Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

yga   srają muszki, będzie wiosna.
19 sierpnia 2015 07:01
Wichurkowa- ale sztunia w prostych włosach!  😜
Wichurkowa, w wyprostowanych włosach wyglądasz super!

Cariotka, to zdjęcie z językiem bardzo mi się podoba - tryska pozytywnością! 🙂

zabeczka17, pamirowa, monia, też zazdroszczę wypadu nad morze, szczególnie przy takiej pogodzie jak była 😉

Ku przypomnieniu dodaję na szybko strzelone 'selfie' - gabb. bez makijażu i bez soczewek 😁
Oooooo jak pieknie gabb! piekne rysy a wlosy  😍 zazdraszczam bo moje chwilowo w teapie przejsciowym paskudnie rudawe :P
Faith etap przejściowy, rozumiem do blondu? Ale robisz sobie jasny czy taki ciemniejszy blond? 🙂
Mnie się tak podobał ten brąz, który miałam na włosach i niewiele z niego zostało 🙁 Tak się farba zmyła, że zblondziałam, ku uciesze męża 😉 I mam obecnie ciemny blond, czyli kolor zbliżony do mojego naturalnego.
Póki co, zostawiam jak jest, mam nieco zniszczone włosy tymi wszelkimi kombinacjami, więc wolę by sobie dłuższy czas odpoczęły, więc muszę się do ciemnego blondu przyzwyczaić i z nim pogodzić 😉

pamirowa do bardzo jasnego blondu, tak prawie ze Targaryen :P no ale wlasnie jestem teraz na etapie odzywiania ich po sciagnieciu czarnego, ale jeszcze z tydzien-dwa i umawiam sie na kolejne rozjasnianie  💘
gabb., ale piękne oczy i rzęsy! 🙂 zazdroszczę rzęs, ja jak nie mam kresek, to wygladam jak bym ich nie miała 😉 Chociaż mam długie i ciemne, to proste, rosnące w dół 😉
Wakacji ciąg dalszy

Chess to drugie genialne!  😜 Uwielbiam takie ujęcia 🙂
Dziękuję 🙂
wiatr sprzyjał
Libeerte, faith, dzięki dziewczyny :kwiatek:

Chess, zazdroszczę wyjazdu wakacyjnego niesamowicie!
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 sierpnia 2015 15:50
W końcu w domu  😅
Jak się okazało na stałe zjechałam do Polski, cieszę się jak małe dziecko! 🏇 💃
Yga my love  💘 💘

Wersja wyścigowa z ufo nocnikiem na głowie  😂. Partynice i OAKS Ladies Day.



I z p. Jerzym Sawką :
Hexa, pięknie. Te w gazecie też były bardzo fajne.
wakacje z infantil  🙂

skoro już ustaliliśmy, że wilczyk to najładniejsza z re-voltowiczek, to wrzucam też coś jej autorstwa, dla zachowania równowagi w przyrodzie  😁
😉
Rewir, przepiękne 🤣
o łał, infantil ale masz ładne włosy  😁 😍
rewir ale fajny psiak 😀
ten pies powinien zyskać miano najpiękniejszej z revoltowiczek 🤣
super zdjęcie 🙂
rewir, piesio wymiata  😜
Na drugim obydwoje ślicznie wyglądacie  🙂
rewir zapisuję się do fanklubu Like'a  😅
rewir, Twoje oczy są tak hipnotyzujące, że dopiero potem zobaczyłam pysk psa. i potem było już: pies - rewir - pies - rewir... 💘
Na ostatnim ujeciu wyglądasz po prostu...  za dobrze, ok, jeszcze ten uśmiech!  😜 :kwiatek:
Dostałam nowe foty 😀, ale nie mogę tu wstawić..  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
25 sierpnia 2015 19:22
Świetny pies! 😍
Rewir - czy to buldog? 💘
Rewir - czy to buldog? 💘

Tyle, że francuski 🙂
Thymos, weeeź bo się zarumienię 😜

Dziękujemy wszystkim za komplementy, funklub pomieści kilku nowych członków 😉

Like jako prawilny Voltopir chce przejąć ten wątek, ale obiecuję że postaram się go jakoś powstrzymać 😁
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11903968_1053437364673996_7684504316626494580_n.jpg?oh=da2ff7f18610fee06b17c1595a00b14e&oe=563DCE3C[/img]
busch   Mad god's blessing.
25 sierpnia 2015 22:28
rewir, ale pozytywne fotki! 🙂 Na tym pierwszym zdjęciu pies ma uśmiech jak kot z Cheshire 😀. No i zgadzam się z Thymos, że świetnie wyglądasz 🙂
Zmieniamy świat na bardziej wesoły 🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się