NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

dziewczyny, zbanowałam, co się dało. Nie napiszę więcej, aby przypadkiem Monisi nie dawać pomysłów, jak obejść bana 😉

edit - a to, że konta dawno nie są używane to wiem, ale pomyślałam, że warto wrzucić, gdyby postanowiła użyć podobnego nicka na innych serwisach.
ikarina- jeszcze stajniazagumnie to też monika flis
Dziękuję wszystkim za pomoc, dzisiaj dotarła paczka z zakupionym towarem  🤣
Sophia nie wchodzę codziennie na revolte bo zwyczajnie brak mi czasem chwili. Na pewno ogłowie jest juz u Ciebie. Proszę wiec o edytowanie postu.
uwaga, uwaga, kolejne konto Monisi

MONDZA

i uwaga na to siodło:



I teraz ogłaszam, że niektóre osoby mogą mieć problem z logowaniem, "niesłuszne" bany - po prostu wyciągnęłam dużo cięższe działa. Z góry przepraszam niesłusznie poszkodowanych i jakby co, to proszę o kontakt albo poprzez innego użytkownika, albo na facebooku, jeśli ktoś mnie zna

Edit - i uważajcie na innych serwisach na osobę o imieniu, bądź mailu KArolina Jurowska - bo to też może być ona


A tak powaznie to ile osob zglosilo na policji, ze zostalo przez nia oszukanych? Dwa jesli non stop jest to jedno ip to warto to dodac u siebie na komendzie, jesli wiecie, ze zglosila to rowniez " Krysia z Łodzi" to warto rowniez to dodac u siebie na komendzie, wtedy komendy beda ze soba wspolpracowaly, a nie kazda z osobna czynila te same powolne kroki. Jesli wiecie, ze ta osoba podszywa sie pod inne osoby to tez nalezy zglosic.  Niby to nic ale dzieki takiemu wlasnie dzialaniu ruszylo sie cos w moim zgloszeniu ( zglosilam ja oszusta i zglosila to inna osoba, podajac, ze oszust juz zostal zgloszony w tej i w tej komendzie, komendy ze soba wspilpracuja, jako, ze i podane mi i drugiej oszukanej osobie byly falszywe, czekamy na nakaz sadu skierowany do banku o wydanie danych kontaktowych posiadacza konta ( za kazdym rqzem oszust podawal inne dane ale to samo konto) i wtedy sprawa poleci dalej.
zelka2303, dziękuję, to bardzo dobry pomysł!

Błagam, zróbcie coś, bo to nie jest normalne, co ona wyprawia!
polga00@o2.pl, To w końcu pożyczyłem ??? czy wstawiłam ? I ten metal zazwyczaj nazywany jest zamkiem 😉
Fajne zawody jeździsz 😉 Chyba że teraz standard jest omijać podstawę z budowy siodła 😀


Mam automatyczny słownik włączony, dlatego tak pisałam.
Znam podstawy siodla. Jeżdżę zawody skokowe do P1.
Nie interesuje mnie jak nazywa się ten bolec trzymający puślisko i nigdy nie byłam tego uczona.
Ej wiecie, ze kupiłam kiedyś od Moniki Flis bryczesy.... Nie śledziłam tego wątku, nie wiedziałam kto to... Kupiłam przez allegro gdy prawie nie miała komentarzy, teraz widze, ze juz ma pełno negatywnych i zawiesOne konto... Ja swoje bryczesy dostałam, zostały wysłane zaraz po wpłacie i jestem z nich bardzo zadowolona takze z tego co widzę miałam niesamowite szczęście...
Ogłoszenie parafialne:

Niech nikt nie przyjmuje do siebie do stajni użytkowniczki kasiunia69 - reklamuje się, ze zaopiekuje się koniem, po czym okrada stajnie.

Wszystkie jej ogłoszenie już usunęłam, ale jakby co - uważajcie. Wiem tylko tyle, że dziołcha działa na Śląsku i ma na imię Ola P.
Witam, ostrzegam przed użytkownikiem (sklep_jam) w połowie lipca kupiłam u niej wędzidło, szybko zapłaciłam i ponoć od razu przesyłka została wysłana. Po 2 tygodniach okazało się że przesyłka do niej wróciła to szybko podałam ponownie adres,paczkę miała wysłać na drugi dzień. Czekam już od początku sierpnia na odpowiedź i przesyłkę i nadal nic, właściciel konta nawet się nie odezwie chodź widzę że jest często obecny na stronie.  😤
A czy kojarzy ktoś użytkownika pAsiczek? Wyslalam połowę pieniędzy za ochraniacze na konto, a drugą połowę miałam zapłacić odbierając paczkę pobraniową, pytałam czy dziewczyna juz ją wysłała (miała to zrobić w poprzedni czwartek), prosiłam o numer paczki i niestety ZERO ODZEWU, mimo  ze codziennie jest online. Dziś napisałam nawet jak była, niestety od piątku 3 moje wiadomości pozostały bez odpowiedzi. W razie co ostrzegam i jakby ktoś miał podobny problem to proszę o kontakt.
W ogłoszeniach podaje nieprawdziwy adres email mmmadejaaa@wp.pl
Jaką macie opinię o użytkowniczce o nicku stajenna? Zamówiłam u niej czaprak jakieś dobry miesiąc temu i do dziś go nie ma niby zapewniała, że wyśle i nawet zwróci część kosztów ale jak dotąd  nie doszedł, a ona się nie odzywa ;/.
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 sierpnia 2015 20:30
Wpisz sobie, będąc w tym wątku, w wyszukiwarkę "stajenna"...
Właśnie to zrobiłam i wygląda nie ciekawie ;/ Czy komuś dotarły te zaległe paczki od niej tak w ogóle?
mam wielka prosbe 🙂 co mam zrobic jak nie dostaje odpowiedzi ani towaru za które zapłaciłam .gdzie moge szukać czy to nie jest osoba podejżana albo czy ktoś moze mi cos o niej powiedzieć.....J.pasiuk
04-401katowice ,
pAsiczek
bardzo proszę o wiadomość
To nie jest kod pocztowy Katowic, tylko o ile się nie mylę to Warszawy
łaciaty8 tak jak napisałam wyżej, mam ten sam problem, możliwe że w Twoim przypadku się pomyliła z kodem, mi podała 40-402 i również nie mam żadnego kontaktu, ani paczki. Jeśli nie dojdzie do końca tygodnia to  zgłaszam sprawę na policję, mamy numer konta więc musiała podać prawdziwe dane w banku. Jeśli oszukanych jest więcej (a jest nas juz dwójka  😉) to może uda się coś zrobić.

