moda, ciuchy etc...

Dziewczyny, może Wy mi pomożecie  :kwiatek: Gdzie znajdę dobre jakościowo koszulki-bokserki, tzn takie, które będą służyć mi dobrze przez dłuższy czas? Wszystkie, które mam/miałam bardzo szybko się rozciągały (z fajnie dopasowanej xs po pewnym czasie robiła się koszulka rozmiaru mniej więcej M), materiał się kulkował, wychodziły nitki. Któraś sieciówka sprosta moim niewielkim oczekiwaniom ?  😉  Na szalonych kolorach mi nie zależy- wystarczy mi biel, czerń, szarości.
Ja mam z bersjki chyba z 6 i nie zauwazylam żeby cos sie z nimi dzialo. Jedyny minus to w jednej w której najczesciej chodzilam, ma dole mi nitki puscily w 2 miejscach. No ale to po jakims roku dość częstego noszenia, bo w lato bez niczego a w zime pod swetry itp 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 sierpnia 2015 17:00
też polecam z bershki 😉
Ja takie bokserki kupuję w osiedlowym sklepie ze... wszystkim w sumie 😁 Ale ostatnio kupiłam jedną w H&M i nosi się w porządku, nie rozciągnęła się itp. 🙂
ja mam bokserki z h&m, jedną już ładne 4-5 lat (często noszona) i nie uległa żadnemu z wyżej wymienionych procesów 😀
Mi chyba żadna bokserka sie nie wyciąga, mam z tally weil (te chyba moje ulubione), new yorkera, h&m, mango, 4f i trzymają się bardzo dobrze 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 sierpnia 2015 18:13
Ja lubię te z Tally Weijl, tylko muszę zawsze brać o rozmiar mniejsze, bo się właśnie rozciągają...
Ja brałam o rozmiar mniejsze, bo od początku jakoś lepiej leżały (np. dekolt, ja nie lubię zbyt dużego dekoltu) 😉 Ale nie rozciągnęły się zupełnie
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
17 sierpnia 2015 18:30
ja kupuje bokserki w tesco, f&f. mam kilka, nosze często i nic sie nie dzieje. a swoje mam z zeszłego roku na pewno.
Mi właśnie rozciągają się najczęściej w ten sposób, że dekolt robi się coraz większy i większy, a też nie lubię zbyt dużo dekoltu pokazywać  😉 No i fajnie, jakby nie odkrywały brzucha bo takie też zdarzyło mi się przymierzać. Ja do najlepszych zaliczyć mogę chyba te z River Island ale już nie do dostania  🙁 Dzięki dziewczyny za wskazówki, pochodzę, pomacam i wezmę na testy  😉
Bershka 😀  Od czasu jak je znalazłam nie kupuję już innych. Najstarsza ma teraz jakieś 3 lata i gdyby nie to, że czerń lekko wyblakła wyglądałaby jak ze sklepu.
kujka   new better life mode: on
20 sierpnia 2015 15:21
Help!
Czy w taka pogode przy business attire musze miec koniecznie rajstopy na nogach??
kujka, wypadałoby. Wyjściem są bardzo cienkie pończochy, to praktycznie nie robi różnicy 😉
Proszę, pomóżcie!  :kwiatek:  Poszukuję w trybie na wczoraj (właśnie się okazało że potrzebuję kiecki na sobotę) sukienki w tym stylu:



lub czegoś takiego:

[img]http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/56/00/42/85/5600428539[/img]

kolor do negocjacji 😉 rozmiar 34/36, długość najlepiej midi lub przyzwoite mini
rzuciło się Wam może w oczy coś podobnego? widze podobne na allegro, ale w przypadku sukienki za 25zł spodziewam się raczej szmaty do podłogi.... 🙁 te oryginalne sukienki  są od asosa, jednak nigdzie w Pl ich nie znalazłam. z góry ogromnie dziękuję  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
24 sierpnia 2015 09:21
Achaja, dzieki. Wzielam rajstopy 🙂
rybka   Różowe okulary..
24 sierpnia 2015 18:17
Moniqua, a takie:
https://mohho.pl/pl/p/Sukienka-granatowa-tuba-olowkowa-/4461

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0333470001.html

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0323960001.html

[[a]]https://arkanymody.pl/pl/p/Ivon-Elegancka-sukienka-z-dekoltem-%2C%2Cpajaczek-Ivon-187-czarna/4501[[a]]

https://www.zalando.pl/morgan-sukienka-dzianinowa-noir-m5921c0do-q11.html?wmc=COM48_1881709

