Śpiewać każdy może, czyli dywagacje na temat talentów wokalnych

JARA, ty miałaś z Bułą robić fejm na jutube
luki2, pomówienie jest to FAŁSZYWE oskarżenie. A że śliwka fałszuje to słychać i nijak to nie jest fałszywe 🙂


a za zniewagę odpowiada się nawet wtedy, gdy zarzut jest prawdziwy (214 w zw. z 213 KK i 216 KK). Więc żebyście się kiedyś nie zdziwiły 🙂
Miałam nadzieje, że to forum będzie trzymac dobry poziom i zapobiegac lawinom bezsensownych hejtów czy offtopów...
E tam, sprawy sądowe zdarzają się na forach od dawien dawna, nic nowego, nudy. Chciałabym tylko widzieć minę sędziego słuchającego "dowodów" w czasie rozprawy.

I nie podoba mi się, jak ludzie używają słowa "hejt". Takie to wygodne oprzeć się na modnym słówku.
Hi!Hi!
Wyobraziłam sobie taką rozprawę. Każdy krytykujący by musiał zaśpiewać. A Pani Ela by była biegłym.  🏇
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 sierpnia 2015 08:53
JARA, ty miałaś z Bułą robić fejm na jutube


Czeleńdż akcepted 😀


Prosimy o ocene.
Oryginal:


My:



Mamy szanse na kariere?
Ja śpiewam tak, z synkiem mym: klyk Ładnie?  😁
Jara Buko jak widać nie ma parcia na szkło i do swojego talentu posiada dużo rezerwy czego od niego Śliwka mogła by się uczyć  😉
Julie bardzo ładnie , widzę Was w Copot , ale koniecznie w duecie. Bez obrazy jednak bez front mena dużej kariery nie wróże  😅
E tam, sprawy sądowe zdarzają się na forach od dawien dawna, nic nowego, nudy. Chciałabym tylko widzieć minę sędziego słuchającego "dowodów" w czasie rozprawy.


moze i śmieszne, ale uwierz, są sprawy, gdzie dowodami są poświadczone notarialnie wydruki z facebooka czy innych stron internetowych. I nie ma sie tu co śmiać.
Btw, czytam sobie regulamin re-volty ,a  tam:
'3. Użytkowników obowiązuje:
- kultura osobista,
- szacunek dla innych użytkowników,
- kultura wypowiedzi.

4. Na forum zabrania się:

a) zamieszczania:
(...)
- tzw wycieczek osobistych i obrażania pozostałych użytkowników forum,'.

Fajnie by było, gdyby jednak ktoś tego pilnował 😉


A WRACAJĄC DO TEMATU cytatów etc., Izydor z Sewilli o idealnym rumaku: 'Koń, aby łeb miał krótki i smukły, skórę niemalże do kości przylegającą, uszy krótkie i spiczaste, oczy wielkie, chrapy szerokie, wysoki kłąb, grzywę gęstą i ogon, okrągłe i wysklepione kopyta. '
fender gdzie Ty tu widzisz brak kultury, szacunku etc.? Bo ja nijak dostrzec tego nie potrafię  🤔
To, że kilka osób napisało prawdę o śpiewie tej dziewczyny nazywasz obrazą i brakiem szacunku? Czy może to, że po kilku butnych odpowiedziach śliwki inni użytkownicy zaczęli pisać z ironią?
fender gdzie Ty tu widzisz brak kultury, szacunku etc.? Bo ja nijak dostrzec tego nie potrafię  🤔
To, że kilka osób napisało prawdę o śpiewie tej dziewczyny nazywasz obrazą i brakiem szacunku? Czy może to, że po kilku butnych odpowiedziach śliwki inni użytkownicy zaczęli pisać z ironią?


mówię, jest cienka granica między krytyką, a linczowaniem (jeżeli komus sie nie podoba słowo 'hejt'😉. Troszeczkę niektórzy przesadzili, w moim odczuciu.
Jak to mówią...  szczerość to nie chamstwo  😉
Jak to mówią...  szczerość to nie chamstwo  😉


hm... to że ktoś jest prostytutką nie znaczy, że można to powiedzieć publicznie w ramach szczerej opinii, więc chyba twoja zasada jest mało życiowa.
Po prostu zrobiłyście tu wielką aferę na 3 strony forum, bo laska wstawiła jakiś tam filmik z YT. A w innych tematach za off top to od razu wszyscy dostają po łapkach.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 sierpnia 2015 13:53
Teraz to już nie jest offtop 😉