devil  z jedna z uzytkowniczek tu na forum mamy podobna sytuacje...  Dostalysmy rozne dane  i tylko numer banku byl inny. Ja wplacalam kase chlopakowi, Ola dziewczynie, inny adres tylko numer konta ten sam. Na policji okazalo sie, ze wszystkie dane sa falszywe i od 2 miesiecy czekamy nanakaz z sadu, ktory ma zostac wyslany do banku, zeby bank ujawnil prawdziwe dane oszusta.
Ehhhh świetnie. W takim razie zgłaszam na policję od razu... Mam nadzieję że jakoś połączą te sprawy i zadziałają szybciej
Dzięki za info 😉
Devil Ola szla jako druga zglosic sprawe " naszego oszusta" i ona powiedziala u siebie na komendzie, ze ja zglaszalam juz tego oszusta na takiej i takiej komendzie , wiec te dwie komendy ze soba od poczatku wspolpracowaly.
Karoszata pisalysmy dzisiaj i się dogadalysmy
devil ok to ja tez czekam i prosze daj znać co robisz to ja tez tak zrobię .A nie powinno sie teraz jeszce gdzieś napisać na revolcie ostrzeżenia ,które może spowoduję ,że kobieta sie powstrzyma od oszustwa i wyśle rzeczy?
Ogólnie to w momencie gdy postraszyłam ją policją raczyła odpisać. Powiedziała że prześle numer paczki, dałam jej czas do wczoraj, do 16. Dziś poczekam chwilę i prawdopodobnie po południu zgłoszę na policję jeśli nic nie będzie jasne. W razie co napiszę do Ciebie na priv 🙂
I myślę że tak jak dziewczyny, podamy jakie jeszcze komendy zajmują się daną sprawą i trzeba będzie czekać
Ja nie wiem co się za kleszcz do mojego Barefoota przypiął! W 90% to ta sama osoba co Thomas Young:

"Thanks for the reply. My name is Peter and i will like to buy this item for my daughter and you can have the shipment address as below.

Name.. Anna Peter
Address.. 12011 Westbrae Parkway ET51354
City..Houston
State..TX
Zip Code..77031
Country..USA

So, i can pay you 820$ for this item plus the shipping fee via Poland Post (www.poczta-polska.pl) to her in USA and kindly end the sales for me and reply with your bank details for the payment."

Formułki te same co poprzednio tylko dane inne. Kto z USA kupuje siodła w PL?
AgnieszkaQ, dostałam dokładnie taką samą wiadomość wczoraj odnośnie siodła które obecnie sprzedaję  😉
Tylko kwota inna  😁
Do grona użytkowników NIEPOWAŻNYCH dopisuję Panterowa, która po złożeniu propozycji pod ogłoszeniem nie raczyła się odezwać, chociaż chciałam jej sprzedać sprzęt w takiej cenie jaką zaproponowała.
AgnieszkaQ, ja również dostałam identyczną wiadomość...
To wyślijmy mu te siodła jedną paczką  😁 😀iabeł:
A czy kojarzy ktoś użytkownika pAsiczek? Wyslalam połowę pieniędzy za ochraniacze na konto, a drugą połowę miałam zapłacić odbierając paczkę pobraniową, pytałam czy dziewczyna juz ją wysłała (miała to zrobić w poprzedni czwartek), prosiłam o numer paczki i niestety ZERO ODZEWU, mimo  ze codziennie jest online. Dziś napisałam nawet jak była, niestety od piątku 3 moje wiadomości pozostały bez odpowiedzi. W razie co ostrzegam i jakby ktoś miał podobny problem to proszę o kontakt.
W ogłoszeniach podaje nieprawdziwy adres email mmmadejaaa@wp.pl





Witam odpisałam na wszystkie wiadomości
Prosze o podanie swoich adresów bo mam bardzo dużo nadań paczek nie jestem żadna oszustka !
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się