Islamizacja Europy?

Religia jak widać nie ma tu nic do rzeczy.
A to mnie uspokoiłaś, bo myślałem,że to Watykan kieruje tymi korporacjami i armią USA.
Jakoś panstwo Islamskie nie pała wielkim entuzjazmem żeby obok meczetów stawiać kościoły. Nierozumiem tolerancji tylko w jedną stronę.
nie rozumiem przekonania, że religie pierwotne wymagaja jakiejś szczególnej ochrony - skoro pozwalają mordować niewinnego człowieka, dlatego, że nie wierzy, że szamani panują nad pogodą.


Wymagają szacunku. Jeśli człowiek z dżungli spotyka pierwszy raz w życiu BIAŁEGO, który robi czary bo ma latarkę, zapalniczkę czy cokolwiek z ,,naszego świata" to uważa go za istotę cudowną, boską. I ten biały narzuca swoją wiarę, zazwyczaj katolicką. Bo skoro ,,robi czary", na ,,boską moc" to trzeba robić jak każe bo ma rację.

Już lepiej, żeby takiego misjonarza zjedli na obiad zanim zniszczy wierzenia kolejnego dzikiego plemienia w imię głoszenia słowa bożego i nawracania owieczek 🤣
Averis   Czarny charakter
26 sierpnia 2015 19:20
Smok10, naprawdę dla ciebie ISIS=wszyscy muzułmanie? I czy w ogóle wiesz, że Państwo Islamskie to organizacja, a nie państwo jako takie (bo samozwańczo to mogę w mojej kawalerce ustanowić republikę)?
Ależ nie. Tylko niestety , ale nie ma takiej opcji żebyśmy byli aż tak otwarci i mogli zabrać do siebie cały świat. To nie jest kwestja wyznaniowa ,choć muzułmanie są specyficzni. Ja wogóle nie jestem za rozdzielaniem czy to są muzułmanie z Syrii czy katolicy z Grenlandii a może buddyści z Tybetu. Chodzi o to by nie było takiej sytuacji że Polak w Polsce będzie gościem . Mieszkałem przez kilka miesięcy w Montini pod Paryżem . 80% mieszkańców to Arabowie. Można się było bać wyjść wieczorem na ulicę a samochód zostawiony na ulicy jeżeli jeszcze rano stał to na pewno był splądrowany. Mieszkałem pół roku w Neuss pod Dusseldorfem w domu koło bloku Azylantów , podobna sytuacja i jeszcze w wielu innych miejscach i było analogicznie. To jest zderzenie cywilizacji , i nie chodzi tu o ich wyznanie tylko bardziej o kulturę . Przeniesienie tych ludzi co nerwowo reagują na latarkę i nie wiesz czy cię będą czcili czy cię zjedzą do kraju cywilizowanego to proszenie się o kłopoty. Z własnego kraju robisz Sajgon . 🤔


[quote author=galopada_ link=topic=91143.msg2411652#msg2411652 date=1440611950]

Wymagają szacunku. Jeśli człowiek z dżungli spotyka pierwszy raz w życiu BIAŁEGO, który robi czary bo ma latarkę, zapalniczkę czy cokolwiek z ,,naszego świata" to uważa go za istotę cudowną, boską. I ten biały narzuca swoją wiarę, zazwyczaj katolicką. Bo skoro ,,robi czary", na ,,boską moc" to trzeba robić jak każe bo ma rację.

Już lepiej, żeby takiego misjonarza zjedli na obiad zanim zniszczy wierzenia kolejnego dzikiego plemienia w imię głoszenia słowa bożego i nawracania owieczek
🤣
[/quote]

No i ja ich bardzo szanuję , a będę jeszcze bardziej jak będą siedzieć u siebie w dżungli a nie będa przyjeżdżać do nas żebyśmy byli składnikiem ich menu !  😉
Smok10, dyskusja zboczyla z toru trochę. to bylo wyjasnienie dla Nestor bo albo nie chce, albo nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem.. Przeczytaj moje posty z poprzedniej strony bo wątpię żeby dzicy kanibale z końca świata wybierali sie na podbój świata😉


To misjonarze pchają się do nich, a nie na odwrót 😉
Nie wiem czy chcemy takiech problemów. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/belgijska-prokuratura-operacja-w-verviers-byla-wymierzona-w-dzihadystow/y7k27
Zwłaszcza że z racji tego że mieliśmy komunę nie byliśmy atrakcyjnym krajem do osiedlania się dla emigrantów ze świata. Dzisiaj to nasz największy atut.