Osobiście uważam, że zupełnie inaczej by było, gdyby śliwka odpowiadała innym tonem. Jak jest pyskata to nic dziwnego ze jej inni nie odpowiadają miło, zwłaszcza że trafiła na forum które słynie z tego, że użytkownicy często sięgają po ironię gdy rozmówca ma o sobie zbyt wysokie mniemanie 😁
Zresztą zaczęło się od tego, że śliwka wrzuciła sam link, nie przyznała się do tego, że to ona wykonuje utwór, więc i post Katiji nie był jakimś osobistym przytykiem. Śliwka sama sprowokowała całą dyskusję swoim brakiem jakiejkolwiek pokory czy odrobiny samokrytycyzmu. Mało tego, sama zaczęła się wywyższać i zakładać, że rozmówcy to jej wiedzą i umiejętnościami do pięt nie dorastają. Zupełnie bezpodstawnie zresztą. My przynajmniej mieliśmy próbkę jej "talentu" a ona nie wie o nas nic. Poza tym, że nie podoba nam się to jak śpiewa 😎
🏇
Dziękuję za tak Wielkie zainteresowanie moją osobą i za poświęcony mi czas, teraz wszyscy wiedzą kto to jest śliwka, moje gratulacje  🏇 heh nie mogę teraz to się już uśmiałam do łez.....i będziecie teraz to wałkować do 2050 roku! Będziecie starymi pomarszczonymi babciami a będziecie dalej klikać ze sobą o "śliwce". Dziękuję, że tak się Wam wżarłam w pamięć  🤣
Szczerze, teraz to już mnie na prawdę śmieszy  🤣

Ja Wam powiem tylko jedno: macie tutaj nieźle zrombane pod sufitem  🤔wirek:
Skoro mowa o muzyce tutaj, przychodzi mi na myśl jeden cytat Pani Wioletty Willas: "Patrzycie na mnie i się śmiejecie ze mnie bo jestem inna, a ja na Was patrzę i się do Was uśmiecham bo jesteście wszyscy tacy sami."

Edit: Fender i Luki  👍
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
25 sierpnia 2015 18:21
Przypadkiem trafiłam na wątek. Może będzie on miał jakąś sensowną kontynuację?  😉

Tak w temacie weselnym klik. Pan śpiewający głosem damskim, a nawet po włosku!
śliwka, no dawaj, dawaj, pisz więcej  😀iabeł:

ikarina, eee... śliwce należy się uciszenie za edycję postów. Swoją drogą to dooobre: uciszenie(!) tak zacnej wokalistki 🤣
oj, faktycznie, Szerloku.


Ale macie nie tak z głową, pijane jesteście czy co????  🥂

Ikarina pisze: śliwka, no dawaj, dawaj, pisz więcej  😀iabeł:




A za pół minuty zostaję uciszona  🤔wirek:

Teraz to już tak parsknęłam śmiechem, że klawiaturę oplułam  😁

Dostałam karę za edycję postów i włożyli mi knebel do ust, wam się tu wszystkim jakiś psychiatra by przydał  😲  🤔wirek:

🏇
śliwka-uciszona, teraz to ban 🙂
Ano, ban, ban 😉

Jako podsumowanie opowiem wam pewnią chińską bajkę.

Pewnego dnia do pokoju luster wszedł pies. Pierwszy raz w życiu zobaczył swoje odbicie i strasznie go to zaskoczyło. Przestraszyło go to nawet. Zaczął więc warczeć. Psy z drugiej strony lustra zaczęły robić dokładnie to samo, więc bardzo go to wkurzyło i zaczął warczeć i szczekać jeszcze bardziej. Jak na złość - ten zwierzaki po drugiej stronie nadal kopiowały wszystko, co robił, więc wściekał się i złościł coraz bardziej i coraz bardziej. W którymś momencie, kiedy zobaczył, że jest otoczony z każdej strony rozwścieczonymi bestiami, jego szał sięgnął zenitu i zwariował.
Jaki z tego morał? Wyobraźcie sobie, co by się stało, gdyby na samym początku zamiast warknąć, po przyjacielsku by zamerdał ogonem.

Wystarczyło tylko nie patrzeć na nas z góry. Bo ok, mogło zaboleć, że Katija albo ja byłyśmy bezpośrednie i szczere, ale można było lepiej na to odpowiedzieć, lepiej się zachować. Ci rzekomi ludzie z innego forum, co podobno tak bardzo się podobał śpiew śliwki zrobili jej straszną krzywdę poprzez fałszywe bycie miłym. Bo przez nich przewróciło jej się w głowie i nie będzie progresować. Może szokować na revolcie, że czasami ludzie się "rzucają na kąsek" i króluje ironia i dobitne komentarze. Jednak ja uważam, że czasami trzeba po chamsku, aczkolwiek szczerze zrobić komuś kubeł zimnej wody na głowę, niż poklaskiwać, kłamać, że było super, obgadywać za plecami i przyczyniać się, że ta osoba kontynuuje życie, popełniając błędy.
Wyłamię się 😉

Choć śliwka jako wokalistka do mnie nie przemawia. Nic a nic.

