewielkiej kontuzji. Jestem szalenie szczęśliwa z tego powodu 😉 Chodziliśmy na spacery, później lonżowaliśmy się lekko, ale już wczoraj wybraliśmy się na stępo-kłusowy spacer "za bryczką" nad rzekę. Do wody oczywiście nie wlazł, ale radocha była 🙂


Pozdrawiamy wszystkich :kwiatek:
harja mój tez ma problem z wejściem do głębszej wody, planuje jechać z nim nad jezioro bo przynajmniej tam jest super zejście , tylko ,że on pewnie stanie na brzegu i nogi jak z cementu  😁
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
02 sierpnia 2015 20:02
młodszy "braciszek" rudego w pracy
patid1220, mam dokładnie taki sam plan jak ty 😉
harja to powodzenia  🙂 ja pierwsze muszę do tego jeziora na nim dojechać a to masa drogi , znając życie ja się zmęczę  i nawet tam nie dojedziemy  🙂

Burza,faith  😡 dziękuję - nie ma to jak dobra stajnia  🙂
Młode z dziś .
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
08 sierpnia 2015 19:34
wątek zniknął w odmętach re-volty...

wrzucam Liliannę sprzed kilku tygodni🙂








maliniaq   Just do your job.
14 sierpnia 2015 20:15
taggi Piękna maszyna 😀
harja śliczny ten twój siwy
Brzask świetnie się prezentuje
Moja dzierżawiona kobyłka
maliniaq, jejuuuu, jakie urocze 😍 piękny widok na pierwszej fotce!
anil22, ale ma długie uszy, fajna 😀
harja ona cała jest długa w każdą stronę 😀
patid1220 wybacz dopiero teraz zauważyłam że o coś mnie pytałaś  😜 Loppy jest z Dar Mar , chociaż nie można tak powiedzieć bo pochodzi z Irlandii , później byl w Holandii a poźniej do Dar Mar gdzie nie był długo bo trafił do pensjonatu w trening . Brzuszek to ja wiem że ma , no ale niestety w Holandii tylko i wyłącznie sie pasł  🙂
kujka   new better life mode: on
21 sierpnia 2015 08:37
a ja dostalam kolejne zdjecie Gilka od Isabelle:


absolutnie jestem zakochana 😍
kujka Gilek piękny 😍

ja wrzucam moja Ruda babę  😉 jakis wakacyjny chill ja ogarnal  🤣
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
21 sierpnia 2015 09:06
kujka - PRZEPIĘKNY!!! 😍
anil - maszyna to dopiero będzie jak nadal będzie tak fajnie pracować😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 sierpnia 2015 11:03
kujka ależ słodziak z tego Gilu 😜
hajra słyszałam jakiś czas temu od kowala, że robił super ułożonego grubaska i jest tak ładny, że na pewno by mi się spodobał.  A ja na to że pewnie siwy i ma na imię Kuba mina kowala bezcenna 😁
Losia widzę rudej humor dopisuje
A my z kucykiem nie mamy nowych zdjęć,  bo zepsuł się laptop  😵, ale żyjemy, działamy.
Oczywiście wszystkie wstawiane przez was zdjęcia są piękne, ale zdecydowanie najbardziej przyciąga oko Gilek  😍
Kujka, ależ słodziak z niego na tym zdjęciu 💘

Dostałam najpiękniejsze zdjęcie z zawodów od Cocosowo 💃 😍
Dzisiejsza niuńka! 💘


córcia ze swoja nowa pupilka🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
To i my się pokażemy z ostatniej leśnej sesji  😎

rox, ale masz fajne to ostatnie foto 😀
rox to zza drzewka 😍 "lubię to" 😁
budyń, marlin1990, dzięki  😁 :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się