Poza tym , nie widzę potrzeby żeby muzułmanie w moim kraju zachowywali się jak u siebie. Nie chcę oglądać kamieniowanej kobiety bo coś przeskrobała , czy tym podobnych zachowań u nas w kraju. A jak się rozbiorę na plaży to obrażę czyjeś uczucia religijne i urżnie mi łeb przy samej dupie.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Szariat-w-Europie-Jak-muzulmanie-staraja-sie-wplynac-na-zmiany-w-prawie-i-przestrzeni-publicznej,wid,17659187,wiadomosc.html?ticaid=115795
Oni się nie asymiluja . Mają swoje prawa ,swoją kulturę ,swoje  zwyczaje które nie komponują się z naszymi więc nie widzę powodu dlaczego mieli by u nas szerzyć swoje zachowania. . My jak tam wyjeżdżamy musimy poddać się ich zwyczajom i ich prawu i nie ma przebacz.!
[quote author=kotbury link=topic=91143.msg2411584#msg2411584 date=1440600799]
Religia jak widać nie ma tu nic do rzeczy.

A to mnie uspokoiłaś, bo myślałem,że to Watykan kieruje tymi korporacjami i armią USA.
[/quote]

Watykan to nie religia. To Państwo i do tego organizacja, bo nie możesz być jego obywatelem nie będąc kimś kto nie ma funkcji z drabiny tej organizacji.
Katolicyzm to religia ale Watykan nie.
I odpowiadając - tak - w pewnym okresie Watykan "pomagał" pewnym korporacjom farmaceutycznym, a one w zamian "dawały na tacę".

Smok10 czy ty wiesz co to jest dżihad?
Oświecę cię - Dżihad to walka w służbie boga. Przede wszystkim walka z samym sobą, nie walka zbrojna.
Jeśli ktoś wstaje o 5 rano, zwleka się z wyra i myje, a mógłby garować w wyrze. I robi to tylko po to, aby się pomodlić, ofiarować siebie Allahowi - to to jest Dżihad. Jeśli zamiast się nażreć pod korek dzieli się jedzeniem - to to jest Dżihad. Jeśli pomimo tego, że osoba obok go irytuje, gasi on swoją złość i podejmuje cywilizowany dialog w imię Boga - to to jest Dżihad. Miłość do Boga przejawiająca się w pokonywaniu swoich słabości  - to jest Dżihad.
Walka zbrojna w takiej formie jak robią to członkowie ISYS to nie jest Dżihad i ma tyle wspólnego z Islamem co myślistwo ze skokami o tyczce.
Państwo islamskie to nie islam. To organizacja. Zorganizowana sekta? taka sama sekta jak nasza "czarna gwardia" skandująca "żydzi do gazu" podczas festiwalu u Salezjanów.
I to jest złe i chyba nie ma w ogóle o czym dyskutować. Ale nijak się ma do imigrantów.

To co widziałeś we Francji ... cóż powiem ci tak - gdyby Francja chciała, to by nie doprowadziła do takiej sytuacji. Starzejącym europejskim krajom jest na rękę napływ taniej siły roboczej. To dlatego Merkelowa planuje przyjąć w poczet Niemców, którzy tak się wzbraniali przed Polakami po przystąpieniu do unii (pamiętacie 8 letni okres przejściowy z limitami ilości Polaków mogących legalnie podjąć pracę) taka ilość imigrantów.


I to jest złe i chyba nie ma w ogóle o czym dyskutować. Ale nijak się ma do imigrantów.