Chińska bajka średnio pasuje do tej sytuacji. Bo niestety, ale jakoś nie widzę, by śliwka była wyjątkowo pyskata, nieuprzejma, etc. - przynajmniej na starcie.
Cytując śliwkę: "Dziękuję za opinię, no ale mam inne zdanie na temat "koszmarności" tego utworu oraz tonacji, piosenka wygrała ranking i będzie prezentowana na żywo na Zlocie Radości jeszcze w tym miesiącu".

Niestety, ale z nieuprzejmością spotkała się ze strony re-voltowiczów. Przyznać muszę, że później krytyka stała się bardziej konstruktywna, tym niemniej na początku taka nie była. Więc nie dziwię się dziewczynie, że zareagowała tak jak zareagowała 🙁
amnestria, nie widać pozostałych postów, które śliwka napisała, wykasowała je. A takie miłe to one już nie były.
ja tam nadal czekam na filmik jak śpiewa Katija, która tak cudownie zna teorię śpiewu... ciekawe co na to powie moja kumpela po szkole śpiewu Eli Zapendowskiej 😉

jest wśród artystów takie powiedzenie, ze profesor nigdy nie śmieje się z ucznia. Jeżeli potrafi się zrobic cos lepiej to osobie umiejącej mniej wystarczy tylko zasugerowac co mogłaby poprawić, rzeczowo i krótko. Jeżeli nie dociera - ucina się rozmowę. Każdy 'profesor' powinien mieć troche godności i nie przerzucać sie piachem jak dzieci w piaskownicy.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 sierpnia 2015 19:31
Nagram Ci ja jak spiewa w aucie Tosce 😉
ok super, i jeszcze Casta Diva poproszę. Akurat będę się widziała z Hossą we wrześniu to z nią obgadam  😎
Pozwoliłam sobie skromnie ominąć bana 😉
Moje Drogie Panie, absolutnie nie zgadzam się z przekręcaniem teraz kota ogonem, ze to niby ja krytyki nie potrafię przyjąć. Moim skromnym zdaniem to Wy nie potraficie jej wyrazić. Na szczęście skorzystałam z pomysłu z notariuszem i zanim skasowałam swoje posty złożyłam mu wizytę. Podczas Waszej zabawy wielokrotnie został złamany regulamin forum, a ja wielokrotnie zostałam poniżona w opinii publicznej. Zdążyłam również dowiedzieć się co połowa koniarzy sądzi o poziomu kultury tego forum oraz o przestrzeganiu regulaminu przez moderatorów. Wyszperałam bardzo ciekawe rzeczy, które prawdopodobnie wykorzystam w najbliższej przyszłości.
Mogę śpiewać brzydko, może się nikomu nie podobać, ale to nie jest powód, żeby obrażać mnie i dowalać mi w tak perfidny sposób.
Nigdy, ale to przenigdy nie porównałam się do Kayah, nigdy nie powiedziałam o sobie, że jestem gwiazdą, nigdy nie twierdziłam, że jestem najlepsza i najwspanialsza. To wszystko są Wasze imaginacje na temat mojej osoby bo bardzo chciałybyście żebym taka właśnie była, o ile bardziej wtedy czułybyście się wartościowe.
Zastanawiam się dlaczego szanowna Pani Moderator przeniosła link z moją piosenką, który wstawiłam w temacie: "Cytaty, aforyzmy......" i stworzyła nowy temat: "Śpiewać każdy może...."
Żebyście dziewczyny na prawdę się nie zdziwiły i żeby korony Wam z głów nie pospadały. Może i sprawy sądowe do nudne, ale myślę, że zaczyna robić się gorąco i zdecydowanie mniej nudno, jeśli dochodzi do nakazu zapłaty odszkodowania.
Pozdrawiam, Śliwka
I kolejny ban

Jakbym nie miała niczego innego do roboty  🙄
dlaczego ban? dlaczego nie może się obronić w dyskusji, kiedy wy się z niej nabijacie i obrabiacie tyłek? oO' czy na prawdę jedynym sposobem rozwiązywania niewygodnych dyskusji jest blokowanie użytkowników? co z wolnością słowa?
dostać bana, zakładać kolejne konta i mówić o łamaniu regulaminu forum. bezcenne.

masakra śliwko. "Ktoś powiedział mi, że brzydko śpiewam a moja piosenka jest nudna. Pozwę go do sądu".

fender Przecie śliwka wszystkim zarzuca łamanie regulaminu forum a sama dostała bana za celowe skasowanie swoich postów. Teraz dostaje bany za kolejne zdublowane konta. nie dostaje banów za "niewygodną dyskusję".
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się