Asosa w PL raczej nie znajdziesz, a te co są na allegro bez wątpienia są wątpliwej jakości.....
Graba.   je ne sais pas
30 sierpnia 2015 14:29
w jakich sieciówkach znajdę spodnie  podwyzszonym stanem? (czarne i jeansy). Domyślam się, że wystarczy przejsc sie po galerii, ale nie mam na tyle czasu, a może któraś ostatnio widziała w jakimś konkretnym sklepie 🙂 :kwiatek:
Graba., ostatnio kupiłam takie jeansy w Orsayu 😉
Graba., w Zarze, Pull&Bear i New Look'u też kilka par widziałam 😉
Graba. czarne na pewno są w Bershka i H&M a jeansy pewnie też 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
30 sierpnia 2015 20:31
Graba., zapraszam do Aggi w GK. 😉
busch   Mad god's blessing.
30 sierpnia 2015 20:40
Graba., z podwyższonym stanem polecam Stradivariusa - ja mam dwie niebieskie pary, ale zdaje się, że czarne też mają. Bardzo dobrze na mnie leżą, i mają naprawdę wysoki stan, a nie taki udawany jak zwykle w innych sklepach widzę 😉
Graba.   je ne sais pas
30 sierpnia 2015 20:54
calore, gabb., hanexxx, dzięki! wychodzi na to, że w sumie nieważne gdzie pójdę 😀 Pursat,oo, myślałam, że w Aggi tylko sukienki? busch, dzięki! potrzebuję właśnie z prawdziwym wysokim stanem.

ogolnie to powinnam sprecyzować pytanie o spodnie dla krótkonożnych, ale takich niestety nie produkują 😁 w każdym raie dziękuję za odpowiedzi, wygląda na to, że teraz łatwo dostać ten model.
busch   Mad god's blessing.
30 sierpnia 2015 21:39
Graba., ja bym na Twoim miejscu zaczęła od Stradivariusa. W H&M i Orsayu też byłam i nie byłam aż tak zadowolona wysokością stanu i ogólnym krojem jeansów 🙂. Szczerze pisząc odkąd siostra odkryła przede mną spodnie od Stradivariusa, nie wiem czy będę chciała jeszcze jakieś inne kupować 😁
Ze Stradi spodnie wytrzymują niestety tylko rok przeważnie. 😉 Na mnie te od nich leżą najlepiej i regularnie od jakiegoś czasu kupuję cały czas te same, bo nie mam sił, ochoty ani czasu, żeby znaleźć jakieś porządniejsze w innym sklepie.
Ja też mam pytanie dotyczące spodni 😉 najpardziej lubię mega mocno opięte rurki ale takie żeby były bardzo wąskie w kostkach i przylegały w całoście niemal jak rajstopy 😉 bo najszęście wszędzie są takie że w biodach, udach i lydkach sa bardzo opięte a przy kostkach mają luz. Gdzie często zdarzają się takie "legginsowate " spodnie?  :kwiatek:
hanexxx, ja też bardzo lubie takie opięte spodnie i powiem Ci, że musisz szukać takich z zamkami przy nogawkach. Niestety nie wiem gdzie teraz można takie dostać. Na pewno bershka kiedyś takie miała, ale czy teraz dostaniesz nie mam zielonego pojęcia.  🙂
kwiatek123 właśnie najczęściej w Bershka taki są i chyba w pull&bear też sie zdarzają ale spodnie tej firmy kompletnie mi nie leżą  😵 a tak to jak się trafi. Poddobno w Top Shop zawsze takie mają ale u mnie tego sklepu niestety nie ma
hanexxx, mam identyczny problem jak Ty, bo mam bardzo wąskie kostki i jedyne spodnie, które są opięte na całej długości to te z Topshopu - model Leigh lub Jamie 😉 Sklep jest tylko w Złotych Tarasach, ale rzeczy z Topshopu są dostępne na Zalando 🙂
hanexxx, a na gumkę też mogą być czy muszą być koniecznie 'normalne' ? 😉
Dorwałam ostatnio w reserved takie na gumkę. Mega opięte w łydkach, ale taaaaaaaakie wygodne 🙂 I wyglądają zupełnie jak normalne jeansy, nie są z cienkiego materiału.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się