Nie byłabym taka pewna, czy nijak się ma. Spokojnie można założyć, że 99% imigrantów z krajów muzułmańskich nie ma nic wspólnego z ISIS... Ale jednak nadal są to ludzie, którzy:
- zabijają swoją córkę, bo kolega odprowadził ją ze szkoły, albo pozwalają jej utonąć, żeby nie zhańbiło jej dotknięcie ratownika
- organizują demonstracje przeciw władzy kraju, do którego imigrowali
- domagają się zdejmowania symboli katolickich w miejscach, w których przebywają
- zaczepiają Europejki na ulicach, robiąc im agresywne wykłady na temat prowokowania mężczyzn strojem
- twierdzą, że gwałcone kobiety same są sobie winne
- stoją za zwielokrotnieniem liczby gwałtów na dzieciach i gwałtów masowych w krajach skandynawskich
itp., itd.
Nie muszą należeć do ISIS, żeby nieść za sobą zło, na które Europa nie powinna się zgadzać.
Ależ nie. Tylko niestety , ale nie ma takiej opcji żebyśmy byli aż tak otwarci i mogli zabrać do siebie cały świat. To nie jest kwestja wyznaniowa ,choć muzułmanie są specyficzni. Ja wogóle nie jestem za rozdzielaniem czy to są muzułmanie z Syrii czy katolicy z Grenlandii a może buddyści z Tybetu. Chodzi o to by nie było takiej sytuacji że Polak w Polsce będzie gościem . Mieszkałem przez kilka miesięcy w Montini pod Paryżem . 80% mieszkańców to Arabowie. Można się było bać wyjść wieczorem na ulicę a samochód zostawiony na ulicy jeżeli jeszcze rano stał to na pewno był splądrowany.


potwierdzam to co pisze Smok. Pod Paryzem pelno jest takich dzielnic, strach przejechac przez nie nie-autostrada bo mozna na swiatlach zostac napadnietym/obrabowanym. Moj kon jest teraz niedaleko w klinice i o ile sama dzielnica gdzie jest stajnia jest bardzo ladna i dosc bezpieczna to przedarcie sie przez te "arabskie" dzielnice bylo dosc przerazajace. wysiadlam na chwile zatankowac samochod i szczerze przyznac ze chcialam brac nogi za pas natychmiast (tylko juz nie mialam benzyny  😁 ).

dla mnie to jest w ogole smieszne (w sensie wprawiajace w zdumienie, nie ze "haha"😉 ze ktos W OGOLE do tego dopuszcza w jak by nie patrzec cywilizowanym panstwie. Jest XXI wiek, nie powinnam sie bac Robin Hooda i jego szabrownikow, a tak sie mniej-wiecej czuje  🙄 po co sie w ogole zabijac, jakbysmy nie mogli zyc sobie wszyscy po swojemu. co mnie obchodzi cudza religia - byle mnie (i innych) nie zastrzelil... albo nie zjadl...
tak na marginesie to jedna z moich bliskich przyjaciolek z USA jest Muzulmanka, ale jest fajna i spokojna, znam jej rodzine i wcale nie mam zadnych obaw ze z jej strony, czy ze strony jej rodziny spotka mnie jakas agresja. i tak powinnismy sie czuc w stosunku do wszystkich, a nie ze boje sie sobie kupic batonika na stacji benzynowej  😵

edit: Murat-Gazon, swiadkowie jechowy tez sie "zabijaja" nie pozwalajac na przeszczepy organow czy przetaczanie krwi. wiem, ze religia muzulmanska jest jeszcze bardziej zacofana niz to, ale jednak zawsze...
(...)
To ciekawe, co piszesz, a możesz podać jakieś konkrety z tymi pieniędzmi dla Watykanu - tzn. ile pieniędzy i od której korporacji farmaceutycznej dostał i co konkretnie w zamian poparł?
Tzn. chodzi mi o konkretne poparcie - a nie że ktoś dał darowiznę, a w międzyczasie coś zrobił - czyli o wykazanie wiedzy, związku i wywarcia wpływu.

Czyli - nie o sytuacje, gdy ktoś daje "na tracę" i okrada sklepy - bo to nie oznacza, że biorący namawia do kradzieży czy też wręcz poleca konkretne działania.
Marcin Plichta też dawał "na tacę" - niemniej to nie Episkopat organizował Amber Gold.

