TRANSPORT- szukam, oferuje

We wrzesniu transport ANGLIA - POLSKA szukam wspoltowarzysza (okolice Cambridge, Ipswich) w powrocie do polski 🙂
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
26 lipca 2015 17:53
najbliżaszy czwartek 30.07 ew niedziela 2.08 Warszawa-Nidzica- Olsztyn- Lidzbark Warmiński jedno miejsce dla klaczy lub wałacha
powrót Lidzbark-Olsztyn-Nidzica-Warszawa 2 miejsca
Witam,

Mogę zaoferować transport dwóch koni 8.08.2015 z Warszawy w okolice Torunia, Bydgoszczy lub Grudziądza, gdyż tego dnia odbieram córkę z obozu konnego.
Zainteresowanie niech piszą na adres d.tom@interia.pl
Dwa miejsca w transporcie warszawa-gliwice (klinika) i jedno na powrot, poczatek przyszlego tygodnia
606 335 471
Szukam transportu dla wałacha - okolice Opola do Zielonej Góry, termin obojętny, najlepiej w sierpniu lub początek września.
Kontakt na priv
Wolne miejsce dla klaczy lub walacha na trasie Gliwice - Warszawa we wtorek 11.08.
Wolne miejsca LAST MINUTE na trasie Zielona Góra-Warszawa!!! 535 360 318
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
15 sierpnia 2015 21:31
w pierwszym tygodniu września będę jechać z Warszawy do Lidzbarka Warmińskiego po klacz w związku z tym na trasie:


Warszawa-Nidzica- Olsztyn- Lidzbark Warmiński mam 2 wolne miejsca

Lidzbark-Olsztyn-Nidzica-Warszawa jedno dla klaczy lub wałacha
szukam transportu Rzeszów-Kicin (k.Poznania) -Kicin-Rzeszów dla wałacha. Może orientuje się ktoś czy w Rzeszowie jest wypożyczalnia przyczep, najlepiej na jednego konia?
Poszukuję transportu dla wałacha na trasie Lublin -Śrem w miarę sprawnie
Very last minute. Jutro (24.08) możliwość transportu konia lub 2 koni po trasie z okolic Andrychowa do Płocka. Czyli zasadniczo "gierkówka", potem Łódź, Kutno. Wraca pusta przyczepa.
06.09 pusty transport na trasie warszawa-nidzica lub okolice
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
24 sierpnia 2015 10:54
Bardzo wstępnie- będę poszukiwać transportu dla klaczy z okolic Poznania - na Mazowsze wschodnie w przyszłym tygodniu. Chętnie podpięlibyśmy się do kogoś.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 sierpnia 2015 15:36
Szukam transportu na niedzielę (30.08.15) z Radzymina na zawody do Zielonek, lub ja mogę załatwić transport i kogoś zgarnąć po drodzę 🙂
Halo halo, czy jest tu ktoś, kto w sezonie halowym regularnie z Wrocławia jeździ do Leszna na zawody i miewa wolne miejsce? Ja bardzo bym chciała ten sezon aktywnie startować (poza Partynicami, które są rzadko...), a swojego transportu nie mam i tak. Więc może jest tu ktoś, do kogo mogłabym się z kobyłą przyłączyć? To korzyść dla obu stron  👀
  🏇
Uwaga okazyjny transport jutro z okolic Tarnobrzegu(podkarpackie) do Poznania(albo gdzies po trasie), jezeli ktoś chętny proszę o kontakt 660766333
Pilnie do wtorku szukam transport okolice Wieliczki-Poznan ( Daszewice)
pusty transport Warszawa-Nidzica w najbliższy weekend
502 599 400
dwa wolne miejsca z Poznania(okolice) w transporcie łączonym do Jaszkowa, wyjazd 18.09(piątek) powrót 20.09(niedziela) w super cenie 120zł od konia za całość. Kontakt 660766333
Szukam transportu Polska-Niemcy (okolice Monachium) termin najlepiej ok. 25.01.2016 oraz powrót ok.7.02. Moze ktos akurat planuje wyjazd i interesowałby go transport łączony!
Niemcy- Polska. Jedzie pusta przyczepa z północy Niemiec (okolice Kilonii, Flensburga), przez Hamburg, Berlin do Warszawy, 20go stycznia (ew. 19).
Dwa miejsca wolne na trasie Poznań (okolice) do Sieraków, Międzychód w pon 21.09 lub wt 22.09
Dwa miejsca na trasie Wrocław-Poznań (okolice) w czw 24.09

Atrakcyjne ceny
kontakt 660766333
Warszawa - Strzegom - Warszawa 2 wolne miejsca . Wyjazd czwartek (24.09)-ew. piątek - powrot niedziela (27.09). Tel 500 750 223
Pilne! Szukam transporu we Wrocławiu na weekend 26,27 września. Ktoś coś? 🙂
Uwaga dwie okazje!

jutro w środę 23.09 z Jeleniej Góry do Poznania (dwa miejsca)

w czwartek 24.09 z Wrocławia do Poznania (dwa miejsca)

okazyjne ceny w transporcie łączonym kontakt 660766333
29.09 /wtorek/ jadę:
zachodniopomorskie -> warmińsko-mazurskie,
dokładniej: Choszczno - Wałcz - Piła - Bydgoszcz - Grudziądz - Iława - Ostróda - Olsztyn - Szczytno, mogę ewentualnie zboczyć z trasy
Szukam transportu najlepiej przed 1szym października dla 9cio letniego wałacha z okolic Torunia (Czarne Błoto) do okolic Warszawy (stajnia Olender, Sady 18 gmina Czosnów). Preferowany transport łączony. Koń spokojny.
Anna
Wolne miejsca na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Belgia-Holandia-Niemcy-Polska!
535 360 318
Proti   małymi kroczkami...
27 września 2015 09:06
Grzecznościowo:
Poszukuje transportu dla jednego konia (wałach) z miejscowości Krubiczew ( 23 km od Nowego Dworu Mazowieckiego) do Białej Wody ( 8 km od Szczawnicy). Proszę o kontakt pod nr tel. 510 955 442.
Uwaga Last Minute!!!  😉

Przyszły piątek, mogę przygarnąć do przyczepy konia na trasie: Szeroko pojęte okolice Mińska Mazowieckiego (mogę podjechać) przez Poznań, Gorzów Wielkopolski, po okolice Szczecina. Jeśli ktoś chętny, proszę na PW  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się