Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Witam,
Czy ktoś z re-voltowiczów z Krakowa(ew.okolic) mógł by mi polecić na najbliższy weekend jakąś fajną stajenkę wraz z niedrogim noclegiem-Kraków lub okolice?
Witam. Czy jest może jakaś stajnia w okolicach Balic, Morawicy, gdzie mogłabym pojeździć rekreacyjnie? Polecacie coś? Pozdrawiam  🏇
.
[quote author=Wesołka95 link=topic=196.msg2402126#msg2402126 date=1438878054]
Witam. Czy jest może jakaś stajnia w okolicach Balic, Morawicy, gdzie mogłabym pojeździć rekreacyjnie? Polecacie coś? Pozdrawiam  🏇
[/quote]

Nieleipice, u Marty Malagi w Cholerzynie, u Natalii w Czułowie chyba też. To chyba wszystko
u Natalii w Czułowie chyba też

Też, ale do jazd są tylko hucuły, a nie każdemu odpowiadają małe konie.
Ojk santos :-)
a w Santosie mają noclegi?!
Wie ktoś coś może na temat warunków w pensjonacie w Czernichowie? bodajże "stajnia u Gniadego" ? będę wdzięczna  :kwiatek:

Edit: a Pensjonat w KJ Brzoskwinia? wiek ktoś jak tam jest?

w KJ Brzoskwinia instruktorem jest pani Magda Sławińska i również ona odpowiada tam za pensjonat (pracuje dla właściciela stajni). W rekreacji mamy 3 kucyki i bodajże 4 duże konie, ujeżdżalnia z piaskiem 20x60, super tereny, dużo pastwisk trawiastych dookoła stajni itd 🙂 więcej info na priv 🙂
Czy gdzies - poza Pcimiem - będzie można w ciagu najbliższego tygodnia-dwóch zdać BOJ? W Pcimiu terminy nie do końca nam pasują no i mam trochę wątpliwości, np. czy tam jest w ogole rozprezalnia czy trzeba sterczeć za plotkiem czekając na swój p
Pytanie mam, nie wiem w jakim wątku je zadać w sumie... ale czy ktoś może kojarzy Andrzeja Kalitowskiego?? Gościu koło 50tki, ponoć trener. Pilnie potrzebuję się o nim czegoś dowiedzieć! Ktoś coś słyszał? Może być na PW😉 albo jak macie pomysł w który wątku zapytać to też proszę o podpowiedź😉
Nie potrzebują gdzieś instruktora do pracy w Krakowie i okolicach?
Chyba coś wisi w ogłoszenach
wisi coś w ogłoszeniach, jak zawsze też, w PK ..
W przyszly weekend w krakowie bedzie Lee Hollen. R
Przylatuje tylko i wylacznie na terapie do koni. Mam jesczze wolne miejsca. Dojezdzamy do stajni (mozliwy tez dojazd do 100km w przypadku wiekszej ilosci koni). Osoby zainteresowane prosze o kontakt telefoniczny - 501721910 lub PW. 🙂
Gdyby ktos nie wiedzial kim jest Lee mozna poczytac o niej na blogu forumowej Quanty -http://quantanamera.com/odwiedzila-nas-lee-hollen/
Czy jest ktoś na re-volcie, kto będzie w przyszłym tygodniu na MM w skokach w Facimiechu i chciałby się dogadać co do karmienia konia/koni. Ewentualnie ktoś, kto trzyma tam konia i miałby ochotę nakarmić Naszego? Najbardziej chodzi mi o sobotę wieczór i niedzielę rano, ewentualnie piątek w zależności od godzin startów. Gdyby znalazła się jakaś dobra dusza proszę o kontakt na priv🙂
Czy ktoś z Was robił może w Krakowie kurs na prawo jazdy na ciągnięcie przyczepy dwuosiowej (chyba E)? Możecie polecić jakąś firmę prowadzącą taki kurs? 
Czy ktoś może wie coś na temat stajni z Zatoce (okolice Brzeska / Bochni)? Stajnia wygląda na całkiem nowy obiekt, hala namiotowa i super zewnętrzna ujeżdżalnia...
Dava   kiss kiss bang bang
23 sierpnia 2015 20:57
Dziewanna -> w którym miejscu to dokładnie jest?  😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
23 sierpnia 2015 21:06
dziewanna - to jest stajnia prywatna 🙂
Jechałam tamtędy dzisiaj i właśnie byłam zdziwiona co to za stajnia  bo nie słyszalm żeby był tam jakiś ośrodek. Dava to jest okolica Dębiny pod Brzeskiem.
Znacie może jakąś  fajną stajnie rekreacyjną, albo kogoś kto prowadzi jazdy na swoich koniach w Nowym Sączu lub bliskich okolicach. Kompletnie nie znam miasta, tym bardziej stajni, więc jeśli ktoś może coś polecić będę ogromnie wdzięczna  :kwiatek:
Czy gdzies w Krakowskich okolicach dostane lucerne z Sukcesu? Ktoś wie?
Magda27 poszło pw ,
apropo zawodów w Facimiechu  w najbliższy weekend  - czy będzie ktoś z aparatem ?  🙂
lesio, ja będę 🙂
Czy gdzies w Krakowskich okolicach dostane lucerne z Sukcesu? Ktoś wie?


mogę Ci odsprzedać bo zamawiam regularnie dla swoich koni
kwiatek123, a w Reve u Piotrka bylas juz?
Jak nie przeszkadza Ci polgodzinny dojazd to jest tez Laskonik w Laskowej, z Sacza jezdza busy do Laskowej przez Tegoborze 🙂
Orzeszkowa, jeszcze nigdzie nie byłam, bo dopiero od października przeprowadzam się do Nowego Sącza.
Laskonik jest tak blisko ? Nie wiedziałam ! W takim razie, już wiem gdzie "iść"  😍 🏇
Czy ktoś jeszcze będzie na zawodach w Facimiechu z aparatem, jutro 🙂?
Bardzo proszę wszystkich re-votowiczów o pomoc przy pracy magisterskiej i wypełnienie ankiety. Będę bardzo wdzięczna 🙂
http://www.interankiety.pl/interankieta/ef1cfe609e56e83f6393633f80dd9e53
jankesiara poszło 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się