I jakieś info o tych fashyssstach od Salezjanów - najlepiej film.
kujka   new better life mode: on
27 sierpnia 2015 14:50
kotbury, Averis, https://medium.com/@bestofthemail/i-was-upvoted-for-posting-nazi-propaganda-about-migrants-in-the-daily-mail-8996899810b4
Nestor - Dopiero była afera z praniem brudnych pieniędzy przez Watykan, pozamykano wszystkie bankomaty w Watykanie a w Banku Watykańskim siedzą śledczy. Afer z księżmi i ksosciołem w tle jest chyba więcej niż w całej szarej strefie. Nie broń czegoś czego obrobic sie nie da. Wiara to wspaniała idea ale wypaczona przez ludzi i ich słabości . Kościół to olbrzymia firma z 2000 lat tradycji która żeby przetrwać i mieć władze do której ty tak wszystkich namawias potrzebuje gigantycznych pieniędzy , więc jak historia pokazuje czesto sięgała do środków niezgodnych z prawem , jak choćby finasowanie przez mafię.Sprawa Vatican Connection .O sprawach przypadków pedofilii ,.gwałtow i znęcaniu się nie wspomnę.
(...)
Dzwonił Jerzy Urban i powiedział, że chce ci dać jakiś medal, a ja go poparłem 🙂
W przyszłym tygodniu jest spotkanie towarzyszy z IV Departamentu - czuj się zaproszony, będziesz mile widzianym gościem.
Skąd ta wrogość ? Tak reagujesz na fakty ? Nie jesteś człowiekiem wiaryvodnym . tylko zindoktrgnowanym. Ja od awsze , nawet na tym forum starałem się rozmawiać o faktach i przekazywać rzeczy takimi jakie są a nie takimi jakbym chciał żeby były. Dla mnie prawda jest najważniejsza a ty po prostu jesteś hipokrytą. To że mnie będziesz wyzywał zpływa po mnie jak po kaczce.
Skąd ta wrogość ? Tak reagujesz na fakty ? Nie jesteś człowiekiem wiaryvodnym . tylko zindoktrgnowanym. Ja od awsze , nawet na tym forum starałem się rozmawiać o faktach i przekazywać rzeczy takimi jakie są a nie takimi jakbym chciał żeby były. Dla mnie prawda jest najważniejsza a ty po prostu jesteś hipokrytą. To że mnie będziesz wyzywał zpływa po mnie jak po kaczce.

Zapytałem o przykładowe fakty - a w zamian dostałem tyradę emocji, popartą jakimiś wymysłami. Parę razy wykazałem ci, że nie masz racji zarówno co do ocen, jak i faktów - i dalej nic do ciebie nie dociera.
Nadal odwołujesz się do wątków emocjonalnych, nie popratych faktami. Takim faktem jest, że twoje poglądy odzwierciedlają dokładnie to, co sądzili komuniści od 100 lat - więc jak nie ma różnicy - to są fakty, że masz bolszewickie poglądy.
Takim faktem jest, że twoje poglądy odzwierciedlają dokładnie to, co sądzili komuniści od 100 lat - więc jak nie ma różnicy - to są fakty, że masz bolszewickie poglądy.

tak, tak ...a u Was murzynów biją..

Offtopnę jednak ....
Smoku - Nestor ma komuchofobię.
Widzi ich nawet tam, gdzie ich nie ma.
Wystarczy inny światopogląd, żeby Ci zrobił komunistyczny przegląd rodowy.
Potem trzeba udowadniać, że się jednak nie jest wielbłądem (lub juwentualnie olać temat).
Podejrzewam u niego schizofrenię paranoidalną w której dominują urojenia (przeważnie o treści prześladowczej) i omamy.

O ile cenię Nestorową wiedzę, o tyle jego fobia zaburza mi możliwość pozytywnego spojrzenia na jego osobę   😁

Jeżeli dorosły człowiek nie ma własnego zdania i nie jest w stanie go obronić tglko ślepo wierzy jakiejś doktrynie to znaczy że jest zindoktrynowanym oszolomem lub sekciarzem a nie poważnym rozmówcą. . Trudno z taką osobą polemizować bo na fakty reaguje alergicznie ślepo broniąc swojej doktryny. Ja niesty jestem prosty jak budowa cepa i jeżeli coś ,jes zielone to nikt mi nie będzie wmawiał , że wg.jakiejś ideologii to jest żółte , a ja jestem ślepy , bo za malo mam wiary żeby ujżeć tą żółć.  😎
Jeżeli dorosły człowiek nie ma własnego zdania i nie jest w stanie go obronić tglko ślepo wierzy jakiejś doktrynie to znaczy że jest zindoktrynowanym oszolomem lub sekciarzem a nie poważnym rozmówcą. . Trudno z taką osobą polemizować bo na fakty reaguje alergicznie ślepo broniąc swojej doktryny. Ja niesty jestem prosty jak budowa cepa i jeżeli coś ,jes zielone to nikt mi nie będzie wmawiał , że wg.jakiejś ideologii to jest żółte , a ja jestem ślepy , bo za malo mam wiary żeby ujżeć tą żółć.  😎

Przeczytaj uważnie swój wpis - to są emocje - zero argumentów.
Jeżeji osoba A twierdzi, że X, a osoba B twierdzi to samo, też X - to obie twierdzą to samo, więc mają ten sam pogląd. Dwie osoby mające te same poglądy mają te same poglądy. Proste?

>szemrana - słuszna uwaga - paranoik wykrywa wszystkie spiski, nawet te nieistniejące 🙂 - przynajmniej tak twierdzi bohater Scotta Adamsa - Dilbert.
Takim faktem jest, że twoje poglądy odzwierciedlają dokładnie to, co sądzili komuniści od 100 lat - więc jak nie ma różnicy - to są fakty, że masz bolszewickie poglądy.


Wiesz , mnie ciężko posądzać o sympatię dla komunistów , bo jak już wielokrotnie zaznaczałem od najwcześniejszych lat młodości jestem kapitalistą, czyli wrogiem ludu pracującego i ideologi socialimu. Za to znam taki typ jak ty , za komuny chodzili w pochodach i krzyczeli niech żyje taki czy inny towarzysz a dzisiaj leża plackem w kościele i są swiętsi od papieża. 😎 Mam zbyt wiele siwych włosów żeby się na tobie nie poznać. To co napisała szemrana tylko mnie w tym utwierdza. Najgłośniej kszyczą ci którzy nie chcą się zdemaskować . Ja przynajmniej mam własne zdanie i się go nie wstydzę .
]
To ciekawe, co piszesz, a możesz podać jakieś konkrety z tymi pieniędzmi dla Watykanu - tzn. ile pieniędzy i od której korporacji farmaceutycznej dostał i co konkretnie w zamian poparł?
Tzn. chodzi mi o konkretne poparcie - a nie że ktoś dał darowiznę, a w międzyczasie coś zrobił - czyli o wykazanie wiedzy, związku i wywarcia wpływu.

Czyli - nie o sytuacje, gdy ktoś daje "na tracę" i okrada sklepy - bo to nie oznacza, że biorący namawia do kradzieży czy też wręcz poleca konkretne działania.
Marcin Plichta też dawał "na tacę" - niemniej to nie Episkopat organizował Amber Gold.

I jakieś info o tych fashyssstach od Salezjanów - najlepiej film.


🤣 😀iabeł: Nestor jesteś człowiekiem inteligentnym. Jak sam sobie poskładasz klocki to będą dla ciebie bardziej wiarygodne niż internetowy wpis jakiejś anonimowej pipy z torią sposkową pod garem. Dam ci wskazówki, gdzie sobie znajdziesz pewne informacje: 1. "Doktorzy z piekła rodem" albo najlepiej po prostu stenogramy z Procesów Norynberskich. Nie wiem czy dostępne w PL. W USA są w bibliotece narodowej. 2. "Kariery w półmroku". Potem sobie wygooglaj nazwiska lekarzy i personelu medycznego i zobacz w jakich firmach pracowali w USA po odsiedzeniu wyroku. Jak się wysilisz to ci z chęcia pomogę dalej.

Co do Salezjanów- cofnij się do moich postów w tym temacie - masz odpowiedz dlaczego nie moge opublikować filmu online. Nie mam interesu kłamać - braciszkowie mogli by mnie pozwać o szkalowanie ich imienia, a wierz mi, że monitorują każdy wpis w necie na swój temat🙂
Wracając do tematu.  http://demotywatory.pl/4541569/Niemcy-w-szoku-sprawa-sie-rypla

Myślę że robi się tego dużo i poza kontrolą . 😤
Nestor ja mam cząstkę rodziny w Watykanie. Ciotka była zakonnicą w gwardii papieskiej za JP2. Mogłabym ci naopowiadać jak to się "beatyfikuje" pewne osoby i wymyśla, tfu chciałam napisać dokumntuje cuda do procesu beatyfikacji niezbędne🙂
To jest dobre pytanie ??? Dlaczego Islamiści nie chća wracać do sojego now powstałego państwa Islamskiego  😲

http://demotywatory.pl/4362344/Nadszedl-wielki-test-wiary-Muzulmanow

Gdzie wogóle jest problem. ???
busch   Mad god's blessing.
27 sierpnia 2015 21:39
Smok10, może dlatego, że większość ofiar ISIS to bracia w wierze, którzy nie wierzą dość gorliwie jak na standardy tego porypanego tworu?
Może . Ale jeżeli tworzy się państwo idealne i wierzy się we wszystko co proponuje Islam jest tam dostępne , to wystarczy się tam przeprowadzić .Po cholerę oni mają przyjeżdżać do nas ? Z drugiej strony , nie wyobrażam sobie żeby jakiś Islamista zaczepiał moją żonę czy córkę na ulicy bo uważa że ma za krótką spódnicę . Dla mnie to powinno być karalne . Jesteś w kraju do którego przyjechałeś musisz poddać się jego wszelkim regułom prawnym i obyczajowym . Oni u siebie wymagają tego samego . Nikt a zwłaszcza kobiety po Iranie , Syrii czy Iraku nie będą chodzić w mini czy kolorowej bluzce z dużym dekoldem , więc zaczepianie Europejek czy zwracanie im uwagi w Europie powinno być karane  wydaleniem z kraju . Francuzi, Belgowie czy Niemcy niech sobie robią co chcą , to ich kraj , ale jeżeli miało by być referendum , to to pytanie czy ich tu chcemy powinno być kluczowe. 🙄






Z analizy instytutu Pew Research wynika, że mniejszość muzułmańska we wszystkich krajach europejskich stanowiła w 2010 r. około 6 proc. całej populacji (oznacza to, że od 1990 r. powiększyła się ona o około 2 pkt. proc.). Pew przewiduje, że w do 2030 r. powiększy się ona do 8 proc. Najwięcej muzułmanów jest oczywiście na terenach, na których żyją oni od pokoleń, a więc w Bośni i Hercegowinie, Albanii, Bułgarii, a także Rosji. Jeśli jednak chodzi o Europę Zachodnią, to najliczniejsza grupa wyznawców Allacha zamieszkuje Francję, gdzie ich liczba sięga 4,7 miliona, co stanowi 7,5 proc. populacji kraju. Stosunkowo liczne mniejszości muzułmańskie też Belgia (6 proc.), Austria i Szwajcaria (po 5,7 proc.). Dla porównania w Polsce wyznawców islamu jest według różnych szacunków od 15 do 25 tys., co stanowi mniej niż 0,1 proc. ludności naszego kraju. Podczas bitwy pod Grunwaldem w 1410 r. armię polsko litewską wsparł pretendent do tronu chańskiego w Złotej Ordzie Dżelal-ad-din. Po bitwie wielu jego wojowników pozostało na Litwie. Od początku XVI do lat osiemdziesiątych XX wieku polskimi muzułmanami byli niemal wyłącznie Tatarzy. Zasłużyli się bardzo dla kraju ,wielu z nich było bohaterami . Więc nalezy im się szacunek . Ale oni są Polakami , a ich wiara dla normalnego człowieka nie powinna mieć żadnego znaczenia. 😉


(...)
Stenogramy, pierwszy z brzegu link:
http://www.nizkor.org/hweb/imt/tgmwc/tgmwc-04/

Presentation of supplementary evidence on suppression of the Church and persecution of the clergy (Colonel Wheeler) in Austria, Czechoslovakia, Poland; Appraisal of Hitler's "Mein Kampf" as blueprint of Nazi aggression (Major Elwyn Jones)
Nuremberg tribunal, War crimes, crimes against humanity INDIVIDUAL RESPONSIBILITY OF THE DEFENDANTS Introductory remarks Sir David Maxwell Fyfe: Defendant Hermann Wilhelm GOERING (Mr. Albrecht): Crimes against Peace: Consolidation of Nazi power by terrorism: Establishment of Gestapo and concentration camps; Rohm purge of 30.6.34; His Ro1e: in preparing German economy for aggression (Four Year Plan); in acts of aggression from 1938 to 1941. War Crimes and Crimes against Humanity - his complicity: in slave labour programme; in illegal use of prisoners of war; in looting of art treasures; in spoliation of Poland and Soviet territories; In elimination of Jews from economic life and in their physical annihilation.
Defendant Joachim von RIBBENTROP (Sir David Maxwell Fyfe): Survey of his various offices; His responsibility under Count Two: for acts of aggression from 1938 to 1941


Dalej już nie szukam, bo mi się nie chce - dlatego, że dowodów na twoją tezę mogę sobie poszukać - ale tezy brak - więc nie wiem czego miałbym szukać, bo materiał jest obszerny.

Ja się nie zajmuję zwalczaniem propagandy - mając za przeciwnika zespoły fachowców, z ogromnymi budżetami, z dostępem do materiałów źródłowych - z których najistotniejsze są tajne - czy z literaturą propagandową. Oficjalna wersja jest taka, że np. Mengele robił eksperymenty pseudomedyczne - tymczasem najprawdopodobniej były to eksperymenty ściśle medyczne - tyle, że za cenę ludzkiego życia i cierpienia - więc niemożliwe do przeprowadzenia w normalnych warunkach. Dokumentacja tych eksperymentów zaginęła - stała sie najprawdopodobniej własnością któregos z rządów - być może USA - i została wykorzystana przez korporacje lub instytucje medyczne.

Natomiast związek tych eksperymentów z KK - tzn. że Kościół, według twojej opinii inspirował, popierał i czerpał korzyści z wybudowania i tego, co się działo w Auschwitz - to hipoteza, na którą może sobie pozwolić jedynie osoba chora z nienawiści do Kościoła.

Podobnie, jak to że rząd USA przetransportował niemieckich naukowców do siebie - a w Niemczech hitlerowcy pełnili  funkcje w gospodarce i polityce - nie ma związku z tezami, jakie stawiasz.
To, co piszesz nie nadaje sie nawet na teorie spiskowe. Zwalczanie absurdu jest niemożliwe - bo jesteś w stanie wyprodukować go w dowolnych ilościach - a i tak nic to nie zmieni w kwestii ocen osób owładniętych manią prześladowczą.

Tzn. to, co jesteś w stanie ewentualnie przedstawić, to osobiste, subiektywne przekonanie, że na podstawie ewentualnej wiedzy incydentalnej można wyciągnąć wnioski dotyczące ogółu.

Proces norymberski nie jest w ogólności dobrym przykładem - bo to był proces pokazowy, gdzie trzeba było skazać kilkanaście wybranych osób - a oskarżenie reprezentowali również zbrodniarze odpowiedzialni zarówno za stworzenie ideologii eksterminacji (Anglicy, Amerykanie) - jak i ci, co wyhodowali Hitlera (Amerykanie, ZSRR), jak i ci, co zorganizowali i wywołali II WS (ZSRR). Więc to, co się działo na procesie - ma wartośc poznawczą, ale nie odpowiada nia pytania zasadnicze - kto i dlaczego - czyli o faktyczne przyczyny i motywacje.

Główni gracze - ZSRR - państwo świeckie, ateizm jako element doktryny, USA, Anglia - państwa,które de facto są tworami parareligijnymi (państwo jest kościołem) - z herezją jako religią utylitarną, służącą do panowania nad możliwie dużym obszarem, bez względu na koszty podbitych. Niemcy - hitleryzm, jako ukoronowanie dzieła Reformacji - tj. religia utylitarna, podporządkowana zaborczym celom władcy. Dla Hitlera był to okultyzm zmieszany z pogaństwem - bo to był głupek, wystrugany z kaczana kukurydzy (ale nie wariat) - otoczony takimi jak on durniami, tyle że z uniwersyteckimi dyplomami - mający w tle niemiecki biznes kopulujący a Amerykanami.

Herezja tym sie różni od doktryny KK - że w doktrynie KK państwo jest poniekąd podporządkowane Kościołowi - tj. państwo jest narzędziem realizacji celów człowieka. W herezji jest odwrotnie - religia jest podporządowana państwu (patrz Anglia) - jest narzędziem, za pomocą którego imperium realizuje zbrodniczą doktrynę wąskiej grupy. Herezja nie jest, jak to uczą w szkole odstępstwem od sztywnych kanonów, jakichś przepisów - lecz podporządkowaniem ideologii, uszytej na potrzeby relatywnie wąskiej grupy interesów. Tak było z herezją katarską, z Waldensami - a doskonałym przykładem jest Luter - miernota, wypromowana przez Hohenzollerna, który potrzebował ideologii do stworzenia państwa z własną, prywatną religią jako narzędziem do ekspansji. Doktryna KK jest uniwersalna i nadrzędna - herezja jest utylitarna i podrzędna.

Dosyć dobrze to widać, gdy heretycy walczą ze sobą o wpływy - relacje po II WS pomiędzy dawnymi wrogami są wręcz przyjacielskie - a relacje pomiędzy USA, a Niemcami wręcz ojcowskie.
Tymczasem relacja Niemiec do Polski była taka, że należy nas zniszczyć i zrównać z ziemią - i taka relacja protestantyzmu do Królestwa Węgier czy Polski datuje się od powstania Reformacji.
Luter w 1517 ogłasza swoje "tezy" - a w 1526 Węgry w bitwie pod Mohaczem zostają rękoma Turków załatwione do dnia dzisiejszego - z państwa znaczącego, bogatego stały sie małym nie znaczącym państewkiem. Obecna doktryna państwa niemieckiego - jest taka, jak była - tj. Polska jest czasowo pod administracją głupków, złodziei i brudasów. Nie ma znaczenia, co zwykły Niemiec na ten temat myśli - bo nie on ustala doktrynę. On nas może kochać miłością szczerą i dozgonną - bo i tacy Niemcy są i byli.

Nie można też mieszać pewnych porządków - doktryny z oceną indywidualnych postaw. Tak, jak w KK są grzesznicy - tak wsród protestantów są ludzie zacni i godni szacunku - ale ja nie zajmuję się oceną jakiegoś Kowalskiego, tylko regułami rządzącymi społecznością. Ty natomiast z postaw indywidualnych wyciągasz wnioski ogólne - i tu muszę zgodzić sie z uczonymi radzieckimi - że jest to pogląd nienaukowy, a więc błędny 🙂
Nie można też mieszać pewnych porządków -]doktryny z oceną indywidualnych postaw. Tak, jak w KK są grzesznicy - tak wsród protestantów są ludzie zacni i godni szacunku - ale ja nie zajmuję się oceną jakiegoś Kowalskiego, tylko regułami rządzącymi społecznością. Ty natomiast z postaw indywidualnych wyciągasz wnioski ogólne - i tu muszę zgodzić sie z uczonymi radzieckimi - że jest to pogląd nienaukowy, a więc błędny 🙂


Dla mnie kościół to ludzie a ci ostatnio mają bardzo duże problemy z wiarą , zwłaszcza słudzy boży. Tych indywidualnych postaw zaczyna się robić zbyt duzo żeby mówić o ich indywidualiźmie. 😉 Fakt , powiew nadziei na zmiany przyniósł Franciszek , tylko że jak to reformatorowi , nie wróże mu zbyt długiej kariery. Zaczyna być niewygodny

P.S W każdym razie , życzę mu dużo zdrowia i energii , bo i pracy nad odbudową wizerunku kościoła ma dużo
http://antypedofilskie-bractwo-himawanti.blogspot.com/2015/04/w-holandii-zamkna-1000-kosciolow.html
(...)
W twoim przypadku to ja mam pewność, że ty kochasz resort.
Tak dla ciekawości - z obecnym papieżem to chodzi o to, że będziecie go próbowali sprzątnąć, jak będzie nieodpowiedni?
Jak są już jakieś plany, to mógłbyś napisać książke - miałbyś okazję błysnąć. Jakiś "Kod smoka", albo coś podobnego.
Może załóżcie sobie jakiś wątek pt. "Spory światopoglądowe smoka z Nestorem", bo robicie totalny offtop...  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się